Vėjų linija & Garliavos duona vs Best 4 You (65:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2014 vasario 26 d., Trečiadienis, 22:23 val., peržiūros: 1077

Vasario 26 dieną Kovo 11 – osios vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius "Best 4 You". "Vėjų linija & Garliavos duona" buvo iškovojusi keturias pergales ir 10 kartų buvo pralaimėjusi. "Best 4 You" savo sąskaitoje turėjo aštuonias pergales ir šešis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 2:2, o dar po dviejų minučių komandos buvo pelniusios po keturis taškus. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos "Vėjų linija & Garliavos duona" paprašė minutės pertraukėlės (6:8). Paskutinės trys kėlinio minutės vyko atkakliai. Sužaidus 10 minučių "Vėjų linija & Garliavos duona" pirmavo rezultatu 14:12.

Sužaidus dvi antro kėlinio minutes šeimininkai vis dar turėjo dviejų taškų persvarą, o minutės pertraukėlės paprašė "Best 4 You". Po jos geriau rungtyniavo "Vėjų linija & Garliavos duona". Sužaidus šešias minutes "Vėjų linija & Garliavos duona" turėjo aštuonių taškų persvarą (26:18). Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (28:22). Vėliau atkarpą rezultatu 11:0 laimėjo šeimininkai, o "Best 4 You" tik baigiantis pirmai rungtynių pusei pataikė tritaškį, kuris sumažino šeimininkų persvarą iki 14 taškų (39:25).

Sužaidus pirmas tris trečio ketvirčio minutes komandas vis dar skyrė 14 taškų (43:29). Vėliau 12 taškų be atsako pelnė "Best 4 You" (43:41). Iki kėlinio pabaigos buvo likusios keturios minutės. Dar po dviejų minučių "Vėjų linija & Garliavos duona" turėjo trijų taškų persvarą (46:43). Paskutinėmis kėlinio minutėmis "Vėjų linija & Garliavos duona" išsaugojo vieno taško persvarą (49:48).

Trečias kėlinys prasidėjo penkiais be atsako pelnytais "Vėjų linijos & Garliavos duonos" taškais (54:48).Prasidėjus trečiai minutei "Best 4 You" paprašė minutės pertraukėlės, po kurios svečiai pelnė devynis taškus be atsako (54:57). Iki kėlinio pabaigos buvo likusios keturios minutės. Likus minutei su puse "Best 4 You" turėjo keturių taškų persvarą (56:60). Netrukus "Vėjų linija & Garliavos duona" pasivijo varžovus (60:60), o ketvirčio pabaigoje apsikeitusios taikliais dvitaškiais komandos turėjo žaisti pratęsimą (62:62).

Pratęsimo pradžioje šešis taškus be atsako pelnė "Best 4 You" (62:68). Prasidėjus penktai minutei "Vėjų linija & Garliavos duona" sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (65:68). Visgi pratęsimo pabaigą geriau sužaidė "Best 4 You" ir įveikė pratęsimo pabaigoje likusius keturiese aikštės šeimininkus (65:73).

"Best 4 You" iškovojo devintą pergalę, o "Vėjų linija & Garliavos duona" pralaimėjo 11 kartą.

V.Merkelis, "Vėjų linijos & Garliavos duonos" treneris:

Būtume visi susirinkę, būtume laimėję. Pritrūko jėgų. Žaidėme šiandien neblogai, tik rungtynių pabaigoje neapsigynėme ir todėl pralaimėjome.

Paklaustas, ar žaidėjų trūkumas buvo pagrindinė problema šiandien, treneris atsakė: "Tikrai taip. Nebuvo šiandien mūsų vieno aukšto žaidėjo, būtume laimėję."

V.Lincevičius, "Best 4 You" treneris:

Sekėsi mums šiandien labai. Jei nebūtų Liudo, tikriausiai šiandien būtume neištempę rungtynių.

Paklaustas, ar tikėjosi lengvesnės kovos, treneris atsakė: "Taip, namie rungtynėse gan lengvai sekėsi su jais. Tikėjomės, kad jie taip lengvai pralaimės ir čia. Neaišku kas čia atsitiko. Gal jiems namų salė labai padėjo."

Paklaustas, ar po prastai sužaisto antro kėlinio komanda kažką pasitarė ir paskui gerai sužaidė trečią ketvirtį, treneris atsakė: "Gal pavargo varžovai, o mūsų suolas šiandien buvo ilgas. Retai taip būna. Žaidėme savo malonumui. Jau vistiek į kitą etapą pateksime, o vieta grupėje nėra labai svarbi.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 22 tšk. (16 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vytautas Merkelis – 13 tšk. (7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Remigijus Rapalas – 13 tšk., Vytautas Vaškevičius – 12 tšk. (16 atk. kam., 9 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Best 4 You: Liudas Čekavičius – 34 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Karolis Klimas – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Jakštas – 8 tšk.

Rungtynių pabaigoje „Stumbras“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:32 val.)„Celsis“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Autotoja ‒ Ekodora“ nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Vėjų Liniją ‒ Garliavos Duoną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Callcredit“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:50 val.)Nerezultatyvią kovą laimėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ pasiekė solidžią pergalę prieš „Vėjų Liniją & Garliavos Duoną“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:17 val.)