LSMU VA & Statybų vizija vs Restauratoriai (74:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 22 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po dramatiškos kovos „Restauratoriai“ palaužė savo varžovus

2014 vasario 22 d., Šeštadienis, 19:21 val., peržiūros: 900

2014m. vasario 22 dieną, šeštadienį, įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "LSMU VA & Statybų vizija"(svečiai) ir "Restauratoriai"(šeimininkai) ekipų. Tik du kartus per rungtynes "LSMU VA & Statybų vizija" buvo trumpam išsiveržusi į priekį. Nors ir vyko atkakli kova tarp komandų, bet pergalę šventė "Restauratoriai" 2 taškų skirtumu – 76:74(22:16, 11:16, 28:21, 15:21).

Rungtynės prasidėjo dviem J. Snudaičio iš "Restauratorių" komandos dvitaškiais bei J. Rajacko tritaškiu. "LSMU VA & Statybų vizijai" V.Babrauskas realizavo tik vieną baudą iš dviejų mestų. Po to ekipos apsikeitė taikliais dvitaškiais. Šeimininkai dukart pataikė iš toli ir nutolo – 15:4. Svečiai 4 taškais sumažino skirtumą, bet šeimininkai vėl padidino persvarą, įmesdami 5 taškus – 20:10. Svečiams V.Babrauskas pataikė dvitaškį ir tritaškį, o G.Babrauskas įmetė vieną baudą iš dviejų, ir jie šiek tiek priartėjo prie varžovų. Kėlinys baigėsi 22:16 "Restauratorių" naudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių taikliu baudos metimu ir dvitaškiu, persvara 3 taškai – 19:22. Šeimininkams V.Gelažius pataikė dvitaškį, bet neįmetė baudos, o M.Petrauskas svečiams pelnė 6 taškus, ir skirtumas minimalus – 25:26. "Restauratoriai" vėl padidino persvarą iki 6, bet "LSMU VA & Statybų vizija" dviem baudų metimais ir dvitaškiu sumažino skirtumą iki 2 taškų – 29:31. Kėlinys baigėsi minimalia persvara. 33:32 "Restauratoriai" priekyje.

Trečiąjį kėlinį V.Babrauskas pradėjo tolimu metimu ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. J.Snudaitis išlygino rezultatą dvitaškiu. "LSMU VA & Statybų vizija" išsiveržė į priekį, įmesdami du dvitaškius ir tolimą metimą – 42:37. Toliau "Restauratoriai" be atsako pelnė 12 taškų, ir jie vėl priekyje – 49:42. Po to abi ekipos pelnė po 4 taškus, o svečiai spurtavo 6:0 ir priartėjo prie varžovų – 52:53. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Restauratoriai", pataikė du tolimus metimus ir dvitaškį bei ketvirtį laimėjo – 61:53.

Paskutinis kėlinys prasidėjo taikliais G. Babrausko ir M. Petrausko dvitaškiais, šeimininkai atsakė tolimu metimu. M.Petrauskas "LSMU VA & Statybų vizijai" dukart metė taikliai iš toli, ir persvara minimali – 63:64. Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio priekyje svečiai – 72:70. Baudų metimais šeimininkai vėl išvedė savo komandą į priekį – 73:72. V.Babrauskas svečiams pataikė iš vidutinio nuotolio, o varžovai įmetė dvitaškį ir vieną baudą iš dviejų bei laimėjo rungtynes – 76:74.

"LSMU VA & Statybų vizija": Vaidas Babrauskas – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Petrauskas – 23 tšk. (11 atk. kam., 9 rezult. perd.), Gražvydas Davidavičius – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

"Restauratoriai": Jonas Snudaitis – 26 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Juris Goštautas – 16 tšk. (13 atk. kam.), Karolis Čepanonis – 11 tšk.

Po dramatiško trilerio „Restauratoriai“ žengia į ketvirtfinalį (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 23:50 val.)Antroje susitikimo dalyje „Restauratoriai“ įrodė savo pranašumą (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Restauratoriai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sanitex“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Įmonių“ lygos ketvirtfinalyje įtikinama „Restauratorių“ pergalė (2014 balandžio 12 d., šeštadienis, 22:09 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Restauratoriai“ iškovojo pergalę (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 21:50 val.)“Restauratoriai” patiesė „Kauno švarą“ ir pratęsė savo pergalių seriją (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 22:41 val.)„Restauratoriai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:49 val.)Prastai startavę „Restauratoriai“ sugebėjo iškovoti solidžią pergalę (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:50 val.)