Sweco vs Kauno aerouostas & Lana lecta (71:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 19 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nepavykus „užsikabinti“ rungtynės baigėsi užtikrinta „Sweco“ pergale

2014 sausio 19 d., Sekmadienis, 21:21 val., peržiūros: 1229

Pirmąją pergalę (KKL) Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių 2 -ame etape iškovojo „Sveco“ krepšininkai. Šeimininkų teisėmis rungtyniavę „Sveco“ rezultatu 71:56 (21:14, 22:11, 9:10, 19:21) nugalėjo „Kauno aerouostas & Lana lecta“ komandą. Po šio susitikimo „Sveco“ sąskaitoje 1 pergalė ir 3 pralaimėjai. Svečiai „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išliko su 1 pergale bei dabar jau 2 patirtais pralaimėjimais.

Rungtynės prasidėjo „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipos 4 taškais paeiliui – 0:4. Tuomet „Sveco“ atsakė dvitaškiu, bet varžovams įmetus tritaškį komandas skyrė 5 taškai „Kauno aerouostas & Lana lecta“ naudai – 2:7. Vis dėlto „Sveco“ toks rungtynių startas neišmušė iš vėžių, kurie, po to, sėkmingai stabdydami varžovų atakas laimėjo atkarpą 13:0. Įpusės kėlino laikui „Sveco“ įgijo 8 taškų persvarą – 15:7. Po to komandų žaidėjai kiek sumažino rungtynių tempą, tuo sumažindami ir rezultatyvumą. Po pirmųjų 10 -ies minučių „Sveco“ pirmavo 21:14.

Per antrąjį ketvirtį „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ir toliau buksavo – sunkiai sekėsi rungtyniauti puolime, o ir gynyba neblizgėjo. Po pirmųjų 3 kėlinio minučių „Sveco“ pranašumas išaugo iki 10 -ies taškų. Kėlinio laikui įpusėjus „Sveco“ prie turėtos persvaros pridėjo 5 taškus – 33:18. Per antrą kėlinio pusę niekas nesikeitė – „Sveco“ žaidė tiksliau, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką susikrovė 18 taškų atsargą 43:25.

Po ilgosios pertraukos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ atrodė pasiruošusi kibti varžovams į atlapus, o prasidėjus kėliniui noro prisivyti varžovus tikrai netrūko. Visgi kėlinio eiga parodė, jog taip padaryti bus nelengva. Nors ir „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ženkliai pristabdė „Sveco“ puolimo veiksmingumą, tačiau norint prisivyti varžovus reikėjo patiems daug tiksliau žaisti puolime. Deja, to padaryti nepavyko. Kėlinys baigėsi itin nerezultatyviai (9:10), o po 3 -iojo kėlinio komandas tebeskyrė nemenka taškų suma 52:35.

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ atsilikusi 18 taškų riba dar negalvojo apie pralaimėjimą. Vienu metu šį skirtumą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ buvo pavykę sumažinti iki 11 taškų – 63:52, tačiau tuomet po 4 -ių A. Giedraičio taiklių baudos metimu atrodo, visgi, „Kauno aerouostas & Lana lecta“ suprato, jog šiandien laimėti nebepavyks. Nuo antros kėlinio pusės komandos dar išleido mažiau žaidusių ir naujų žaidėjų. Galiausiai nuaidėjus kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai „Sveco“ įveikė varžovus rezultatu 71:56.

Po rungtynių R.Undraitis paklaustas, ar tikėjosi laimėti šiandien teigė, jog: "mes visada tikimės pergalės". Taip pat R.Undraitis kalbėdamas apie rungtynes išskyrė per didelį dėmesį ginčams su teisėjais: "galbūt šiandien per daug diskutavom su teisėjais". Galu gale R.Undraitis džiaugėsi iškovota pergale.

Sweco: Arunas Giedraitis – 18 tšk. (15 atk. kam., 12 išpr. praž.), Marius Liepa – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Vytautas Bunikis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Julius Jasaitis – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Kauno aerouostas & Lana lecta: Paulius Amanaitis – 11 tšk., Henrikas Butkus – 9 tšk. (10 atk. kam.), Jonas Pacevičius – 9 tšk. (10 atk. kam., 10 išpr. praž.)

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ išsaugojo vietą didžiojoje taurėje (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Karo medicinos tarnyba“ neturėjo ginklų prieš „Sweco“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 23:52 val.)Paskutinių sekundžių metu „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išplėšė pergalę iš „Trukmė & Kautra – DB“ rankų (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:08 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)„AGAVA -Automatinių Sistemų Servisas“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:02 val.)