Chemcentras vs Kauno energija (46:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Nerezultatyvioje kovoje pranašesnė buvo „Kauno energija“

2013 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 20:12 val., peržiūros: 1143

Gruodžio 11 dieną įvyko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių rungtynės, susitiko L mažosios taurės pogrupio komandos. Šeimininkai "Chemcentras" priėmė svečius "Kauno energijos" ekipą. Pirmąsias rungtynes šioje taurėje žaidusios komandos, buvo gana nenuspėjamos, tapati nuomonė išliko ir po pirmojo kėlinio. (17:17). Antrasis kėlinys pasižymėjo savo nerezultatyvumu, abi komandos bendrai pelnė tik 8 taškus. Rezultatu 19:23 pirmavo "Kauno energija". Antrojoje dalyje svečiai pasiekė rekordinę persvarą, labai netaikliai atakavę šeimininkai prieš lemiamą kėlinį atsilikinėjo rezultatu 34:45. Tos pačios tendencijos išliko ir ketvirtam ketvirtį, nors "Chemcentras" šias 10 minučių laimėjo, tačiau bendrame rezultate pergalę rezultatu 46:54 šventė "Kauno energija".

Pirmasis kėlinys svarbiais įvykiais neišsiskyrė,abi komandos stengėsi išnaudoti savo stipriąsias puses. "Chemcentras" propogavo kietą, per aukštaūgius žaidėjus grįstą žaidimą, jų oponentai labiau piknaudžiavo tritaškiais metimais. Nors šeimininkai karaliavo po varžovų krepšiais ir kartodavo savo metimus net po 3-4 kartus, persvaros įgyti nepavyko, kadangi "Kauno energija" puikiai rengė atakas, per šį kėlinį padarydama tik 1 klaidą. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 17:17.

Antrasis kėlinys buvo visai priešingas pirmajam, gana gerai pradėję kėlinį svečiai po 5min sustojo ir iki pat rungtynių pabaigos nebe sugebėjo pelnyti nei taško. Šeimininkų stovykloje buvo dar prastesnė situacija, jie pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus kėliniui, po šių dviejų taškų, kaip ir varžovam sekė sausa atkarpa. Šis kėlinys baigėsi rezultatu 2:8. Prieš antrąją rungtynių dalį rezultatu 19:23 pirmavo svečiai.

Trečiajame kėlinyje skirtumas greitai sumažėjo iki minimalaus, tačiau "Kauno energija" keturiais iš eilės tritaškiais kaip šaltu dušų nukratė "Chemcentrą" (32:41). Atsilikinėjusi komanda taip pat bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau visi metimai skriejo pro šalį, juos nuo didesnio deficito gelbėjo komandos aukštaūgiai puikiai kovoję po krepšiu. Po antrajame kėlinyje surengto L.Mikalausko šou, kuris šiame kėlinyje pelnė 10 taškų, jo komanda po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 34:45.

Lemiamame ketvirtyje "Chemcentras" ir toliau švaistė netaiklius tritaškius, tik po atkovotų puolime kamuolių pavykdavo pelnyti taškus. "Kauno energijos" puolimas nors ir buvo šiek tiek pasyvesnis, tačiau efektingesnis, jie komandiniais veiksmais sukurdavo dėkingas padėtis savo komandoms nariams. Šiame kėlinyje taktiškai sužaidę ir dažnai pražangomis stabdę varžovus, svečiai nei per vieną tašką neleido sumažinti pranašumo. Tik besibaigiant kėliniui, kuomet laimėtojas jau buvo aiškus "Chemcentro žaidėjai sužaidė atkarpą 5:0. Galutinis rungtynių rezultatas 46:54.

Statistiniai faktai lėmę "Kauno energijos" dominavimą trečiajame kėlinyje.

1. Susitvarkyta kova dėl atšokusių kamuolių, per kitus tris kėlinius kova pralošta rezultatu 49:16. Trečiajame kėlinyje 8:9.

2. Puikus tritaškių pataikymas trečiajame kėlinyje 6/4. Per kitus kėlinius 19/3

3. Visų rungtynių metu didesnis atsarginių žaidėjų įnašas. "Chemcentro" atsarginiai pelnė 4 taškus, "Kauno energijos" 10 taškų.

Po rungtynių "Chemcentro" treneris T.Jonkus sakė: Prastos rungtynės, visiškai nepataikėme tiek laisvi, tiek iš sudėtingesnių situacijų, tiek tritaškius, bei baudos metimus. Oponentų komanda rungtynių pabaigoje žaidė labai protingai, išlaikė susikrautą persvarą ir todėl buvo verti pergalės. Tikiuosi tai buvo mūsų pačios prasčiausios rungtynės šiame sezone.

"Kauno energijos" treneris S.Buknys sakė: Pirmoje rungtynių dalyje buvo gana sunku, vyko lygi kova, tačiau antrojoje dalyje labai pasiteisino zoninė gynybą, kadangi varžovai nepataikė tritaškių, mums užteko susikoncentruoti baudos aikštelėje. O taškus atnešė greitas puolimas, kuris šiandien taip pat neblogai veikė.

Chemcentras: Justas Eitmanavičius – 11 tšk. (10 atk. kam.), Audrius Gagiškis – 9 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Saulius Kepežinskas – 9 tšk.

Kauno energija: Lukas Mikalauskas – 15 tšk., Deivydas Čereška – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Šimkevičius – 8 tšk.

„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „KTU“ įveikė „Kauno energiją“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:00 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:41 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:59 val.)Po dramatiškos kovos pergalę pasiekė „Vilmista“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 22:29 val.)Lyderių dėka pergalę šventė „Chemcentras“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 20:59 val.)Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)Emocijų kupinose varžybose pergalę pasiekė „Callcredit“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 23:55 val.)