ESS Santermita & ĮSP DNC vs Ekskomisarų biuras (83:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 13 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Solidžiai žaidusi „ESS Santermita & ĮSP DNC“ jau antrame kėlinyje sudėjo visus taškus ant „i“

2014 sausio 13 d., Pirmadienis, 23:05 val., peržiūros: 1223

Pirmadienio vakarą J.Dobkevičiaus vid. m-klos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių mačas, kuriame susitiko šeimininkų „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ir svečių „Ekskomisarų biuras“ komandos.

Rungtynės prasidėjo atkaklia kova abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Pirmosiomis minutėmis iniciatyvą savo rankose turėjo svečiai jie pirmavo rezultatu 10:5. Šeimininkai atsibudę po šalto dušo žaidė sėkmingą atkarpą ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Antrasis kėlinys buvo sužaistas „į vienus vartus“. Šeimininkai ne tik pavydėtinai žaidė puolime, bet ir gynyboje, varžovai viso labo per ketvirtį įmetė 8 taškus ir pralaimėjo kėlinį rezultatu 8:28. Po ilgosios pertraukos šeimininkai neatsipalaidavo ir toliau išlaikė saugų pranašumą. Intrigą jau antrajame kėlinyje praradusios rungtynės baigėsi triuškinančia šeimininkų pergale rezultatu 83:66.

Rungtynės prasidėjo abiems komandos apsikeitus tiklais metimais. Iniciatyvą pirmosiomis minutėmis iškart perėmė „Ekskomisarų biuro“ komandos krepšininkai, kėlinukui įpusėjus jie turėjo 5taškų persvarą. Netrukus žaidimo skonį pajautė ir šeimininkai, sužaidę sėkmingą atkarpą jie išlygino ir persverė rezultatą savo naudai. Antroje ketvirčio dalyje iniciatyva jau buvo šeimininkų rankose spurtas 14:4 leido jiems įgyti nežymią persvarą 20:14.

Antrasis kėlinys kėlinys atrodė bus intriguojatis ir toliau galėsime stėbėti atkaklias rungtynes, deja, to toli gražu nebuvo. Po pertraukėlės į aikštelę susirinkę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandos krepšininkai pradėjo žaisti kaip ant bangos. Tiek puolime tiek gynyboje žibėję svečiai surengė spurtą 20:1, taškus baudų metimu varžovai pelnė tik po 4minučių taškų bado. Įpusėjus antram kėlinukui pradėjo virti aistros: už apialiavimą į teisėjo sprendimus buvo įspėtas šeimininkų atsarginių žaidėjų suolelis, netrukus už keiksmažodžius ir ginčus su teisėjais technine pražanga buvo nubaustas „ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandos žaidėjas Žydrūnas Kaminskas, jam nenusiraminus teisėjai skyrė žaidėjui ir diskvalifikacinę pražangą. Per likusį laiką komandos spėjo apsikeisti taikliais tritaškiais ir dvitaškiais metimais. Prieš ilgają pertrauką šeimininkai jau turėjo susikrovę 26 taškų solidžią persvarą. Kėlinys laimėtas rezultatu 28:8 Svečių pataikymas iš žaidimo 2 metimai iš 16.

Kaip ir buvo galima tikėtis, turint tokią persvarą šeimininkai truputį atsipalaidavo su sumažino žaidimo tempą. Žaidimas antroje pusėje išsilygino, svečiai nenuleido rankų ir parodė savo charektėrį kovodami iki galo, per trečiąjį kėlinį jiems pavyko atlošti 6 taškus, per ketvirtąjį dar 3. Tašką šio vakaro rungtynėse padėjo D.Podžiūnas smeigęs paskutinį tritaškį į varžovų komandos krepšį.

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ komandos treneris Esmiraldas Sliežauskas po rungtynių kalbėjo: „ Pirmą kėlinį kaip ir tampėmės, po to padidinome tempą ir pavyko atitrūkti. Po to vienas žaidėjas truputį pasikarščiavo, buvo diskvalifikuotas. Buvome truputį sumerimę, nes pamažėjo jėgos po krepšiu, tačiau išlaikėme savo tempą ir laimėjome. Varžovai šaunuoliai, žaidė iki galo ir neleido visiškai atsipalaiduoti“

Mintimis apie rungtynes dalinosi „Ekskomisarų biuro“ treneris Sigitas Lenktaitis: „ Vienu metu smarkiai pasimetėm, labai stipriai. Nuo 4 taškų iki 16 per dvi minutes padarė mus ir po to jau buvo viskas, nebesugebėjom atsigriebt. Didžiausia bėda, kad kai mes pradedam pralošimėt pasimetam, būna toks momentas. O toliau viskas gerai atrodo“

ESS Santermita & ĮSP DNC: Ernestas Kaminskas – 19 tšk., Aurimas Girskis – 18 tšk., Steponas Narvydas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Žydrūnas Kaminskas – 11 tšk.

Ekskomisarų biuras: Paulius Aleksykas – 30 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gedeonas Šernius – 14 tšk., Karolis Butkus – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:09 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:35 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ dėl pergalės turėjo gerokai pavargti (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:36 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 18:17 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)