KTU vs Dentist Team (72:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KTU“ įveikė „Dentist Team“komandą

2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 15:55 val., peržiūros: 978

Vasario 9 dieną KTU Statybos fakulteto sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "KTU" priemė svečius "Dentist Team". "KTU" buvo iškovoję keturias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. "Dentist Team" sąskaitoje buvo penkios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje du taškus pelnė "KTU", bet "Dentist Team" į tai atsakė šešiais taškais be atsako (2:6). "KTU" pamažu vijosi varžovus, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik vienas taškas (10:11). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šešis taškus be atsako pelnė "Dentist Team" (10:17). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (16:19). Vėliau dar vieną spurtą surengė "Dentist Team" (16:26). Ketvirčio pabaigoje "KTU" sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (18:26).

Antras kėlinys prasidėjo dviem taikliais tolimais R. Krušinsko tritaškiais (24:26). Baigiantis antrai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė "Dentist Team" (24:28). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė "KTU" (31:28). Komandos buvo sužaidusios keturias minutes. Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (40:36). Pirmos rungtynių pusės pabaigoje "KTU" išsaugojo trijų taškų persvarą (43:40).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes komandas skyrė penki taškai (47:42). Ketvirtą minutę "Dentist Team" pasivijo varžovus (47:47). Septintą minutę "Dentist Team" pirmavo trim taškais (48:51), bet po keturių taškų be atsako "KTU" susigrąžino trijų taškų persvarą (52:51). Paskutines dvi ketvirčio minutes geriau sužaidė "Dentist Team" (54:57).

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai pelnė du taškus (54:59), o R.Krušinskas į tai atsakė pelnydamas penkis taškus be atsako (59:59). Ketvirtą minutę du taškus pelnė "Dentist Team", o prasidėjus penktai iniciatyvą perėmė "KTU". Aikštės šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (69:61). Įpusėjus septintai minutei, po ilgesnės pertraukos, taškus pelnė "Dentist Team" (69:64). Visgi er likusį laiką "Dentist Team" nesugebėjo pasivyti varžovų – "KTU" iškovojo pergalę rezultatu 72:66.

"KTU" iškovojo penktą pergalę, o "Dentist Team" varžovų pranašumą pripažino septintą kartą.

"KTU" treneris po rungtynių pasidalino mintimis apie rungtynes: "Buvo rungtynės labai įdomios. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Mane nustebino mano komandos kai kurie žaidėjai, kurie gerai pataikė tritaškius. Manau tai buvo lemiamas dalykas rungtynėse. Jie pataikė tuo metu, kai mes perimėme iniciatyvą į savo rankas. Rytis Krušinskas, profesorius, pataikė ir tuo labai nustebino. Kitas profesorius Baltakys pataikė, nors jis nemeta niekada tritaškių. Tokie dalykai stebina, judame į priekį. Gaila, kad neturėjome savo geriausių žaidėjų šiandien. Net teisėjai klausė, kur Jūsų Pliauga. Nežinau. Mes nuo gruodžio mėnesio nebepralaimine. Gaunasi taip, kad stipresnių žaidėjų nėra, bet kažkoks žaidimas pradėjo gautis. Džiaugiamės, tikrai stipri varžovų komanda. Prieš rungtynes žiūrėjau statistiką, tai varžovų kai kurie žaidėjai yra net dešimtuke tarp geriausių. Pasiruošėme ir nugalėjome." Paklaustas, ar varžovus dažnai klysti vertė gera komandos gynyba, treneris atsakė: "Dėl gynybos aš apakęs. Pirmą kart man atrodo, kad jie gynėsi taip, kaip žvėrys. Teisėjai neleido žaisti moteriško krepšino, leido pakovoti. Kaip NBA žaidėjai nestovi, o pasistumdo truputi, taip žaisti ir žiūrovams žiūrėti yra idomiau. Svarbiausia nereikia teisėjų kvescionuoti, nereikia verkti. Mūsiškiai porą kartų net iš po krepšio neįmetė, o aš jiems sakiau nusiramink, užmiršk ir žaisk toliau. Užmiršo, iš karto įmetė ir viskas. Reikia neprarasti optimizmo."

KTU: Antanas Kilas – 29 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Rytis Krušinskas – 18 tšk., Kęstutis Baltakys – 15 tšk. (5 perimt. kam.)

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 23 tšk. (10 atk. kam.), Donatas Stasaitis – 12 tšk., Ramūnas Bačiunas – 10 tšk. (13 atk. kam.)

Atkakliose rungtynėse „KTU“ palaužė „Vilmistą“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 23:47 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „KTU“ įveikė „Kauno energiją“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:00 val.)„Celsis“ įveikė kovojusį „Dentist team“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 20:58 val.)„Kauno energija“ be didesnio vargo įveikė „Dentist Team“ ekipą (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:42 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)Po permainingos kovos pergalė atiteko „Best 4 You“ komandai (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 15:24 val.)„KTU“ nesunkiai įveikė „Lesta“ krepšininkus (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Vilmista“ nelengvai palaužė „Dentist Team“ krepšininkus (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:09 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„Best 4 You“ atsirevanšavo „Dentist Team“ krepšininkams (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)