ACME vs Callcredit (42:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Callcredit“ toliau žengia be pralaimėjimų

2014 sausio 28 d., Antradienis, 23:21 val., peržiūros: 814

Antradienį, sausio 28 dieną, KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos, antro etapo, pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Acme" (šeimininkai) ir "Callcredit" (svečiai). Rungtynė prasidėjo taškas į tašką, tačiau antrojoje rungtynių pusėje "Callcredit" ekipa pradėjo įrodinėti savo pranašumą, kur šventė triuškinančią pergalę, rezultatu – 42:66.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ( 7:6), tačiau "Callcredit" ekipa sugebėjo spurtuoti ir laimėti atkarpą 9:0, kur persvėrė rezultatą į savas rankas bei įgijo 8 taškų pranašumą. "Acme" ekipai per likusias dvi minutes pavyko sumažinti skirtumą tik vienu tašku. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 10:17.

Antram ketvirčiui prasidėjus šeimininkai priartėjo prie varžovų iki 4 taškų, tačiau "Callcredit" ekipa suleido du tolimus tritaškius metimus ir pranašumas išaugo iki 10 taškų, o dar po keletos minučių ir iki 13 taškų (15:28). Per likusias tris minutes "Acme" ekipai pavyko sumažinti deficitą iki 8 taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 20:28.

Po ilgosios pertraukos "Acme" ekipa taškus rinko tik baudos metimais, tuo pasinaudoję "Callcredit" ekipa atstatė 13 taškų pranašumą ( 23:36). Vis dėlto, šeimininkams pavyko laimėti atkarpą 7:0, kur skirtumas sumažėjo iki 6 taškų, tačiau svečiai per likusias tris minutes kėlinuko sugebėjo atstatyti 15 taškų pranašumą Rezultatas po trijų kėlinių - 32:47.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Acme" ekipai toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, o "Callcredit" ekipos du tolimi tritaškiai metimai padidino pranašumą iki 21 taško ( 34:55). Šeimininkams pavyko surengti keletą greitų atakų ir apmažinti skirtumą , tačiau A.Rimo pelnyti 5 taškai iš eilės padidino pranašumą iki 24 taškų. "Callcredit" iškovojo triuškinančią pergalę – 44:66.

ACME: Paulius Katkevičius – 13 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Rupšys – 6 tšk., Stede Ingram – 5 tšk.

Callcredit: Arūnas Rimas – 26 tšk., Mindaugas Čižauskas – 22 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Valdas Šluta – 7 tšk. (10 atk. kam.)

„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Callcredit“ namuose palaužė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Callcredit“ nesunkiai sutriuškino „Ekskomisarų biurą“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)