Vilmista vs Kauno energija (83:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 19 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Iki paskutinių sekundžių kovojusi „Kauno energija“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą

2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 00:04 val., peržiūros: 1018

Sekmadienį (01.19) Saulės gimnazijoje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susikovė dvi "Mažosios" taurės ekipos. Tai namuose rungtyniavusi "Vilmista" ir svečiai "Kauno Energija". Iki pat paskutinių sekundžių rankų nenuleidusi "Kauno Energija" nesugebėjo nugalėti ir pripažino varžovų pranašumą – 83:82 (19:18, 11:20, 28:23, 25:21).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pataikę kelis tritaškius buvo priekyje (8:2). "Kauno energija" greitai pavijo varžovus ir sumažino skirtumą iki minimumo (8:7). Nors šeimininkai buvo padidinę skirtumą iki penkių taškų, tačiau po "Kauno energijos" spurto 0:7, svečiai persvėrė rezultatą ir buvo priekyje (13:15). Kėlinį sėkmingiau užbaigė Š.Petraitis ir "Vilmista", kurie pirmąjį kėlinį baigė pirmaudami – 19:18.

Antrojo kėlinio pradžioje vyko apyligė kova ir tik vėliau "Kauno energija" vedama L.Mikalausko ir V.Ginevičiaus, laimėjo atkarpą (0:9) ir susigrąžino pranašumą (26:32). Iki kėlinio pabaigos svečiai tik nežymiai padidino pranašumą ir po pirmųjų dvidešimties minučių pirmavo – 30:38.

Po ilgosios pertraukos "Kauno Energija" padidino pranašumą iki 10 taškų (35:45), tačiau sėkmingas "Vilmistos" žaidimas po varžovų krepšiu, kartojant metimus, leido sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (44:48). Ir toliau turėdami bėdų dėl atšokusių kamuolių, svečių ekipa varžovams leido išlyginti rezultatą (52:52) ir tik kėlinuko pabaigoje vėl įgijo nežymų pranašumą – 58:61.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai ir toliau beviltiškai pralaiminėjo kova po krepšiais ir tuo pasinaudojusi "Vilmista" perėmė iniciatyvą, laimėjo atkarpą (11:3) ir išsiveržė į priekį (69:64). Tuo "Kauno Energijos" bėdos nesibaigė. "Vilmista" laimėjo dar vieną atkarpą ir jau pirmavo 11 taškų skirtumu (77:66). Visgi "Kauno Energija" nenuleido rankų ir kovojo iki pat rungtynių pabaigos. Iš pradžių sumažino skirtumą iki šešių taškų (80:74). Likus žaisti apie dvi minutes K.Bitės tritaškis padidino "Vilmistos" pranašumą iki 9 taškų, bet per likusį laiką "Kauno Energija" buvo sugebėjusi priartėti iki vieno taško. Buvo likusios dar maždaug septynios sekundės, tačiau svečiai nesugebėjo prasižengti ir "Vilmista" iškovojo pergalę - 83:82.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 31 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Matas Narbūtas – 25 tšk., Kornelijus Bitė – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno energija: Mantas Šimkevičius – 22 tšk. (10 rezult. perd.), Lukas Mikalauskas – 21 tšk., Vilius Ginevičius – 20 tšk. (6 perimt. kam.)

„Kauno Energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Celsiui“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:14 val.)„Kauno energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Jaunalietuvių sporto organizacijai“ (2013 spalio 25 d., penktadienis, 23:24 val.)Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:59 val.)Rungtynių pabaigoje "Kauno Energija" išsaugojo pergalę savo rankose (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo nugalėjo „LESTO“ ekipą (2014 kovo 07 d., penktadienis, 22:28 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo įveikė „Dentist Team“ ekipą (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:42 val.)„Kauno energija“ po dramatiškos kovos nusileido „KTU“ ekipai (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:00 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)