Celsis vs Trukmė & Kautra – DB (82:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 04 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

Pirmą kėlinį galingai sužaidęs „Celsis“ išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos

2014 kovo 04 d., Antradienis, 22:27 val., peržiūros: 832

Antradienį, kovo 4 dieną, Vaižganto progimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Celsio" ir svečių "Trukmės & Kautros – DB" ekipų. Rungtynių pradžioje galingai puolime rungtyniavę šeimininkai įgijo solidžią persvarą, tačiau antrojo kėlinuko eigoje svečiai ją šiek tiek sušvelnino. Po ilgosios pertraukos ir toliau daugiau taškų rinko "Trukmė & Kautra – DB", tačiau paskutinę rungtynių dalį užtikrintai sužaidę "Celsio" krepšininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 82:68 (29:10, 13:18, 18:24, 22:16).

Pačioje pradžioje šešis taškus iš eilės pelnė šeimininkai, tačiau netrukus svečių krepšininkai į tai atsakė penkiais ir sumažino savo atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių "Celsis" įjungė aukštesnę pavarą ir surengė spurtą 8:0, taip įgydami dešimties taškų persvarą. Į tai svečiai atsakė vos vienu taikliu baudos metimu, po kurio sekė dar viena sėkminga šeimininkų atkarpa, padidinusi skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. 29:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau žaidė susiėmę svečiai, kuriems pavyko sumažinti savo deficitą iki keturiolikos taškų. Ilgai netrukus atsibudo ir šeimininkai, kurie surengė spurtą 6:0 ir vėl atitrūko nuo varžovų. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios "Trukmė & Kautra – DB" dar sugebėjo pelnyti šešis taškus iš eilės ir sumažinti atsilikimą iki keturiolikos taškų. 42:28.

Po pertraukos taiklūs tolimi šeimininkų metimai ir vėl leido jiems atitrūkti, tačiau svečių krepšininkai desperatiškai bandė mažinti deficitą, bet nesėkmingai, nes įpusėjus kėlinukui komandas skyrė dvidešimt taškų. Vis tik "Trukmė & Kautra – DB" surengė spurtą 0:8 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų bei per likusį laiką šiek tiek sėkmingiau sužaidę kelis epizodus sumažino savo atsilikimą iki aštuonių taškų. 60:52.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkams atitrūkti padėjo tolimi metimai, tačiau svečių krepšininkai taip pat neliko pėsti ir neleido varovams ilgai džiaugtis solidžia persvara. Vis tik "Celsis" pelnė dar šešis taškus iš eilės ir vėl atitrūko nuo varžovų. Kiek vėliau "Trukmė & Kautra – DB" ir vėl pradėjo kiek sėkmingiau rungtyniauti puolime bei mažinti savo deficitą, tačiau laiko jau buvo per mažai ir pergale džiaugėsi šeimininkai. 82:68.

"Celsis": Audrius Bartkus – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Osvaldas Sarpalius – 21 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Julius Svirka – 14 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Mantas Valatkevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

"Trukmė & Kautra – DB": Žilvinas Danielius – 37 tšk. (9 išpr. praž.), Martynas Kenstavičius – 11 tšk. (11 atk. kam.), Audrius Labanauskas – 9 tšk.

Po pergalės nugalėtojų treneris Liutauras Pečkaitis kalbėjo: "Šiandien mūsų užsivedimas buvo žvėriškas, dėl to, kad žinojome, kaip reikia su šia komanda žaisti. Pirmame rate, aišku, buvome ne pilnos sudėties ir gavome į kaulus devyniolikos taškų skirtumu, todėl buvo pasiryžimas jiems atkeršyti, be to turnyrinė lentelė įpareigojo laimėti. Jau nuo pirmų minučių mūsų žaidėjai, nors ir nepilnos sudėties, norėjo žūt būt išplėšti pergalę, o jau vėliau, jeigu pastebėjote, pradėjome taikytis į dvidešimties taškų pranašumą, bet gaila, kad nepavyko. Na, o priešininkai šaunuoliai, jiems iškart buvo prognozuojami medaliai, o kaip dabar jiems seksis bus matyti vėliau, dar liko pora rungtynių. Aišku, mums sugadino situaciją tie keli taškeliai, bet pažiūrėsim, dar ne viskas baigta".

„Celsis“ žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link (2014 kovo 28 d., penktadienis, 20:50 val.)Trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Topo centras“ įrodė pranašumą prieš „Trukmę & Kautrą ‒ DB“ (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)Didžiąją dalį rungtynių pirmavęs „Celsis“ parklupdė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 sausio 17 d., penktadienis, 22:52 val.)„Celsis“ prieš „Ryterną“ atsilaikė tik vieną kėlinį (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:30 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)Minimali „Celsis“ pergalė (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija nusidrėkė iki šešių (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:23 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Celsis“ treneriui Liutaurui gimtadienio proga padovonojo pergalę (2013 lapkričio 25 d., pirmadienis, 23:36 val.)