Kauno energija vs LESTO (88:47)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 07 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno energija“ be didesnio vargo nugalėjo „LESTO“ ekipą

2014 kovo 07 d., Penktadienis, 22:28 val., peržiūros: 1352

2014m. kovo 7 dieną "Kauno energijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Kauno energijos"(šeimininkai) ir "LESTO"(svečiai). Per pirmąjį ketvirtį šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą, per antrąjį padidino persvarą iki 29 taškų, o galiausiai laimėjo 41 taško skirtumu – 88:47(25:10, 25:11, 13:11, 25:15).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno energijos" spurtu 10:0. Du taškus įmetė svečiai, po to 7 taškais atsakė "Kauno energija". Du dvitaškius įmetė Š.Jurkšys, vieną pridėjo V.Ramoška, ir skirtumas sumažėjo iki 13 taškų – 21:8. Kėlinio pabaigoje šeimininkams 2 baudas iš 4 pataikė R.Kišonas, 2 baudas iš dviejų įmetė V.Ginevičius, o varžovai atsakė metimu iš vidutinio nuotolio ir pralaimėjo šį kėlinį rezultatu – 25:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje 11 taškų be atsako įmetė šeimininkai ir įgijo 26 taškų persvarą – 36:10. Likusią kėlinio dalį abi ekipos žaidė apylygiai. "Kauno energija" įmetė 2 tolimus metimus ir 4 dvitaškius, o "LESTO" atsakė keturiomis taikliomis baudomis, dviem metimais iš vidutinio nuotolio ir vienu tritaškiu. Po dviejų kėlinių priekyje buvo "Kauno energija" rezultatu – 50:21.

Trečiasis ketvirtis buvo labai nerezultatyvus. Šeimininkai įmetė tik 13, o svečiai – 11 taškų. Kėlinio pradžioje abi ekipos apsikeitė taikliais metimais. Po dviejų taiklių svečių atakų skirtumas šiek tiek sumažėjo – 54:27. Toliau šeimininkai įmetė 6 taškus, iš kurių tik vienas metimas buvo iš žaidimo, 60:27 priekyje "Kauno energija". Kėlinio pabaigoje abi ekipos įmetė po tolimą metimą, tačiau "LESTO" dar pridėjo dvitaškį ir sumažino atsilikimą iki 31 taško – 63:32.

Paskutinis kėlinys prasidėjo M. Briūderio taikliu metimu, A.Vaivada atsakė tritaškiu – 66:34. Po dviejų sėkmingų svečių atakų skirtumas sumažėjo iki 30 taškų – 68:38. Tačiau "Kauno energija" įmetė dvitaškį ir tritaškį, šiek tiek padidindama persvarą – 73:38. Rungtynėms artėjant prie pabaigos skirtumas išliko nepakitęs – 80:45. O paskutinės minutės buvo kur kas rezultatyvesnės šeimininkams, jie pataikė du tritaškius ir vieną dvitaškį, o varžovams leido įmesti tik vieną dvitaškį ir laimėjo rungtynes rezultatu – 88:47.

"Kauno energija": Lukas Mikalauskas – 26 tšk., Vilius Ginevičius – 22 tšk. (8 rezult. perd.), Andrius Iškauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

"LESTO": Linas Gasiūnas – 11 tšk., Šarūnas Jurkšys – 9 tšk., Virginijus Ramoška – 8 tšk.

„Kauno energija“ be didesnio vargo įveikė „Dentist Team“ ekipą (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:42 val.)„Viešojo saugumo tarnyba“ nesunkiai nugalėjo „LESTO“ ekipą (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Kauno energija“ po dramatiškos kovos nusileido „KTU“ ekipai (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:00 val.)„Kauno Energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Celsiui“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:14 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Lesto“ (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Dentist Team“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Lesto“ ekipą (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Kauno energija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:01 val.)„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 14 d., penktadienis, 21:37 val.)