KAUNO ENERGIJA vs IT-TAŠKAS.LT (55:34)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Nerezultatyviose rungtynėse "Kauno energija" sutriuškino "IT-taškas.lt" ekipą

2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 16:54 val., peržiūros: 1583

Sekmadienį, vasario 24 dieną, VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių lygos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno energija" (šeimininkai) ir "IT-taškas.lt" (svečiai). Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau visas rungtynes vienu žingsiu priekyje buvę "Kauno energijos" ekipa su kiekvienu kėlinuku didino atotrūkį nuo varžovų. Paskutiniame ketvirtyje dar labiau padidino pranašumą šeimininkai ir šventė pergalę rezultatu – 55:34.

Pirmąsias penkias rungtynių minutes komandos rinko taškus tik baudos metimais ( 3:2), tačiau svečiai pataikė keletą tritaškių metimų ir įsiveržė į priekį ( 9:6). R.Gasparavičiaus du taškai su bauda išlygino rezultatą ( 9:9). Likus žaisti apie dvi minutes "Kauno energija" laimėjo kėlinuko pabaigą 7:0, kur atitrūko nuo varžovų 7 taškais. Rezultatas -16:9.

Antram ketvirčiui prasidėjus toliau ekipos žaidė nerezultatyviai. "IT-taškas.lt" ekipos tritaškiai metimai skriedavo pro šalį, o tuo pasinaudoję šeimininkai minutė po minutės didino pranašumą, tačiau svečiai užpuolę keletą greitų atakų prisivijo varžovus iki 4 taškų. Likus žaisti apie tris minutes šeimininkai užtikrinčiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir atstatė 8 taškų pranašumą. Rezultatas -26:18.

Trečiam kėlinukui prasidėjus ekipos apsikeisdavo taikliais metimais, tačiau šeimininkai vistiek sugebėjo padidinti pranašumą iki dviženklio ( 32:22). Likus žaisti apie 5 minutes "Kauno energija" pademonstravo puikią zoninę gynybą, kur neleido svečiams pelnyti taškų , o patys padidino atotrūkį iki 19 taškų. Rezultatas – 41:22.

Paskutiniame ketvirčiui prasidėjus "IT-taškas.lt" ekipai pavykdavo truputį prisivyti varžovus, bet šeimininkai komandiniu žaidimu atstatydavo savo susikrautą pranašumą ( 51:32). Besibaigiant rungtynėms "Kauno energija" turėjo šansą dar labiau padidinti pranašumą, tačiau baudos metimai skriedavo pro šalį. Galutinis rezultatas rungtynių - 55:34.

Po laimėtų rungtynių "Kauno energijos" komandos treneris, S.Buknys, kalbėjo:" Šiandien mums pasisekė apsiginti ir plius pavyko porą derinių, o jie nepataikė tritaškių. Jie norėjo atsilošti tritaškiais, bet jiems nepavyko , o paskui tas skirtumas darė jau savo, jie pradėjo skubėti, o mes žaidėme savo ramų žaidimą, nors ir patys skubėjome. Labai pasiteisino zoninė gynyba."

Po pralaimėtų rungtynių "IT-taškas.lt" ekipos treneris, M.Kadakauskas, teigė:" Šiandien itin nenusisekė rungtynės nei užpuolėm, nei apsigynėm. Tikriausiai, užmigdė pirmasis rungtynių rezultatas ir nesitikėjom, kad taip stipriai sukovos, o priešinininkai žaidė gražų komandinį žaidimą, ko pasakoje, pralaimėjome."

"Kauno energija": A.Iškauskas ( 15 tšk., 5 išpr.praž.), K.Zoluba ( 12 tšk.), A.Vaivada ( 10 tšk., 12 atk.kam.)

"IT-taškas.lt": R.Gasparavičius ( 11 tšk., 5 per.kam., 6 išpr.praž.), E.Kumža ( 10 tšk., 10 atk.kam.), K.Jasaitis ( 4 tšk.)

"Lietuvos Dujos" neturėjo vargo su "IT-taškas.lt" ekipa (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:14 val.)Po įspūdingai sužaisto trečio ketvirčio Kauno energija sutriuškino Ryterna ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 00:28 val.)"Kauno Energija" nesulaukė pasipriešinimo iš "Viči" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 22:15 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys atnešė "Kauno energijai" pergalę (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:54 val.)Tik antroje rungtynių pusėje"IT-taškas.lt" įveikė "Lietuvos geležinkelius" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)„Omega“ namuose be didesnio vargo įveikė „IT-taškas.lt“ ekipą (2012 spalio 26 d., penktadienis, 20:28 val.)"Kauno Energija" susidorojo su "Viči" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" penkiese nukovė "Kauno Energija" (2013 sausio 18 d., penktadienis, 23:39 val.)"Rapala" po atkaklios kovos palaužė "IT-Taškas.lt" (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Antroje rungtynių pusėje "Topo centras" įrodė savo pranašumą prieš "Kauno energiją" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:58 val.)