Restauratoriai vs Sabonio krepšinio centras (68:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 26 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik penkiese susirinkę „Sabonio krepšinio centras“ neatsilaikė prieš „Restauratorius“

2014 kovo 26 d., Trečiadienis, 23:45 val., peržiūros: 1119

Trečiadienį, kovo 26 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos pirmosios aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Restauratoriai" (šeimininkai) ir "Sabonio krepšinio centras" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Restauratoriai" atitrūkų nuo varžovų ir įgijo saugų pranašumą, kurį išsaugojo iki rungtynių pabaigos, ir šventė pirmąją pergalę atkrintamosiose rungtynėse, rezultatu – 68:52.

Prasidėjus rungtynėms šeimininkai iškart susikrovė šešių taškų pranašumą, tačiau "Sabonio krepšinio centro" ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą (8:8). Toliau svečiams visi tolimi metimai skriedavo pro šalį, o tuo pasinaudoję "Restauratorių" komanda pradėjo tolti nuo varžovų ir besibaigiant kėlinukui įgijo 13 taškų pranašumą – 23:10.

Antram ketvirčiui prasidėjus "Sabonio krepšinio centras" sugebėjo pagerinti savo pataikymą ir prisivijo varžovus iki šešių taškų. Vis dėlto, kėlinukui bėgant į pabaigą "Restauratoriai" atstatė dviženklį pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 37:26.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai. Prabėgus keturiom minutėm šeimininkai padidino pranašumą šešiais taškais (43:28), o dar po keletos minučių pranašumas išaugo iki 23 taškų. Likus žaisti apie tris minutes pagaliau D.Sirtautas atidarė savo tritaškius metimus ir jais neleido aitrūkti varžovams ir kėlinukas pasibaigė 23 taškų persvara "Restauratorių" - 57:34.

Prasidėjus paskutiniam kėliniui toliau tarp ekipų tvyrojo 23 taškų pranašumas, tačiau sužaidus beveik pusė kėlinuko "Restauratorių" ekipa pradėjo leisti pasižaisti žaidėjams, kurie buvo nepasirodę aikštelėje ir tuo pasinaudoję "Sabonio krepšinio centro" ekipa besibaigiant kėlinukui sugebėjo apmažinti skirtumą iki šešioliktos taškų. Vis dėlto, pirmąją pergalę šventė "Restauratorių" ekipa, rezultatu – 68:52.

Restauratoriai: Jonas Snudaitis – 29 tšk. (10 atk. kam.), Juris Goštautas – 8 tšk. (14 atk. kam.), Julius Rajackas – 8 tšk. (5 perimt. kam.)

Sabonio krepšinio centras: Darius Sirtautas – 15 tšk., Vytautas Žvirblis – 13 tšk., Irmantas Birbalas – 12 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Brusokas – 10 tšk.

Po sunkios kovos „Sabonio krepšinio centras“ įveikė „Ryterną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:20 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Sabonio krepšinio centras“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „KTU“ komandos (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Sabonio krepšinio centras“ pranoko „Celsį“ (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Sabonio krepšinio centras” išbarstė persvarą, tačiau nugalėjo „Topo centras“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:10 val.)Beveik visas rungtynes atsilikinėję „Rapalos“ krepšininkai, gale palaužė „Restauratorius“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 20:37 val.)Po permainingos kovos pergale džiaugėsi „Saonio krepšinio centras“ nugalėję „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)Įtemptoje kovoje „Sabonio krepšinio centro“ komanda nugalėjo „Trukmė & Kautra ‒ DB“ ekipą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Sabonio krepšinio centras“ palūžo lemiamame kėlinyje (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 21:52 val.)