LESTO vs Vilmista (50:91)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 28 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę

2014 vasario 28 d., Penktadienis, 22:31 val., peržiūros: 1084

Vasario 28 dieną, 19.50 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "LESTO" (šeimininkai) ir "Vilmista" (svečiai). Vos penkiese susirinkę "Vilmistos" krepšininkai sugebėjo išlaikyti milžinišką tempą viso susitikimo metu ir su kiekviena minute vis didino savo pranašumą. Rungtynės baigėsi mižinišku skirtumu, rezultatu 50:91.

Jau pirmosios rungtynių minutės parodė, kad šiandien intrigos nebus. "Vilmistos" ekipa ėmė žaibiškai tolti, o lygiavertė sudėtis tiesiog į neviltį varė varžovus, kurie niekaip negalėjo suprasti kuris iš varžovus mes kiekvieną kartą. Tuo tarpu "LESTO" puolimas buvo labai nesubalansuotas, žaidėjai dažnai mesdavo neparuoštus metimus, neišvengė klaidų. Skirtumas augo, o puikus taiklumas ir milžiniškas tempas leido "Vilmistos" krepšininkams jaustis saugiai ir jie jau turėjo didžiulį pranašumą savo pusėje. Po dviejų kėlinukų "Vilmista" pirmavo rezultatu 23:47.

Antroje rungtynių dalyje didelių pasikeitimų neįvyko. "LESTO" komanda nesugebėjo išnaudoti turimo pranašumo – ilgesnio suolelio, o be keitimų žaidžiantys svečiai neatrodė nors kiek pavargę. Vistik ketvirtajame kėlinuke "Vilmistos" komanda atsipalaidavo ir leido varžovams nors kiek pasimėgauti renkant taškus. Aiškiai matėsi, kad šeimininkai nei kiek nepergyvena dėl didžiulio skirtumo, žaidėjai rungtyniavo savo malonumui ir toks lengvas atsipalaidavimas leido jiems ketvirtąjį kėlinuką sužaisti lygiai su varžovais. Dar labiau "LESTO" komandą pradžiugino taiklus M. Briūderio tritaškis paskutinę rungtynių sekundę. O susitikimas baigėsi rezultatu 50:91.

Nugalėtojai rungtynes komentavo labai trumpai: "pergalę lėmė didelis komandų lygių skirtumas".

LESTO: Saulius Jakutavičius – 11 tšk., Tomas Jakutavičius – 9 tšk., Šarūnas Jurkšys – 8 tšk.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 27 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Vilimas – 26 tšk., Egidijus Plenta – 15 tšk. (11 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 12 tšk. (8 rezult. perd.), Kornelijus Bitė – 11 tšk. (10 atk. kam.)

„Vilmista“ pasiekė revanšą prieš „KTU“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 20:51 val.)Puikiai startavusi „Vilmista“ pasiekė pirmąją pergalę šį sezoną (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Vilmista“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 01:27 val.)„Ryterna“ iškovojo lengvą pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:01 val.)„Vilmista“ užtikrintai nugalėjo savo varžovus (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:06 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Vilmista“ nelengvai palaužė „Dentist Team“ krepšininkus (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:44 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:27 val.)