Callcredit vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (46:44)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Netaiklus „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paskutinis rungtynių metimas leido „Callcredit“ išsaugoti pergalę trapiu skirtumu

2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 1227

Sausio 20d. Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių antrajame etape susitiko šeimininkai „Callcredit“ ir IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“. Po dramatiškos rungtynių pabaigos „Callcredit“ iškovojo pergalę rezultatu 46:44 (12:17, 9:9, 13:10, 12:8). Po šios pergalės „Callcredit“ (4-0) pirmauja savo pogrupyje, o „Callcredit“ ir „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ patyrę pirmąjį pralaimėjimą (3-1) žengia antri.

Rungtynės prasidėjo aikštės šeimininkų taikliu metimu, o po dar 2 -jų sėkmingų ataką „Callcredit“ įsiveržė į prekį – 6:0. Visgi toks pranašumas ilgai neišsilaikė, o „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ surengus 4 -ias sėkmingas atakas paeiliui, svečiai persvėrė rezultatą savo naudai – 6:9. Šio spurto metu 0-9 E.Kumža pridėjo 7 -is taškus. Kėlinio eigoje rezultatas nežymiai keitėsi, o po pirmojo kėlinio „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ turėjo 5 taškų pranašumą 12:17.

Antrajame kėlinyje komandų rezultatatyvumas pastebimai sumenko. Jo metu abejoms komandos sunkiai sekėsi rasti spragų varžovų gynyboje. Šeimininkai „Callcredit“ kėlinio metu labai nesėkmingai atakavo varžovų krepšį – tikslą pasiekė tik 3 iš 14 metimų iš žaidimo. Visi šie trys taiklūs metimai priklausė V.Šlutai. Tuo tarpu svečių ekipa per kėlinį atliko dvigubai mažiau metimų iš žaidimo. Visgi, abi komandos per kėlinį pelnė vos po 9 -is taškus, o pasibaigus pirmajai susitikimo daliai „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ išlaikė 5 taškų persvarą 21:26.

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas per daug nesiskyrė lyginant su pirmąją rungtynių dalimi. Visgi sužaidus 5 kėlinio minutes po dviejų taiklių R. Gasparavičiaus baudos metimų skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 11 taškų. Tačiau svečių ekipai tokio pranašumo išlaikyti nepavyko. Šio kėlinio viduryje pirmą kartą į aikštelę išbėgusiam T. Konovalovui pavyko kiek pagyvinti komandos veiksmus puolime. Per tas paskutines 5 kėlinio minutes „Callcredit“ sugebėjo surinkti 11 taškų, o „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ tesugrapščius tik 2, komandas prieš ketvirtą kėlinį skyrė vos 2 taškai 34:36.

Per paskutinį kėlinį komandos žaidė koja kojon 5 minutes, o komandas tuo metu skyrė vos 2 taškeliai „Callcredit“ naudai – 41:39. Sužadidus dar 4 -ias minutes „Callcredit“ pavyko įgyti net 7 taškų atotrūkį. Visgi per paskutinę kėlinio minutę E.Kumža smeigė tritaškį sumažindamas deficitą iki 4 -rių. Tada, kitoje atakoje „Callcredit“ neleistinai suklydo, o šia proga pasinaudoję svečiai po taiklaus T. Buzo metimo ekipas skyrė 2 taškai „Callcredit“ naudai. Iki rungtynių pabaigos buvo likusios 6 sekundės, o po „Callcredit“ paprašytos minutės pertraukėlės kamuolys priklausė, būtent, šeimininkų ekipai. Bet „Callcredit“ išsimesdama kamuolį iš už šoninės linijos nesugebėjo rasti atsidengusių komandos žaidėjų, tad kamuolys nelietęs nei vieno žaidėjo atsidūrė užribyje, o kamuolys atiteko „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipai. Per tas likusias 6 sekundes K. Jasaičiui pavyko įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau paskutinis metimas tikslo nepasiekė. Rungtynės baigėsi „Callcredit“ iškovojus pergale rezultatu 46:44.

T.Konovalovas („Callcredit“)

"Geros rungtynės, kaip moterų krepšinyje, net po 50 -imt taškų neįmetėm, bet toksai yra mūsų stilius. Šiandien neatėjo nei vienas iš mūsų 3 lyderių pagrindinių, biškeli sunkiau buvo, o varžovai gerai kovojo. Pradžioje labai sunkiai sekėsi užpulti, bet po to, kaip sakant, gal gynyboj susikaupėm ir pavyko "pralaužti". Dar trečio kėlinio viduryje žaidėjas traumą gavo.

- O kodėl jūs taip vėlai išėjote į aikštelę?

"Kad komanda ir taip neblogai žaidė, palyginus gerai. Bet vienas žaidėjas gavo traumą, tai teko kažkam tai pavaduoti. Galbūt taip sutapo, įmetėm pora atakų ir to užteko. Labai gerai vyrai sukovojo, šaunuoliai".

T.Buzas („IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“)

"Viskas šiaip normaliai, tik buvo tokių momentų, kur užtikrinti metimai po kaše teisėjų buvo nulemti į kitą pusę ir, iš tikrųjų, komandos apylygės buvo ir galėjom patraukti, bet persvara buvo ne mūsų"

- Bet pirmoje rungtynių pusėje pirmavote, kas atsitiko antroje rungtynių dalyje?

"Po to mus labai "sumušė". Mes labai agresyvaus žaidimo nemėgstam, neparankus".

Callcredit: Kęstutis Česnulevičius – 11 tšk., Valdas Šluta – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Vygantas Krulikas – 8 tšk.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Tautvydas Buzas – 13 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Egidijus Kumža – 10 tšk., Martynas Kadakauskis – 8 tšk.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ neatsilaikė prieš „Topo Centro“ šešetuką (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:32 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ po atkaklios kovos palaužė „Ekskomisarų biurą“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 16:32 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Ekskomisarų Biurą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 17:44 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ įveikė „Vijorą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:58 val.)"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" nesulaukė pasipriešinimo iš "Eolto" (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Įmonių“ lygos, „Mažosios“ taurės ketvirtfinalyje, „CallCredit“ pergalė (2014 balandžio 07 d., pirmadienis, 23:21 val.)Lygiaverčių varžovų kovoje sėkmė šypsojosi „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ krepšininkams (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 15:42 val.)„Eoltas“ susitikimo pabaigoje palaužė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 00:41 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)