Callcredit vs Ekskomisarų biuras (64:42)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“

2013 lapkričio 19 d., Antradienis, 00:43 val., peržiūros: 1411

Pirmadienį (11.19) Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Callcredit" (šeimininkai) ir "Ekskomisarų biuras" (svečiai). Visas rungtynes pirmavę, pergalę iškovojo "Callcredit" – 64:42 (20:9, 10:12, 16:11, 18:10).

Rungtynes šeimininkai pradėjo atkarpa (10:2). "Ekskomisarų biuras" sumažino skirtumą iki šešių taškų (13:7), tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Callcredit" ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 20:9.

Antrajame kėlinyje svečiai vėl priartėjo iki šešių taškų (22:16), tačiau "Callcredit" atstatė 10 taškų skirtumą (26:16). Svečiai vėl sumažino skirtumą (26:21), tačiau "Callcredit" prieš kėlinuko pabaigą vėl padidino pranašumą – 30:21.

Trečiajį kėlinį "Callcredit" pradėjo penkiais D.Šiumetos taškais ir skirtumas jau siekė 14 taškų (35:21). "Ekskomisarų biuras" atsakė devyniais taškais ir vėl priartėjo iki penkių taškų, tačiau kaip ir visų rungtynių metu, "Callcredit" lengvai atsitiesė ir pataikę tris tritaškius iš eilės, vėl atstatė dviženklį pranašumą (44:30). Kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus dvitaškiais metimais ir po trijų ketvirčių šeimininkai buvo priekyje – 46:32.

Ketvirtąjį kėlinį "Callcredit" pradėjo atkarpa (12:5) ir padidindama skirtumą iki 21 taško – 58:37. Atrodo abejonių kas nugalės rungtynėse nebeliko, o per likusias penkias minutes skirtumas pasikeitė nežymiai – 64:42.

Callcredit: Darius Šiumeta – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Dabulis – 13 tšk., Mindaugas Čižauskas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Vygantas Krulikas – 10 tšk.

Ekskomisarų biuras: Paulius Aleksykas – 13 tšk., Karolis Butkus – 12 tšk. (13 atk. kam.), Darius Juknevičius – 6 tšk.

"Callcredit" ekipos treneris, T.Konovalovas, kalbėjo:

- Pergalę lėmė nusitiekimas. Be to, varžovai taip pat nauja komanda, dar tik įsivažiuoja. Mes stengėmės aktyviai žaist, irgi dar ieškome žaidimo, daug naujų žaidėjų. Mūsų tikslas dabar gerinti žaidimą, kad kai ateis laikas, būtume pasiruošę, nebijotų žmonės žaisti.

"Ekskomisarų biuro" ekipos treneris, S.Lenkaitis, teigė:

- Mūsų komanda dar nesusižaidusi absoliučiai. Nesakau, kad teisėjai blogai teisėjavo, bet leido kietą žaidimą ir mūsų komanda pasimetė. Ir kai varžovai padarė 15 taškų skirtumą, pradėjo nesiginti praktiškai niekas. Trūksta laiko, mums trūksta darbo dar.

„ACME“ ekipa įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:40 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)Ketvirtame kėlinyje „Acme“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Ekskomisarų Biurą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 17:44 val.)