Vėjų linija & Garliavos duona vs Autotoja & Ekodora (57:46)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

Nerezultatyvią kovą laimėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“

2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 22:24 val., peržiūros: 1224

Vasario 5 dieną įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" ir jų šiandieniniai oponentai "Autotoja & Ekodora". Per pirmąją rungtynių dalį neišsiskyrė nei viena komanda, abu kėlinius minimaliais skirtumais laimėjo šeimininkai. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 31:27. Trečiojo kėlinio pradžia buvo lemtinga, svečiai leido varžovams atitrūkti iki dešimties taškų ir šio deficito nebe pavyko panaikinti iki pat rungtynių pabaigos. Nors ketvirtajį kėlinį ir pavyko laimėti svečiams, tačiau susikrauta persvara lėmė kad pergalę rezultatu 57:46 šventė "Vėjų linija & Garliavos duona".

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė skirtingai, svečius į priekį vedė vienas žaidėjas, tai D.Bliudžius, šiame kėlinyje pelnęs 11 taškų. „Vėjų linija & Garliavos duona“ žaidė labiau komandiniais paremtą krepšinį, tai ir atsispindėjo rezultatyvių perdavimų grafoje, taip pat ir rezultate, besibaigiant kėliniui jie pirmavo rezultatu 18:15. Per likusias kelias minutes svečiai laimėjo atkarpą 2:5 ir po pirmų 10 minučių atsiliko tik dviejų taškų skirtumu. (20:18).

Antrajame ketvirtyje abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tai padaryti pavykdavo dažniausiai nuo baudų metimų linijos. Po 5 šio kėlinio žaidimo minučių abi komandos buvo pelniusios tik po 2 taškus. Pirmieji iš duobės išlipo šeimininkai, laimėję atkarpą 9:3 užsitikrino kiek saugesnį pranašumą. Ilgai laukti nereikėjo ir svečių lyderis pelnė keletą taškų be atsako taip palikdamas intrigą antroje rungtynių dalyje. Po 20minučių rezultatas buvo 31:27 „Vėjų linija & Garliavos duona“ naudai.

Trečiajame kėlinyje vaizdas išliko panašus, tik prie D.Bliudžiaus prisidėjo Ž.Žitkus, šie du žaidėjai pelnė visus savo komandos šio kėlinio taškus. Šeimininkai turėjo didesnį rezervą, tai leido jiems mažais žingsniais didinti pranašumą, o nuaidėjus galutiniam šio kėlinio švilpukui komandas skyrė 12 taškų. 49:37.

Lemiamame kėlinyje svečiai turėjo puikų šansą priartėti, kadangi oponentų metimai vienas po kito skriejo pro šalį, tačiau "Autotoja & Ekodora" žaidėjai klydo prie baudų metimų linijos, iš 7 metimų taikliai skriejo tik 1. Nors šį kėlinį ir pavyko laimėti, tačiau persvara buvo per didelė, o pats kėlinys labai nerezultatyvus. Galutinis rungtynių rezultatas skelbė nesunkią „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos pergalę. 57:46.

Po rungtynių nugalėtojų žaidėjas V.Vaškevičius sakė: Pradžioje visiškai nepasiteisino asmeninė gynybą, jie žaidime vienas prieš vieną turėjo pranašumą. Antroje dalyje, kuomet pradėjome gintis zona viskas susitvarkė, oponentai netaikliai metė tritaškius, todėl žaidimas buvo gana lengvas. Noriu pasidžiaugti kad šiandien labai mažai metėme tritaškių metimų, kadangi jie ne vieną kartą buvo pakišę mums koją ir tas piktnaudžiavimas skaudžiai kainuodavo.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 19 tšk., Vytautas Vaškevičius – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Kaubrys – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Autotoja & Ekodora: Darius Bliudžius – 21 tšk. (7 išpr. praž.), Žygimantas Žitkus – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Žitkus – 6 tšk.

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Celsis“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:49 val.)Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)Rungtynių pabaigoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:32 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Callcredit“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Autotoja ‒ Ekodora“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Vėjų Liniją ‒ Garliavos Duoną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai susidorojo su „Vėjų Linijos ‒ Garliavos Duonos“ šešetuku (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:14 val.)