Stumbras vs Autotoja & Ekodora (36:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Puikiai besigindami „Autotoja & Ekodora“ iškovojo nesunkią pergalę.

2014 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 23:12 val., peržiūros: 1027

Vasario 27'ą dieną Stulginskio pagrindinėje mokykloje. Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse ginklus surėmė šeimininkai "STUMBRAS" ir švečiai "AUTOTOJA & EKODORA" Visą mačą puikiai gynęsi ir patys mažiau klydę švečiai išsivežė pergalę iš Stulginskio pagrindinės mokyklos (36:60)

Pirmajame kėlinyje kova vyko kaip lygus su lygiu. abi komandos žaidė taškas į tašką nelabai rezultytaviai. Toks žaidimo tempas tętėsi visą kėlinuką ir jam pasibaigus rezultatas buvo lygus (12-12)

Antrasis kėlinukas taipogi prasidėjo taškas į tašką. (4-4) tačiau nuo to momento švečiai spurtavo. Neleido mesti varžovams jokių lengvų metimų. varžovai daugiau negu pusę kėlinio nepelnė nė taško iš žaidimo. Taigi svečiai ir pabaigė kėlinuką spurtu (1 – 12) ir sulaukus ilgosios pertraukos jau turėjo 11 taškų pranašūmą (17 – 28)

Trečiąjame kėlinyje pirmoji kėlinio pusė vėl buvo apylygi taigi praėjus ~4 žaidimo minutėms šeimininkams nepavyko sumažinti skirtumo, tačiau jo ir nepadidino. rezultatas buvo 25 – 36. tačiau kaip ir antrąjame kėlinyje, antroji ketvirčio pusė priklausė svečiams. Jie vėl spurtavo (4 – 13). Prie to labai prisidėjo A.Dedela smeigęs tris tritaškius iš eilės. Kėlinukas pasibaigė "AUTOTOJA & EKODORA" ekipai jau turint 20 taškų pranašumą (29 – 49)

Paskutiniame rungtynių kėlinuke vyravo ginyba. Tiek vienoje, tiek itoke aikštelės pusėje. Abi komandos prametė daug metimų iš žaidimo Visgi antroje kėlinuko pusėje supratus jog nugalėtojas jau aiškus ir, jog likęs laikas jau tik formalumas – žaidimas ganėtinai aprimo ir po nerezultavyvaus kėlinuko (7 – 11) "AUTOTOJA & EKODORA" ekipa šventė pergalę 24'ių taškų skirtumu (36 – 60)

Po rungtynių nugalėtojų komandos kapitonas sakė: varžovai pavargo, o mes pradėjome pataikyt, va Audrius Dedela smeigė kelis tritaškius ir viskas, atsiplėšėm.

Naudingiausi žaidėjai:

Stumbras: Raimondas Savulis – 12 tšk., Povilas Kvederys – 8 tšk. (5 išpr. praž.), Vaidas Piešinas – 8 tšk.

Autotoja & Ekodora: Žygimantas Žitkus – 17 tšk., Audrius Dedela – 16 tšk., Marius Žitkus – 11 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Edvinas Karpavičius – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Autotoja & Ekodora“ iškovojo užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Ž.Žitkus atvedė „Autotoja & Ekodora“ į pergalę (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 21:00 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ nugalėjo „Autotoja & Ekodorą“ (2014 kovo 21 d., penktadienis, 00:06 val.)„Sweco“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Stumbrą“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:31 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pasiekė sunkią pergalę (2014 sausio 17 d., penktadienis, 00:50 val.)Trukmė & Kautra ‒ DB sutriuškino Autotoja & Ekodora ekipą (2013 spalio 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)