Vėjų linija & Garliavos duona vs Callcredit (42:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 02 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

Tragiškai sužaidę rungtynių pradžią, „Vėjų Linija & Garliavos Duona“ nusileido „CALLCREDIT“ ekipai.

2014 balandžio 02 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 824

Balandžio 2ąją dieną, Kovo 11'osios vidurinėje mokykloje Įmonių lygos "Rind" pirmenybių aštuntfinalio varžybose susitiko "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (šeimininkai) ir "CallCredit" ekipos. Šeimininkai tragiškai sužaidė pirmąjį rungtynių kėlinuką ir pralaimėję jį 19'os taškų skirtumu, per likusį rungtynių laiką nesugebėjo atsitiesti ir nusileido "CallCredit" ekipai rezultatu (42 – 54)

Pirmasis rungtynių kėlinukas šeimininkams buvo tragiškas. Daugiau nei pusę kėlinio nesugebėdami įmesti nė taško, prasileido atkarpą (0 – 14), ir tik tada sugebėjo įmesti pirmuosius savo taškus. Visiškai nepataikydami į krepšį (1/14 metimai iš žaidimo) ir labai daug klysdami, (9 klaidos) – jie pralaimėjo pirmąjį kėlinuką (2 – 21)

Antrąjame kėlinyje varžybos įgavo apylygį tempą. Šeimininkai pradėjo jį kiek geriau (6 – 2), tačiau po to gavo 6 taškus be atsako, ir skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą (8 – 29). Visgi kiek geriau sužaidę kėlinuko pabaigą, ilgosios pertraukos metu šeimininkai atsiliko tais pačiais devyniolika taškų (12 – 31)

Trečiasis rungtynių kėlinukas kiek geriau sekėsi šeimininkų ekipai. Nors jie jį laimėjo galima sakyt minimaliai – 7'iais taškais, tai jiems leido sumažinti skirtumą iki 17'os taškų. (27 – 44)

Atsižvelgiant į rungtynių rezultatyvumą, ketvirtasis rungtynių kėlinukas jau buvo galima sakyti formalumas. Visgi kėlinio pradžioje spurtavo "CallCredit" ekipa laimėjusi atkarpą (6 – 10), tačiau po to svečiai pradėjo nemažai klysti, pasuoti netikslius perdavimus, ir tai leido šeimininkąms užbaigti rungtynes spurtuojant (9 – 0), tačiau jau buvo gerokai per vėlu. Nors "Vėjų Linija & Garliavos Duona" kėlinio pabaigą sužaidė tikrai gerai, tačiau jiems neužteko laiko prisivyti priešininkus ir šeimininkai pralaimėjo rungtynes 12'os taškų skirtumu (42 – 54).

Naudingiausi žaidėjai:

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 14 tšk., Evaldas Žiedelis – 7 tšk. (6 išpr. praž.), Benas Mockus – 7 tšk.

Callcredit: Arūnas Rimas – 24 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Kęstutis Česnulevičius – 6 tšk., Vygantas Krulikas – 6 tšk.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris teigė: Nu pas mus dabar pastaruoju metu, kaip visalaiką nebuvo poros lyderių. Atėjo Arūnas šiandien, kurio taškų labai reikėjo praeitose rungtynėse, nes metimų labai trūko. Ir šiaip labiau gal susikoncentravę buvom. Pamatėm kaip varžovai žaidžia ir tiesiog nebesinorėjo pratęst tos serijos kitą savaitę.

Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)Rungtynių pabaigoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:32 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai susidorojo su „Vėjų Linijos ‒ Garliavos Duonos“ šešetuku (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:14 val.)Nerezultatyvią kovą laimėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš „Vėjų Liniją ‒ Graliavos Duoną“ (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ pasiekė solidžią pergalę prieš „Vėjų Liniją & Garliavos Duoną“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Callcredit“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)