Kauno energija vs Karo medicinos tarnyba (91:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 10 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno energija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Karo medicinos tarnybą“

2014 sausio 10 d., Penktadienis, 22:01 val., peržiūros: 1303

Sausio 10 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno energija" priemė svečius "Karo medicinos tarnybą". Po pirmo kėlinio komandas skyrė tik 3 taškai "Kauno energijos" naudai, tačiau "Karo medicinos tarnybai" per antrą kėlinį nepavyko prilygti savo varžovams, tad skirtumas išaugo iki 20 -ies taškų. Antrojoje rungtynių dalyje "Kauno energija" ir toliau didino atotrūkį, ir dėl tos priežasties galutiniame rezultate šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 91:58 (19:16, 34:17, 16:11, 22:14).

Per pirmas dešimt minučių vyko dar pakankamai lygi kova. Prasidėjus rungtynėms pirmieji rungtynėse pasižymėjo aikštės šeimininkai, tačiau jau kitoje atakoje tiksliai sužaidę svečiai rezultatą išlygino (2:2). Nuo to momento, viso kėlinio metu, „Kauno energija“ buvo priekyje, tačiau jų varžovai neleido prieš antrą kėlinį įgyti žymesnio pranašumo. Sužaidus puse kėlinio laiko komandas skyrė 5 taškai, o perkopus į antrą kėlinio pusę šeimininkai vienu metu jau buvo priekyje 9 taškais (19:10). Visgi, kėlinio pabaigoje šeimininkai neapsigynė ir praleisdami į savo krepšį 6 taškus prieš antrą kėlinį turėjo 3 taškų persvarą 19:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem taikliais A. Vaivados tolimais šūviais, kurie pirmą kartą rungtynėse „Kauno energijai“ leido įgyti dviženklę persvarą. Šis pranašumas sužaidus 3 kėlinio minutes dar šiek tiek padidėjo (31:19). Iki šio kėlinio pirmosios pusės "Karo medicinos tarnyba" dar visai neblogai kovojo ir netgi buvo sumažinę atsilikimą iki 7 taškų. Bet antroje kėlinio pusėje svečiams tepelnius tik 6 taškus, o į savo krepšį praleidus 23, skirtumas prieš trečią rungtynių kėlinį išaugo iki 20 -ies 53:33.

Po ilgosios pertraukos "Karo medicinos tarnybai" pavyko pristabdyti „Kauno energijos" puolimą. Tačiau norint mažinti atsilikimą to buvo mažą – reikėjo ne tik sėkmingo žaidimo ginantis, bet ir rezultatyvių atakų puolime. Būtent šito ir pritrūko. Net ir pristabdyti „Kauno energijos" žaidėjai primetė daugiaiu taškų į varžovų krepšį (16:11). Pasibaigus 3 -iajam kėliniui komandas skyrė 25 taškai 69:44.

Per paskutinį kėlinį rungtynių nugalėtojas buvo aiškus. Viso kėlinio metu skirtumas tarp komandų ne mažėjo, o kaip tik priešingai, didėjo. Per paskutines 2 kėlinio minutes „Kauno energija" dar pridėjo 9 taškus be atsako. Likus 4 sek. „Kauno energija" paėmė minutinę, tikriausiai, siekdami pasitreniruoti būsimoms kovoms lemiamies metimams. Po minutės pertraukėlės „Kauno energijos" ataka buvo sustabdyta pražanga, o likus 1 sek. iki rungtynių pabaigos V.Ginevičius iš krašto spėjo nubausti varžovus tritaškiu. Galiausiai rungtynės baigėsi nesudėtinga „Kauno energijos" pergale rezultatu 91:58.

Po rungtynių „Kauno energijos" treneris S.Buknys kalbėjo: "Pavyko šiandien, apsigynėm prieš juos zona, pagrindinis dalykas buvo. Ir kad mes užpuolėm tritaškiais. Greitas puolimas, greit lengvų taškų buvo, bet svarbiausia, kad tritaškiai. Tritaškiai buvo pačiu laiku – atitrūkom 6, 8, 10 taškais ir po to diktavom savo žaidimą. Mums pavyko apsiginti zona – jie nemetė tritaškių, na, ant galo pataikė tai pataikė. Ir žaidimo eigoj per pirmus 2 kėlinius visai nieko nemetė, viską iš po krepšio. Tai mums ir davė pergalę".

Kauno energija: Audrius Vaivada – 21 tšk., Vilius Ginevičius – 19 tšk., Egidijus Tamulaitis – 17 tšk., Mantas Šimkevičius – 15 tšk.

Karo medicinos tarnyba: Eimantas Šabonas – 16 tšk. (15 atk. kam.), Arvydas Rudžianskas – 11 tšk., Jokūbas Meškauskas – 8 tšk.

„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)Sunkią pirmąją pergalę iškovojo „Karo medicinos tarnyba“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)