Vieningas Kaunas vs LSMU VA & Statybų vizija (58:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 07 d., Antradienis, 19:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Trečiajame kėlinyje užtikrintai sužaidusi „LSMU VA & Statybų vizija“ grupės autsaiderius

2014 sausio 07 d., Antradienis, 23:50 val., peržiūros: 1275

Sausio 7d. vakarą LSMU Veterinarijos akademijos sporto salėje įvyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės. Šeimininkų teisėmis žaidę „Vienas Kaunas“ ir svečiai „LSMU VA & Statybų vizija“. Šeimininkų komanda antrajame etape kolkas dar buvo nepajutusi pergalės skonio, o jų varžovams neteko nuryti pralaimėjimo kartėlio. Pirmoje šių komandų akistatoje pranešeni buvo svečiai, tada jie be didelio vargo įveikė varžovus(66:45), todėl šiandien jie į rungtynes susirinko jausdamies šio mačo favoritais. „Vieningojo Kauno“ ekipa tikrai neatrodė, jog yra pasiruošusi lengvai atiduoti pergalę, tačiau šiandien jie į runtynes susirinko vos šešiese,galbūt tai žaidimo eigoje jiems ir pakišo koją.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir kiek vangokai, abi komandos žaidė tarsi užmigusios tiek puolime, tiek gynyboje. Įpusėjus kėliniui žaidėjai aikštelėje pradėjau jaustis vis užtikrinčiau. Žaidimas vyko apyligiai, tik kėlinio pabaigoje svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą (10:0) ir kėlinuką užbaigė turėdami nežymią persvarą 19:11.

Antrajame kėlinyje žaidimas pagyvėjo,taiklūs metimai vis dažniau skruodė tinklelį. Permainingas žaidimas vyko visą ketvirtį, truputį sėkminges jis buvo šeimininkams, jie savo deficitą pajėgė sumažinti perpus ir prieš ilgają pertrauką atsiliko vos 4 taškais(27:31).

Išklausę trenerių pastabų bei pailsėję krepšininkai grįžo į aikštelę. Nieko nelauką „kauniečiai“ nusprendė užklupti varžovus nepasiruošusius ir surengti spurtą, netrukus jiems pavyko rezultatą išlyginti. Tada įvyko kažkas keisto. Po šalto dušo kėlinio pradžioje atsibudę svečiai įjungė žymiai aukštesnę žaidimo pavarą. Jie surengė spurtą 13:0, neleisdami varžovams kiek daugiau nei 5 minutes pelnyti nė taško. Šeimininkai strigo varžovų gynybos gniaužtuose, o paties būdų kaip atsiginti surasti vis nepavykdavo. Pagrindinis faktorius gali būti įtin trumpas šeimininkų atsarginių žaidėjų suolelis. Kėlinukas baigėji svečiams turint jau įtikinamą 17 taškų persvarą (51:34).

Paskutinysis kėlinukas liko tik formalumas šeimininkai nesugabėjo patampyti nervų oponentams šios dienos rungtynės. Žaidimas rungtynių pabaigoje išsilygino, svečiai nedarė grubių klaidų ir užtikrintai sužaidę paskutinį ketvirtį „LSMU VA & Statybų vizija“ nebepaliko jokių vilčių šeimininkams ir šventė pergalę rezultatu 71:58.

Po rungtynių svečių komandos žaidžiantysis treneris bei kapitonas M.Petrauskas neslepė geros nuotaikos:„Varžovai buvo jau pažįstami. Rungtynes pradėjome susikaupę, antroje pusejė pasisekė dar geriau. Patirtis ir perspektyvūs studentai leido mums laimėti.“

Taip apie šio vakaro rungtynes kalbėjo „Vieningojo Kauno“ komandos vadovas kalbėjo: „Mus pražudė trečiasis kėlinys. Jame sužlugo mūsų komandinis žaidimas. Pirmi du kėlinukai, kaip ir pirmose rungtynėse, kol žaidėmė komandinį žaidimą, tol viskas buvo kaip ir neblogai. Nesugebėjom apsiginti prieš varžovų tolimus metimus, jų tritaškių pataikymas buvo gerokai didesnis pataikymo procentas. Na ką, sveikiname varžovus, reikia pripažinti abiejose rungtynėse buvo pranašesni.“

Vieningas Kaunas: Vilius Vaitkevičius – 23 tšk., Deividas Plerpa – 17 tšk. (17 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 7 tšk.

LSMU VA & Statybų vizija: Marius Petrauskas – 18 tšk., Vaidas Babrauskas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Tautvydas Švedas – 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

info792014 sausio 08 d., 01:30 val.
ne Donatas Petraukas zaide, o Neilas
Permainingoje kovoje stipresni buvo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:13 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ pranoko „LSMU VA & Statybų vizija“ ir šventė pergalę (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:14 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Karo medicinos tarnyba“ nesugebėjo pasipriešinti „LSMU VA & Statybų vizijai“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:57 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ patiesė ant menčių „Rapalą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:42 val.)„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:10 val.)