Sabonio krepšinio centras vs Celsis (78:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po tragiškos rungtynių pradžios atsitiesę „Sabonio KC“ ekipos krepšininkai įveikė „Celsis“ ekipą

2014 sausio 29 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 983

Trečiadienį (sausio 29 d.) Sabonio krepšinio centro sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sabonio KC“ (šeimininkai) ir „Celsis“ (svečiai) ekipos. Rungtynių pradžia kur kas geriau susiklostė svečiams, „Celsis“ ekipos krepšininkams, kurie išsiveržė į priekį rezultatu 0:17. Vis dėlto „Sabonio KC“ ekipos žaidėjai sugebėjo atsitiesti po „šalto dušo“ rungtynių pradžioje ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo 7 taškų pranašumą (41:34). Antroje rungtynių dalyje „Sabonio KC“ komandos žaidėjai dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 78:63.

Rungtynes prasidėjo taikliais „Celsis“ komandos žaidėjų metimais tiek iš artimų, tiek iš tolimų distancijų, o „Sabonio KC“ ekipos krepšininkams niekaip nepavyko sėkmingai užbaigti savo atakų ir įpusėjus pirmajam kėliniui „Celsis“ įgijo net 17 taškų pranašumą (0:17). Atsigavę po prastos rungtynių pradžios „Sabonio KC“ ekipos nariai ėmė mažinti savo deficitą ir baigiantis pirmaja ketvirčiui sumažino jį iki 9 taškų (15:24).

Įsibėgėję „Sabonio KC“ ekipos žaidėjai antrojo kelinio viduryje, po taiklaus Vytauto Žvirblio dvitaškio, pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį. Likus žaisti 2 minutes iki antrojo kėlinio pabaigos šeimininkai turėjo jau 11 taškų pranašumą (41:30) ir tik sėkmingiau sužaistos paskutinės kėlinio akimirkos leidos svečiams sumažinti deficitą iki 7 taškų (41:34).

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Sabonio KC“ krepšininkai buvo įgiję jau 20 taškų pranašumą (60:40). Trečiasis ketvirtis baigėsi rezultatu 65:47 „Sabonio KC“ ekipos naudai.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir „Sabonio KC“ ekipa šventę pergalę rezultatu 78:63.

Sabonio krepšinio centras: Vytautas Žvirblis – 19 tšk., Remigijus Bardauskas – 12 tšk., Dalius Lubys – 11 tšk. (9 rezult. perd.), Tomas Pušinaitis – 11 tšk., Aurimas Tverijonas – 10 tšk.

Celsis: Osvaldas Sarpalius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Linkus – 14 tšk., Gediminas Pečkaitis – 11 tšk.

Po rungtynių „Sabonio KC“ treneris E.Voronovas kalbėjo: „Rungtynių pradžioje į aikštę išėjome prastai nusiteikę, naudojom asmeninę gynybą, tačiau tai nedavė rezultatų ir pakeitėm gynybos sistemą į aikštės gynybą, tai pasiteisino ir su ja ėjome iki pergalės. Jie yra gal kiek fiziškai stipresni, greitesni ir tai leido jiems atitrūkti. Rungtynių pradžioje įtakos gal kiek turėjo ir neįpratimas prie kamuolio, nes apšylinėjom su vienais kamuoliais, o žaisti teko su kitu, tad nusiskundimai, kurie buvo iš mūsų pusės, galima sakyti pateisinami. Vėliau pripratom prie to ir viskas pakrypo į gerąją pusę. Be abejonės, negalime visos kaltės suversti kamuoliui. Taip pat noriu pasveikinti Esmį su gimtadieniu ir labai spaudžiui ranką dešinę!“

Po sunkios kovos „Sabonio krepšinio centras“ įveikė „Ryterną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:20 val.)Tik penkiese susirinkę „Sabonio krepšinio centras“ neatsilaikė prieš „Restauratorius“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)Įtemptoje kovoje „Sabonio krepšinio centro“ komanda nugalėjo „Trukmė & Kautra ‒ DB“ ekipą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:53 val.)Po permainingos kovos pergale džiaugėsi „Saonio krepšinio centras“ nugalėję „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)Po dramatiško trilerio „Restauratoriai“ žengia į ketvirtfinalį (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Sabonio krepšinio centras“ pranoko „Celsį“ (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Ryterna“ nepaliko jokių vilčių „Sabonio Krepšinio Centrui“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Sabonio krepšinio centras” išbarstė persvarą, tačiau nugalėjo „Topo centras“ ekipą (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Sabonio Krepšinio Centras“ krito po pratęsimo (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)