Autotoja & Ekodora vs Lietuvos dujos (58:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą.

2014 sausio 23 d., Ketvirtadienis, 23:01 val., peržiūros: 1250

Ketvirtadienį, sausio 23 dieną, A.Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių "Lietuvos dujų" ir "Autotojos & Ekodoros" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "Lietuvos dujos", kurie po pirmo kėlinio susikrovė dviženklį pranašumą – (23:8). Antrame kėlinyje sąlygas toliau diktavo "Lietuvos dujos", bet kėlinį 2 taškais – (15:17) pavyko laimėti "Autotojos & Ekodoros" komandai. Trečią kėlinį vėl geriau pavyko sužaisti šeimininkams – (53:37). Ketvirtame kėlinyje "Autotojos & Ekodoros" komandą dar bandė vytis varžovus, bet "Lietuvos dujos" neatsipalaidavo ir laimėjo rungtynes – (65:58).

Rungtynėse pirmieji taškus pelnė "Autotojos & Ekodoros" krepšininkai, netrukus taškus pelnė ir "Lietuvos dujos". Visgi pirmoje kėlinio pusėje geriau sekėsi "Lietuvos dujoms", kurie surengė spurtą – (15:2) ir sužaidus 5 minutes komandas jau skyrė dviženklis pranašumas – (15:4). Per likusį laiką šeimininkai toliau lengvai rinko taškus ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:8).

Antro kėlinio pradžioje komandos pradėjo žaisti apylygiai, ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir po sužaistų 4 minučių komandas skyrė 10 taškų – (27:17). Sužaidus dar 4 minutes "Lietuvos dujoms" pavyko dar šiek tiek padidinti skirtumą tarp komandų – (35:22). Per likusį laiką skirtumas nepakito ir po dviejų kėlinių 13 taškų persvarą turėjo "Lietuvos dujos" – (38:25).

Trečio kėlinio pradžia nebuvo labai rezultatyvi. Per pirmąsias 5 minutes komandos pelnė vos po 4 taškus. Per likusias 5 minutes komandų rezultatyvumas pagerėjo. Abi komandos žaidė toliau apylygiai, keitėsi rezultatyviomis atakomis. Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti "Lietuvos dujoms" kurie dar 3 taškais padidino savo pranašumą – (53:37).

Ketvirtame kėlinuke "Lietuvos dujos" atsipalaidavo, leido "Autotojos & Ekodoros" komandai sumažinti skirtumą iki vienženklio, bet iniciatyvos iš savo rankų nepaleido. Rungtynės baigėsi rezultatu – (65:58).

Po laimėtų rungtynių "Lietuvos dujų" komandos treneris kalbėjo: "Naktinės rungtynės gavosi, nei tokios įtampos buvo labai didelės, visą laiką tą skirtumą apie dešimt taškų turėjome, gale atsipalaidavome ir liko tiktai septyni."

Autotoja & Ekodora: Edvinas Karpavičius – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Žygimantas Žitkus – 14 tšk. (13 atk. kam.), Darius Baltušis – 9 tšk.

Lietuvos dujos: Karolis Aldakauskas – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Romas Nemeikša – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 15 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 02:30 val.)„Sanitex“ palaužė „Autotojos & Ekodoros“ pasipriešinimą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:38 val.)Ž.Žitkus atvedė „Autotoja & Ekodora“ į pergalę (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)