Topo centras vs Best 4 You (62:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Topo Centras išvargo pergalę prieš Best 4 you

2013 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 23:16 val., peržiūros: 1518

2013 lapkričio 3 dieną, įmonių lygos rungtynėse, Kauno energijos sporto salėje susitiko Topo Centras (šeimininkai) ir Best 4 you (svečiai). Rungtynės daug geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, kurie per pirmą ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą – 21:9. Antrąjame žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau svečiai atsilikimą padidino vienu tašku – 33:20. Trečiasis kėlinys Topo Centrui susiklostė labai prastai ir svečiai priartėjo aštuoniais taškais – 43:38. Ketvirtame šeimininkai nejuokavo ir gale varžovų neprisileido per arti ir šventė pirmąją pergalę šiame sezone rezultatu – 62:54. Tuo tarpu Best 4 you tai buvo antroji nesėkmė iš tiek pat rungtynių.

Rungtynes tritaškiu pradėjo šeimininkų žaidėjas Domas Juknevičius, o į tai dvitaškiu atsakė Karolis Klimas – 3:2. Septynis taškus be atsako surinko šeimininkai ir išsiveržė į priekį – 10:2. Du taškus pelnė Lukas Balasevičius, o dar devyniais atsakė Topo Centras ir skirtumas jau išaugo iki penkiolikos taškų – 19:4. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet svečiai dar pelnė dvitaškį su baudos metimu ir po pirmo ketvirčio – 21:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem G. Mardosos baudos metimais, o tuomet dardu pridėjo Karolis Klimas ir rezultatas tapo – 21:13. Tris taškus pelnė šeimininkai, o tuomet septynis be atsako surinko Best 4 you ekipa ir skirtumas ištirpo iki keturių taškų – 24:20. Septynis taškus be atsako pelnė Edvinas Gramauskas, dar du pridėjo Gediminas Kemzura ir kėlinys baigėsi – 33:20.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem L. Balasevičiaus taškais, o tritaškiu atsakė Artiomas Filiajevas – 36:22. Atkarpą 5:2 laimėjo svečiai ir skirtumą sumažino iki 11 taškų – 38:27. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 42:31. Vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Domas Juknevičius, o septyniais atsakė Best 4 you ir po trijų kėlinių rezultatas – 43:38.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais, o dviem atsakė šeimininkai ir rezultatas – 45:42. Šešis taškus be atsako surinko Topo Centras ir rezultatas – 51:42. Tritaškį pataikė Darijus Jagminas, dviem atsakė Domas Juknevičius. Septynis taškus surinko Best 4 you, o du pelnė Artiomas Filiajevas ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų – 55:52. Keturis taškus pelnė šeimininkai, o dviem atsakė Aurimas Jakštas – 59:54. Kėlinys baigėsi dar trimis Topo Centro taškais ir galutinis rungtynių rezultatas – 62:54.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas Aurimas Dervinskas sakė – Na ką, pirmos rungtynės, sužaidėm kaip sužaidėm. Svarbiausia pergalė.

Topo centras: Edvinas Gramauskas – 20 tšk., Domas Juknevičius – 12 tšk. (18 atk. kam.), Aurimas Dervinskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Edvardas Jašinskas – 10 tšk.

Best 4 You: Kasparas Tvarkūnas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Klimas – 11 tšk., Gintaras Mardosa – 10 tšk.

Po permainingos kovos pergalė atiteko „Best 4 You“ komandai (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 15:24 val.)„Topo centras“ nugalėjo savo priešininkus (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Topo Centras“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Grūdus“ (2013 gruodžio 21 d., šeštadienis, 12:12 val.)„Topo centras“ neturėjo problemų prieš „Kauno tiltus“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 21:00 val.)„Topo Centras“ atsirevanšavo „Celsiui“ (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 23:08 val.)„Autotoja & Ekodora“ tik po pratęsimo parklupdė „Best 4 You“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Dentist Team“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:01 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Sabonio krepšinio centras” išbarstė persvarą, tačiau nugalėjo „Topo centras“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:10 val.)