Eoltas vs Detas Hoptrans logistics & BRGroup (52:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Eoltas“ patyrė trečią nesėkmę

2013 lapkričio 29 d., Penktadienis, 00:25 val., peržiūros: 932

Ketvirtadienį, lapkričio 28 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Eolto"(2/3) ir svečių "Detas Hoptrans logistics & BRGroup"(3/2) ekipų. Rungtynių pradžioje šeimininkai dar bandė pasispardyti, tačiau tai jiems sekėsi neilgai, nes netrukus svečių krepšininkai spurtavo ir atitrūko. Antrame kėlinuke, vos septynis taškus surinkusių "Eolto" žaidėjų deficitą išaugo iki šešiolikos taškų. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Nors paskutinį kėlinuką rezultatyviau sužaidė šeimininkai, tačiau nesunkią pergalę šventė "Detas Hoptrans logistics & BRGroup". 52:71. (11:15, 7:19, 13:20, 21:17).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, po kurių penkių taškų persvarą turėjo svečių ekipos krepšininkai, tačiau netrukus šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo trijų taškų persvarą. "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" nesiruošė stovėti vietoje ir netrukus į tai atsakė spurtu 0:10, taip susigrąžindami pranašumą į savo rankas, tačiau pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje "Eoltas" jį dar sumažino iki keturių taškų. 11:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių aikštės šeimininkai pelnė dar du taškus ir sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų, tačiau svečių ekipos žaidėjai nustojo nuolaidžiauti ir netrukus surengė spurtą 0:8, taip padidindami savo persvarą iki dviženklės. Į tai "Eoltas" atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar vienas "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" spurtas, kurio dėka po pirmos rungtynių dalies komandas skyrė šešiolika taškų. 18:34.

Po ilgosios pertraukos favoritais ir toliau išliko svečiai. Nors pačioje trečiojo kėlinuko pradžioje žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai, netrukus svečių žaidėjai surengė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas iš eilės ir padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. Vėliau "Detas Hoptrans logistics & BRGroup" dar sužaidė rezultatyvią atkarpą 4:9 ir padidino savo persvarą iki 24-ių taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko ją nežymiai sušvelninti. 31:54.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje šeimininkai pelnė penkis taškus be varžovų atsako ir dar labiau sumažino savo deficitą, tačiau jau sekančioje atakoje šeimininkų ekipos žaidėjas K.Folkmanas, jau ne pirmą kartą mėginęs pamokyti teisėjus krepšinio subtilybių, buvo nubaustas technine pražanga, po kurios svečių pranašumas siekė 21-ieną tašką. Kiek vėliau "Eoltui" pavyko pataikyti pora tolimų metimų ir šiek tiek sušvelninti atsilikimą, tačiau tai esmės nekeitė ir nesunkią pergalę iškovojo svečių ekipa. 52:71.

Po rungtynių, nugalėtojų ekipos treneris Remigijus Dailidė kalbėjo : " Pergalę lėmė pirmame kėlinyje pakeista gynyba ir greitas puolimas, taip varžovą palaužėme ir viskas. Visi žaidėme savo malonumui, atsipalaidavę, todėl skirtumas nėra labai didelis".

"Eoltas" : Edgaras Zaidelis – 11 tšk. (18 atk. kam., 9 išpr. praž.), Arūnas Kalnutis – 10 tšk., Karolis Gervė – 8 tšk.

"Detas Hoptrans logistics & BRGroup" : Martynas Karpičius – 34 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Žukaitis – 8 tšk., Ramunas Buinevičius – 7 tšk. (6 perimt. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

Janas2013 lapkričio 30 d., 13:28 val.
Aš turėjau galvoje ne staugimą dėl statistikos, o dėl teisėjavimo. Kai atsisukęs į tave žaidėjas lieja emocijas už tai, kad jam nepatiko teisėjo sprendimas, tai atsiprašau, statistas - ne teisėjas, jis net švilpkuko neturi :)
DowJones2013 lapkričio 30 d., 12:44 val.
Statistikos vergai :D
Ed92013 lapkričio 30 d., 08:30 val.
zmogui apmaudu buvo, nes jau antra karta kitiem jo tritaskis irasomas del to gal ir pasirode kad staugia ;)) o siaip jei pvz nespeji pamatyti kas imete tai paklausi tiesiog sekretores :) smagu kad buvo sureaguota i pastaba ir pataisyta klaida, nes pirmose eolto rungtynese parasytas komentaras statisto demesio nepatrauke :) aciu
„Eoltas“ po atkaklios kovos palaužė „Vijoros“ ekipą. (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)„Eoltas“ išsivežė pergalę iš Ringaudų (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)„Eoltas“ susitikimo pabaigoje palaužė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 00:41 val.)„Eoltas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandą. (2014 kovo 06 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Prastas pirmas kėlinys lėmė „Eolto“ pralaimėjimą (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 00:06 val.)„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:10 val.)Po atkaklios kovos „Topo centras“ įveikė savo varžovus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 23:45 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Kauno grūdai“ šventė pergalę (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:16 val.)