Trukmė & Kautra – DB vs Lietuvos dujos (87:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“

2013 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 1851

Lapkričio 13 dieną įvyko Įmonių pirmenybių "Rind" rungtynės, kuriose susitiko F pogrupio lyderės, tai šeimininkai "Trukmė & Kautra – DB" ir "Lietuvos dujos". Pirmosiomis minutėmis šeimininkai uraganiniu puolimu parbloškė varžovus, jie laimėjo atkarpą 16:2. Po keletos pelnytų svečių taškų, šeimininkai dar kartą spurtavo. Besibaigiant kėliniui "Lietuvos dujų" ekipai pavyko stabilizuoti situacija, vienintelis šeimininkų žaidėjas M.Karauskas buvo sunkiai sustabdomas, jis šiame kėlinyje pelnė 10 taškų. Po pirmojo kėlinio saugią persvarą užsitikrino šeimininkai pirmaudami rezultatu 27:16.

Antrasis kėlinys vyko kiek ramiau, chaotiškas žaidimas nurimo ir išsilygino. Šis kėlinys pasižymėjo dideliu pražangų skaičiumi, abi komandos didžiąją kėlinio taškų dalį surinko nuo baudų metimo linijos. Toks žaidimo stilius nei vienai komandai nepadėjo įrodyti savo pranašumo, tad po antrojo kėlinio skirtumas tarp komandų beveik nepakito. 41:28.

Trečiajame ketvirtyje kova vyko taškas į tašką, tai naudinga buvo šeimininkams, kadangi jų nespaudė laikas, o per pirmąjį kėlinį susikrauta persvara leido jaustis saugiai. "Lietuvos dujos" vedinos trijų žaidėjų atsilaikė prieš komandiniais veiksmais paremtą oponentų žaidimą, kurie puikiai pataikė tritaškius. Tačiau pakeisti rungtynių krypties savo naudai nepavyko, šį kėlinį minimaliu skirtumu pralošusi svečių ekipa, prieš lemiamas 10 minučių atsilikinėjo rezultatu 60:46.

Ketvirtajame kėlinyje "Lietuvos dujos" greitai nuleido rankas ir visas jėgas skyrė ginčams su teisėjais, bei varžovais. Tritaškiais metimai užmėtę šeimininkai padidino pranašumą iki 23 taškų, kuris svečiams buvo nebeįveikiamas. Šiame kėlinyje savo šou surengė pirmaujančios komandos žaidėjas Ž.Danielius, kuris pelnė 13 taškų. Kėlinio pabaigoje, beveik kiekvienoje atakoje klydę svečiai atidavė lengvus taškus oponentams. Po paskutinėmis sekundėmis pataikyto šeimininkų tritaškio galutinis švilpukas skelbė lengvą "Trukmė & Kautra – DB" pergalę, rezultatu 87:63

Po rungtynių laimėtojų komandos žaidėjas T.Vaitkūnas sakė: Mes buvome nusipelnę šios pergalės, kadangi varžovų komanda žaidžia grubiai, daro įtaką teisėjams, todėl nebuvo verti geresnio rezultato. Kalbant apie mūsų žaidimą, tai jis su kiekvienomis rungtynėmis gerėja ir tikiuosi šis progresas nesustos.

"Lietuvos dujų" treneris V.Mažonas sakė: Vėl prastai sužaista rungtynių pradžia įtakojo kad pralošėme. Nors likusią dalį kovojome kaip lygus su lygiais

Trukmė & Kautra – DB: Žilvinas Danielius – 29 tšk., Mantas Karauskas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 13 tšk.

Lietuvos dujos: Mindaugas Knyšius – 18 tšk., Paulius Minajevas – 14 tšk., Romas Nemeikša – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo pergalę prieš „Ryternos“ krepšininkus (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Trukmė ‒ Kautra ‒ DB“ be didesnio vargo „pervažiavo“ per „Sanitex“ (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 01:07 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija nusidrėkė iki šešių (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:23 val.)