Sanitex vs Baubilas & Granex (69:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Sanitex“ paskutinėmis rungtynių minutėmis pralaimėjo „Baubilas & Granex“ ekipai

2013 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 18:56 val., peržiūros: 2087

Gruodžio 1 dieną Rasos gimnazijos salėje įvyko įmonių lygos reguliariosios F pogrupio rungtynės tarp "Sanitex"(šeimininkai) ir „Baubilas & Granex“ (svečiai) komandų. Pirmajame kėlinyje geriau atrodė svečių krepšininkai, kurie po kėlinio turėjo gan nemažą persvarą – 22:12. Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir „Baubilas & Granex“ komanda toliau buvo priekyje – 43:35. Trečiajame kėlinyje šeimininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir persverti rezultatą – 59:56. Ketvirtajame kėlinyje užvirė nuožmi kova, kurią tik paskutinėmis rungtynių akimirkomis iškovojo „Baubilas & Granex“ krepšininkai rezultatu – 72:69 (22:12, 21:23, 13:24, 16:10).

Pirmojo rungtynių kėlinio padžia geriau susiklostė svečiams, kurie pirmavo 6:3, tačiau neužilgo „Sanitex“ išlygino rezultatą 8:8. Tada „Baubilas & Granex“ krepšininkai spurtavo 9:0, po kurio jų persvara išaugo iki beveik dviženklės (17:8). Per likusį kėlinio laiką svečiai sugebėjo pasiekti dviženklės persvaros ribą ir rezultatas po kėlinio – 22:12.

Antrajame kėlinyje „Sanitex“ ekipa pradėjo sparčiai vytis varžovus. Pirma, jie sukūrė spurtą 8:0, po kurio komandas skyrė tik 4 taškai (24:20), o vėliau į du taiklius „Baubilas & Granex“ komandos dvitaškius metimus jie atsakė dviem tritaškiais ir persvara sumažėjo iki 2 taškų (28:26). Dėja, tai arčiausiai kaip šeimininkai buvo priartėję prie svečių. „Baubilas & Granex“ krepšininkams sukūrus spurtą 7:0 jie vėl buvo pirekyje 9 taškais (35:26). Per likusį kėlinio laiką šeimininkai sugebėjo nuo turimo deficito "atgnybti" tik vieną taškelį. Po antrojo kėlinio rezultatu 43:35 pirmavo „Baubilas & Granex“ krepšininkai.

Trečiojo rungtynių ketvirčio pradžioje šeimininkai šovė į priekį dėka labai gerai sužaistos ir laimėtos atkarpos 13:4, po kurios jie išsiveržė į priekį (48:47). Po šios laimėtos atkarpos „Sanitex“ krepšininkai pirmavo visą likusį kėlinį ir po trečiojo kėlinuko džiaugėsi iškovota persvara 59:56.

Ketvirtojo kėlinio pirma dalis sėkmingesnė buvo šeimininkų krepšininkams, kurie tęsė trečiame ketvirtyje pradėtą darbą ir dar labiau atitrūko nuo „Baubilas & Granex“ ekipos 64:56. Vėliau jų turima persvara šiek tiek sumažėjo, bet buvo gana nemaža (68:62), tačiau tada svečiai spurtavo 5:0 ir komandas skyrė tik vienas taškelis (68:67), o vėliau pataikytas D. Mikalausko dvitaškis rezultatą išlygino (69:69). Šeimininkai sekančios atakos metu taškų pelnyti nepavyko, o svečių ataką buvo priversti stabdyti pražanga. R. Šnagždžiui stojus prie baudų metimo linijos mesti dviejų baudos metimų pirmasis buvo taiklus, antrasis, nepasiekė tikslo tačiau gerai padėtį po krepšiu užsiėmęs D.Mikalauskas atkovojo kamuolį ir „Sanitex“ komandai nebeliko nieko daugiau kaip tik stabdyti varžovus pražanga ir tikėtis, kad baudų metimai nepasieks tikslo. R. Kabašinskui realizavus abu metimus šeimininkų persvara išaugo iki 3 taškų (72:69). Per likusias žaisti 3 sekundes šeimininkai pataikyti nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Baubilas & Granex“ komandos pranašumą rezultatu 72:69.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: " Leidome žaisti visiem, paskui pridarėme klaidų, po kurių atsilikome, tačiau gale susikaupėme ir dėl to laimėjome"

„Sanitex“ treneris sakė: " Šiandien, manau, pralošėme "lentą", neturėjome aukštų žaidėjų. Varžovų aukštaūgiai sumetė gana svarbius taškus. Bandėme žaisti greitai, bet tai nesisekė. Nors ir pralaimėjome, tačiau esu patenkintas komandos žaidimu"

Sanitex: Paulius Stankūnas – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Mantas Narbutas – 17 tšk., Mindaugas Krūvelis – 8 tšk.

Baubilas & Granex: Darius Mikalauskas – 27 tšk. (15 atk. kam., 9 išpr. praž.), Daumantas Židanavičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Kabašinskas – 10 tšk.

„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje nusileido „Baubilas & Granex“ komandai (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Sanitex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vieningą Kauną“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 16:59 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Baubilas & Granex“ komandą. (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Sanitex“ po atkaklios kovos palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 14:56 val.)Sėkmingai sužaistas ketvirtas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Sanitex“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Rapala“ pasipriešinimą (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ po dramatiškos kovos teko pripažinti „Baubilas & Granex“ komandos pranašumą. (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 01:31 val.)„Sanitex“ antrą kartą pranoko „Rapalą“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskendo „Baubilo & Granex“ tritaškių lietuje (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:00 val.)