Chemcentras vs Dentist Team (52:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą

2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 23:02 val., peržiūros: 1074

Vasario 26 dieną Rasos gimnazijoje įvyko įmonių lygos reguliariosios L pogrupio rungtynės tarp "Chemcentro" (šeimininkai) ir "Dentist Team" (svečiai). Pirmajame kėlinyje šiek tiek stipresni buvo svečiai, kurie po kėlinio pirmavo 20:14. Antrajame kėlinyje spurtavus "Dentist team", išsiveržė į priekį dviženkle persvara ir po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 37:24. Trečiame kėlinuke svečiai dar labiau atitrūko nuo varžovų 53:38. Ketivrtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė persverti rezultatą, tačiau to padaryti jiems nepavyko. "Dentist Team" šventė pergalę rezultatu 61:52.

Pirmąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 10:5, o kėliniui bėgant jiems laimėjus nedidelę atkarpą 4:0 "Dentist Team" pirmavo jau beveik dviženkle persvara (18:9). Per likusį kėlinio laiką šeimininkai sugebėjo šiek tiek sumažinti savo deficitą. Po pirmojo kėlinio rezultatu 20:14 pirmavo "Dentist Team".

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje svečiai sukūrė spurtą 9:2 ir jau pirmavo dviženkle persvara (29:16). Tokį pranašumą svečiai sugebėjo išlaikyti iki kėlinio pabaigos. Po pirmosios rungtynių pusės 37:24 pirmavo "Dentist Team"

Trečiame kėlinyje svečiai nemažino apsukų ir po truputį krovėsi sau pranašumą, kuris vienu metu siekė net 20 taškų (53:33). Kėlinio pabaigoje "Chemcentro" ekipą sukūrė nedidelį spurtą 5:0 ir baigiantis kėlinukui atsilikinėjo 53:38.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai bandė kažką pakeisti šiose rungtynėse, tačiau "Dentist team" tvirtai atsilaikė prieš šeimininkų spaudimą ir džiaugėsi pergale rezultatu 61:52.

Po pergalės nugalėtojų treneris sakė: "Pergalę lėmė susikaupimas, geriau sužaidėme pirmą rungtynių dalį. Rungtynės buvo sunkios, gana grubios"

"Chemcentro" treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė prasta pradžia. Mūsų zoninė gynyba nepasiteisino, varžovai tolimais metimais gana stipriai išsiveržė į priekį. Bandėme vytis, tačiau tai sekėsi sunkiai, nepavyko užpluti. dar turime šansų išlaikyti pirmą vietą grupėje, to ir palinkėčiau komandai"

Chemcentras: Vaidas Palaikis – 17 tšk. (11 atk. kam.), Saulius Kepežinskas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Valaitis – 9 tšk.

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 21 tšk. (8 išpr. praž.), Vaidotas Stalerūnas – 13 tšk., Arūnas Žotkevičius – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo įveikė „Dentist Team“ ekipą (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:42 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Vilmista“ nelengvai palaužė „Dentist Team“ krepšininkus (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Celsis“ įveikė kovojusį „Dentist team“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:58 val.)„Best 4 You“ atsirevanšavo „Dentist Team“ krepšininkams (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)"Chemcentras" sutriuškino "LESTO" ekipą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 20:31 val.)