Sabonio krepšinio centras vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (76:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po permainingos kovos pergale džiaugėsi „Saonio krepšinio centras“ nugalėję „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą

I.Birbalas retai prameta iš po krepšio
2013 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 00:48 val., peržiūros: 1645

2013-11-06 diena Sabonio krepšinio centro salėje įvyko rungtynės tarp šeimininkų "Sabonio krepšinio centro" ir svečių „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandų. Varžybos visas rungtynes buvo permainingos, tai viena komanda pirmaudavo, tai kita ir tokia kova išliko iki paskutinių minučių. Per pirmuosius du kėlinius nei viena komanda neišsiveržė į priekį ir nepasinaudojo proga atitrūkti nuo varžovų prieš antrąją rungtynių dalį. Trečiąjį kėlinį geriau sužaidė šeimininkų komanda ir susikrovė 6 taškų persvara, tačiau tai dar buvo per mažai, nes ketvirtajame kėlinyje likus trims minutėms rezultatas vėl buvo lygus ir tik paskutines minutes geriau sužaidusi "Sabonio krepšinio centro" komanda nugalėjo „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo".

Pirmajame kėlinyje abejoms komandoms buvo sunku įsibėgėti, abi padarė pakankamai daug klaidų ir pramesdavo savo metimus. Šiame kėlinyje "Sabonio krepšinio centras" beveik visus taškus pelnė tritaškiais metimai ir pataikė tik viena dvitaškį iš keturių. „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komanda jau pirmajame kėlinyje parodė, kad po krepšiu neleis priešininkams lengvai jaustis ir atkovodavo dauguma metimų ir turėdavo ne viena ir ne du šansus pakartoti savo metimus. Kėlinį laimėjo svečių komanda rezultatu 15:16.

Antrajame kėlinyje susikaupę šeimininkai nebeleido priešininkams pasiimti visų kamuolių po krepšiu ir patys drąsiau atakavo iš arti, kas leido pasivyti priešininkus ir juos aplenkti minimalia persvara. Įpusėjus kėliniui "Sabonio krepšinio centras" pralaiminėjo keliais taškais, tačiau stipriai sužaidė atkarpą, kuria laimėjo 8:2 ir truputi atsipalaidavo. Tai, kad šeimininkai atsipalaidavo pasinaudojo „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komanda ir vėl prisivijo. Kėlinys baigėsi rezultatu 34:33.

Po ilgosios pertraukos geriau pailsėjo šeimininkai, kurie per ši kėlinį prametė mažiausiai savo metimų ir geriausiai sužaidė gynyboje. Svečiai šiame kėlinyje jau nebe taip užtikrintai kovojo po krepšiu ir nebeturėjo tiek daug antrų šansų. Visa tai padėjo "Sabonio krepšinio centrui" padidinti persvarą iki 6 taškų ir šį kėlinį laimėjo rezultatu 54:48.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem taikliais „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandos žaidėjo V. Juciaus dvitaškiais ir gera komandos gynyba, dėl to per pirmas minutes svečiai iškart pasivijo šeimininkus ir palaikė varžybų įtampą. Šiame kėlinyje šeimininkai kaip ir pirmajame dauguma savo taškų surinko taikliais tritaškiais metimais. Paskutiniame ketvirtyje sužibėjo "Sabonio krepšinio centro" komandos žaidėjas T.Pušinaitis pataikęs tris iš keturių tritaškių ir viena dvitaškį, taip leisdamas savo komandai ramiau žaisti ir nebeskubėti. Likus 5 minutėms „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komanda "įkrito į duobę" ir pralaimėjo likusias 5 minutes rezultatu 6:13. Varžybos pasibaigė "Sabonio krepšinio centro" pergale rezultatu 76:69.

"Sabonio krepšinio centro" žaidėjas A.Brusokas po varžybų sakė: "Po dviejų pralaimėjimų iš eilės padarėme tris treniruotes tai padėjo mums susižaisti. Puikia forma pademonstravo T.Pušinaitis, kadangi kiekviena ryta atlieka po 150 metimų ir tai mes šiandien pajutome."

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandos žaidėjas M.Kadakauskis po rungtynių sakė: "Krepšinio meistrai užmėtė mus tritaškiais, jie žaidė protingiau ir tai ir lėmė, kad apylygėje kovoje mes pralaimėjome."

Sabonio krepšinio centras: Tomas Pušinaitis – 18 tšk., Irmantas Birbalas – 17 tšk. (13 atk. kam.), Darius Sirtautas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Žvirblis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Remigijus Bardauskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 15 tšk., Martynas Kadakauskis – 14 tšk., Vidas Jucius – 12 tšk., Tautvydas Buzas – 10 tšk. (15 atk. kam.)

Visas rungtynes priekyje buvusi „Rapala“ nugalėjo „IT-Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:16 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Po sunkios kovos „Sabonio krepšinio centras“ įveikė „Ryterną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:20 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)Visas rungtynes pirmavę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Eoltas“ susitikimo pabaigoje palaužė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 00:41 val.)Tik penkiese susirinkę „Sabonio krepšinio centras“ neatsilaikė prieš „Restauratorius“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)„Best 4 You“ po didžiosios pertraukos įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Sabonio krepšinio centras“ nesulaukė rimto pasipriešinimo iš „KTU“ komandos (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Sabonio krepšinio centras” išbarstė persvarą, tačiau nugalėjo „Topo centras“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:10 val.)