Vėjų linija & Garliavos duona vs Viešojo saugumo tarnyba (74:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 22 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Viešojo saugumo tarnybą“.

2014 sausio 22 d., Trečiadienis, 23:24 val., peržiūros: 1086

Sausio 22 dieną, Kovo 11-osios vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priėmė svečius "Viešojo saugumo tarnyba". Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu – (20:12). Antrame kėlinuke toliau sąlygas dėstė "Vėjų linija & Garliavos duona" – (41:29). Trečiame kėlinyje svečiai ėmė po truputi artėti prie šeimininkų, bet po trijų kėlinių pirmavo šeimininkai – (58:52). Ketvirtame kėlinyje "Viešojo saugumo tarnybai" buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet lemiamu momentu geriau sužaidę šeimininkai laimėjo rungtynes – (74:69).

Rungtynes geriau pradėjo penkiese susirinkę "Viešojo saugumo tarnybą", kuri sužaidus 5 pirmo kėlinio minutes buvo priekyje – (5:10). Vėliau svečiai papuolė į duobę ir po truputi "Vėjų linija & Garliavos duona" ilgai netrukus išlygino rezultatą – (10:10). Per likusį laiką šeimininkai spurtavo (10:2) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:12).

Antrame kėlinyje visą laiką vyko apylygi kova. "Viešojo saugumo tarnybai" sunkiai sekėsi vytis varžovus. Beveik visą kėlinį komandas skyrė tie patys 8 taškai. Tiktai kėlinio pabaigoje geriau sužaidė "Vėjų linija & Garliavos duona", pridėjo dar 4 taškus ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau dviženklis taškų skirtumas – (41:29).

Trečiame kėlinyje svečiai po truputi ėmė artėti prie šeimininkų. Sužaidus 5 minutes "Viešojo saugumo tarnybai" pavyko sumažinti skirtumą perpus – (47:41). Kėliniui baiginėjantis svečiai toliau mažino skirtumą ir likus žaisti apie vieną minutę komandas jau skyrė tik 2 taškai – (54:52). Vis gi kėlinio gale "Vėjų linija & Garliavos duona" komandai pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai – (58:52).

Ketvirtas kėlinys žadėjo atkaklią kovą. Kėlinio pradžioje šeimininkai V.Vaškevičiaus dėka neleido svečiams priartėti ir po 6 minučių – (64:59) pirmavo vis dar "Vėjų linija & Garliavos duona". Vėliau sekė 7 iš eilės "Viešojo saugumo tarnybos" taškai, kurie leido vėl rungtynėse įsiveržti į priekį – (64:66). Likus žaisti 2 minutes komandos apsikeitė po rezultatyvia ataka. Likus žaisti minutei svečiai neužbaigė rezultatyviai atakos ir patys prasileido lengvus taškus į savo krepšį, kurie leido šeimininkams vėl pirmauti – (70:68). Likus žaisti pusei minutės svečiai turėjo progą įsiveržti į priekį, bet tritaškis metimas skriejo pro šalį.Per likusį laiką šeimininkai nesuklydo ir šventė pergalė rezultatu – (74:69).

Po laimėtų varžybų "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos žaidėjas kalbėjo: "Iš pradžių pabėgome, gavosi greitas žaidimas, pataikėme, negu visada. Jeigu rungtynes pradedame prastai, tai vytis paskui būna labai sunku, tai šiandien varžovams buvo sunku vytis."

Po pralaimėtų varžybų "Viešojo saugumo tarnybos" komandos treneris kalbėjo: "Šitų rungtynių rezultatą sužinosite šiek tiek vėliau"

Vėjų linija & Garliavos duona: Vytautas Vaškevičius – 20 tšk. (17 atk. kam., 9 rezult. perd.), Remigijus Rapalas – 15 tšk., Andrius Raila – 13 tšk. (15 atk. kam.), Arnoldas Zaveckas – 12 tšk.

Viešojo saugumo tarnyba: Mantas Gudeliauskas – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Renatas Issak – 23 tšk., Deividas Kalinauskas – 17 tšk. (9 rezult. perd.)

Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Viešojo saugumo tarnybos“ tritaškių lietų (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Celsis“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos Duona“ komandą (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:49 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Kauno švara“ įveikė „ Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)Tragiškai sužaidę rungtynių pradžią, „Vėjų Linija & Garliavos Duona“ nusileido „CALLCREDIT“ ekipai. (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 22:33 val.)Nerezultatyvią kovą laimėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)Įspūdingai tritaškius pataikiusi „Viešojo saugumo tarnyba“ sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)