RAPALA vs AUTOTOJA & EKODORA (83:82)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Po atkaklios kovos "Rapala" iškovojo pirmąją pergalę

2012 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 23:21 val., peržiūros: 3147

Ketvirtadienį, lapkričio 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos „Sporto Fėjos“ rungtynės, kuriose susitiko "Rapala" (šeimininkai) ir "Autotoja & Ekodora" (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje nežymią persvarą turėjo įgija aikštelės šeimininkai, tačiau po ilgosios pertraukos svečiams pavyko persverti rezultatą į savas rankas. Ketvirtajame kėlinyje "Autotojai & Ekodorai" nepavyko išlaikyti pranašumo ir sunkią pergalę paskutinėmis sekundėmis šventė "Rapalos" ekipa, rezultatu 83:82.

Rungtynėms prasidėjus šeimininkams pavyko įgyti šešių taškų persvarą, tačiau svečiams pavyko sumažinti iki minimumo ( 10:9). Likus žaisti keturias minutes "Rapala" spurtavo ir susikrovė 9 taškų pranašumą. Paskutinę ataką svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki septynių taškų. Rezultatas – 22:15.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus "Autotojos & Ekodoros" žaidimas pagerėjo, kur laimėjo atkarpą 11:0 ir persverė rezultatą į savas rankas ( 25:28). Didžiąją dalį kėlinuko svečiai išlaikė pranašumą, bet likus žaisti, kiek mažiau nei tris minutes šeimininkai perėmė lyderio vaidmenį ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 3 taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinukų – 40:37.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus vėl svečiai surengė keletą greitų atakų ir įgijo 4 taškų pranašumą ( 42:46). Per likusį žaidimą laiką "Rapalai" nepavykdavo sumažinti skirtumo, o šeimininkai dar trimis taškais padidino persvarą ir prieš paskutinį kėlinuką turėjo 7 taškų pranašumą. Rezultatas – 54:61.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą ( 63:63). Toliau tarp komandų vyko atkakli kova tarpusavyje. Abiejų komandų pranašumas svyravo tarp minimumo, tačiau paskutinėmis sekundėmis sėkmingiau sužaidė "Rapalos" ekipa. "Autotoja & Ekodora" turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau šeimininkai apsigynė ir šventė pergalę, rezultatu – 83:82.

Po laimėtų rungtynių "Rapalos" ekipos žaidėjas, V.Miškinis, teigė:" Tai buvo pirma pergalė ir mes jos labai norėjome."

Po pralaimėtų rungtynių "Autotojos & Ekodoros" komandos treneris, K.Masiulis, kalbėjo:"Galo nesužaidėme, truputį neapsigynėme. Taip ir gavosi."

"Rapala": M.Pažėra ( 36 tšk., 22 atk.kam., 12 išpr.praž.), R.Mickevičius ( 23 tšk.), L.Kotvickis ( 13 tšk.)

"Autotoja & Ekodora": A.Dedela ( 28 tšk. 6 išpr.praž.), D.Bliudžius ( 20 tšk.), E.Slabačiauskas ( 8 tšk.)

Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Dentist Team" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:05 val.)"Rapala" šventė pergalę (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:51 val.)Keturgubas Mindaugo Pažėros dublis padėjo "Rapalai" iškovoti pergalę (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Rapala" po atkaklios kovos palaužė "IT-Taškas.lt" (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Po galingos tritaškių lavinos "Rapala" parklupdė "Kauno Švarą" (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)"Omega" tik po atkaklios kovos įveikė "Autotoją & Ekodorą" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 22:05 val.)"Autotoja & Ekodora" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:10 val.)"IT - Taškas.lt" nukovė "Rapalą" ir priartėjo prie ketvirtfinalio (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" šventė pergalę išvykoje (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)"Kauno Švara" pasiekė sudėtingą pergalę (2013 sausio 22 d., antradienis, 23:23 val.)