Trukmė & Kautra – DB vs Baubilas & Granex (66:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Lyderių kovą laimėjo „Trukmė & Kautra – DB“

2013 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 23:52 val., peržiūros: 1351

Lapkričio 27 dieną įvyko įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko F pogrupio lyderės, šeimininkų teisėmis žaidusi "Trukmė & Kautra – DB" ir svečiai "Baubilas & Granex". Kaip ir tikėtasi šios rungtynės pateikė didelę intrigą, abi komandos žaidė pilnų sudėčių ir kovojo tik dėl pergalės. Pirmajame kėlinyje abiejų komandų žaidimas skyrėsi, šeimininkus į priekį traukė keli žaidėjai, vienas iš jų A.Malinauskas, kuris pelnė 9 taškus. Svečiai žaidė komandiniais veiksmais paremtą krepšinį, tačiau nei vieniems nei kitiems tas didelės naudos nedavė, kadangi po pirmojo kėlinio tik minimaliu rezultatu pirmavo šeimininkai (20:19)

Antrasis kėlinys vyko kitaip, komandos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis. Šiek tiek geriau sužaidę rungtynių pradžią svečiai perėmė vadžias į savo rankas, tačiau didelio pranašumo susikrauti nepavyko. Po antrojo kėlinio minimalia persvara jau pirmavo svečiai (32:33)

Trečiajame ketvirtyje vaizdas nesiskyrė, tik „Trukmė & Kautra – DB“ atrado naują lyderį, kuris gali vienas tempti komandą, Ž.Danielius šiame kėlinyje pelnė 9 taškus. Abi komandos žaidė gana nerezultatyviai, šeimininkai didžiąją dalį taškų surinko nuo baudų metimų linijos. Kėlinio pabaigoje sužaidę atkarpą 4:0 šeimininkai persvėrė rezultatą ir prieš lemiamą kėlinį turėjo trapią dviejų taškų persvarą. (46:44)

Ketvirtasis kėlinys netikėtai lengvai prasidėjo „Trukmė & Kautra – DB“ ekipai, kuris per kelias minutes sugebėjo padidinti pranašumą iki 13 taškų. Visiškai pasimetę svečiai nebeturėjo jokių ginklų puolime ir tik 5 minutę sugebėjo pelnyti taškus. Nors antrojoje kėlinio dalyje žaidimas normalizavosi,tačiau tiek skirtumas tiek likęs laikas spaudė svečius, kurie desperatiškais metimais bandė gelbėti situacija. Laikas vis tirpo, o rezultatas nekito ir taip "Baubilas & Granex" ekipa turėjo pripažinti pirmajį pralaimėjimą ir pirmają grupės vietą užleisti oponentams. Galutinis rungtynių rezultatas 66:55.

"Baubilas & Granex" žaidėjas R.Kabašinskas sakė: Perdegėme ketvirtajame kėlinyje, tas lėmė kad įkritome į duobę iš kurios per visą kėlinį nepavyko išlipti. Per daug nesureikšminu šių rungtynių, viskas dar ateityje. Norėčiau pasakyti pastabą lygai. kad į rungtynes, kuriose kovojama dėl pirmos grupės vietos būtų siunčiami geriausi lygos teisėjai

„Trukmė & Kautra – DB“ treneris R.Turkis sakė: Prieš rungtynes buvome susitarę, jei laimėsime daugiau nei 15 taškų, tuomet pateksime į ketvertuką, to padaryti šiandien nepavyko, tačiau tikimės tai nieko nereiškia. Šiandien mūsų komanda turbūt buvo šaltakraujiškesnė ir brandesnė kas ir lėmė kad rungtynių pabaigoje įrodėme savo pranašumą.

Trukmė & Kautra – DB: Mantas Karauskas – 17 tšk., Žilvinas Danielius – 15 tšk. (10 išpr. praž.), Andrius Malinauskas – 15 tšk.

Baubilas & Granex: Deividas Stirbinskis – 15 tšk., Deividas Urbonas – 12 tšk., Justinas Kalnutis – 11 tšk.

„Ryterna“ nugalėjo penkiese žaidusius „Trukmė & Kautra – DB“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 21:47 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Ryterna“ įveikė „Trukmė & Kautra – DB“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)Įtemptoje kovoje „Sabonio krepšinio centro“ komanda nugalėjo „Trukmė & Kautra ‒ DB“ ekipą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:07 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)