Sabonio krepšinio centras vs Kauno aerouostas & Lana lecta (64:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 08 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“

2014 sausio 08 d., Trečiadienis, 23:02 val., peržiūros: 1344

Sausio 8 dieną įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Sabonio krepšinio centras" ir "Kauno aerouostas & Lana lecta". Rungtynes kiek geriau pradėję svečiai, viso pirmo kėlinio metu išlaikė pranašumą, kadangi varžovų ekipoje taškus pelnė tik du žaidėjai po dešimties minučių rezultatu 13:16 pirmavo "Kauno aerouostas & Lana lecta". Antrajame kėlinyje tendencija išliko, mažais žingsniais svečiai tolo nuo oponentų, kuriuos gelbėjo taiklūs tritaškiais. 31:37. Trečiajame kėlinyje nepelnę nei vieno dvitaškio "Sabonio krepšinio centro" žaidėjai laimėjo šį kėlinį daugiau nei dvigubai ir persvėrė rezultatą savo naudai. 48:45. Ketvirtajame kėlinyje intriga išliko iki paskutinės sekundės, tačiau vedini T.Žiobos svečiai išplėšė sunkią pergalę rezultatu 64:68.

Po pirmųjų dviejų minučių rezultatas 2:7 buvo svečių naudai, tačiau "Sabonio krepšinio centrui" pavyko priartėti ir skirtumas iki kėlinio pabaigos svyravo tarp 2-3 taškų. Šeimininkus į priekį vedė D.Sirtautas ir D.Lubys, kurie pelnė visus šio kėlinio savo komandos taškus, svečių ekipoje galima buvo išskirti T.Žioba, pelniusi 7 taškus. Po 10 minučių kovos rezultatu 13:16 pirmavo "Kauno aerouostas & Lana lecta".

Antrajame kėlinyje dėka taiklių tritaškių metimų šeimininku ekipai pavyko išsilaikyti šalia varžovų, kadangi jų greitas puolimas buvo sunkiai sustabdomas. Tačiau besibaigiant kėliniui svečiams pavyko atitrūkti, dvi atakas iš eilės M.Nevas įsmeigė po tritaškį taip padidindamas skirtumą tarp komandų iki dviženklio skaičiaus. Per keletą sekundžių šeimininkams pavyko pelnyti greitus 5 taškus, kas sušvelnino deficitą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 31:37.

Trečiajame kėlinyje tikrą tritaškių šou surengė "Sabonio krepšinio centras", jie tolimų metimų išmetė net keturis kartus daugiau nei dvitaškių, laimei didžioji dalis buvo taiklūs. Suintensyvinta gynybą įtakojo kad svečiai nebe taip lengvai rinko taškus, todėl skirtumas ištirpo ir kėlinio pabaigoje rezultatas pakrypo šeimininkų naudai. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 48:45.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai ir toliau pasikliovė tolimais metimais, tačiau skirtingai nei trečiajame kėlinyje, beveik visi metimai skriejo pro šalį (12/2). "Kauno aerouostas & Lana lecta" taip pat nerodė nieko įspūdingo, todėl šeimininkai ilgą laiką išsilaikė pirmaujančiųjų pozicijoje. Tiksint paskutiniai rungtynių minutei, dviem baudos metimais pranašumą įgijo svečiai, jų varžovai turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau suklydo ir papildomais baudos metimais svečiai įtvirtino savo pergalę rezultatu 64:68.

Šeimininkų žaidėjas I.Birbalas sakė: Labai įtemptos ir gražios rungtynės, mes sužaidėme puikų trečiąjį kėlinį, gaila kad nepavyko išsaugoti turėtos persvaros. Rungtynių pabaigoje niekas nebuvo aišku, nes rezultatas labai slidus, gaila kad kelio detalės lėmė mūsų pralaimėjimą.

"Kauno aerouostas & Lana lecta" treneris T.Ananka sakė: Sužaidėme puikias rungtynes išskyrus trečiajį kėlinį, gerai kad viskas baigėsi mūsų naudai.

Sabonio krepšinio centras: Dalius Lubys – 27 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Darius Sirtautas – 11 tšk., Irmantas Birbalas – 9 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Kauno aerouostas & Lana lecta: Tautvydas Žioba – 24 tšk. (16 atk. kam., 9 išpr. praž.), Jonas Pacevičius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Henrikas Butkus – 9 tšk. (7 išpr. praž.)

Emocijų kupinose rungtynėse pergalę iškovojo „Kauno aerouostas“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 00:37 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:08 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)Nerezultatyviose rungtynėse stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)Atkaklios kovos nestokojusiose rungtynėse pergalę šventė „Agava & Automatinių sistemų serviso“komanda (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Callcredit“ pirmą kartą suklupti privertė „Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ išsaugojo vietą didžiojoje taurėje (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)