VIJORA vs KAUNO STUMBRAS (44:64)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 02 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

''Kauno Stumbras'' lengvai nugalėjo ''Vijoros'' ekipą

2013 kovo 02 d., Šeštadienis, 18:24 val., peržiūros: 2974

Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių "Iššūkio" taurės H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Vijora" (šeimininkai) ir "Kauno Stumbras" (svečiai) komandos. Antrojo turo pirmajame rate penkių taškų skirtumu (55:50) pergalę buvo iškovojusi svečių ekipa, tad šiandien buvo galima tikėtis įdomios ir atkaklios kovos. Visgi šį vakarą "Kauno Stumbras" žaidėjai buvo kaip niekad kovingai nusiteikę ir, puikiai dalindamiesi kamuoliu, be didesnio vargo įveikė varžovus rezultatu 48:68 (8:16; 10:17; 17:15; 9:16). Šeimininkams šį sezoną tai buvo 14-sis pralaimėjimas iš 17-os bandymų, tuo tarpu "Kauno Stumbras" pasiliko su 5-mis pergalėmis po 17-os žaistų rungtynių.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 5:0 , ilgai laukti nereikėjo ir ''Kauno Stumbras'' atsakė įspūdinga atkarpa 14:0 po kurios įgijo 9 taškų pranašumą (5:14) , verta paminėti , kad ''Vijora'' taškų nepelnė septynias minutes , bet kėliniui einant į pabaigą šeimininkai sugebėjo pataikyti tritaškį ir sumažinti atsilikimą iki 6 taškų. Likus žaisti kiek daugiau negu 10 sekundžių R.Lenkus realizavo dvitaškį metimą ir po pirmųjų dešimties minučių suteikė savo ekipai 8 taškų pranašumą 8:16.

Antrasis ketvirtis vėl gi buvo geresnis ''Kauno Stumbrui''. Svečiai antrąjį kėlinuką pradėjo sausa 9 taškų atkarpa , po kurios įgijo jau 17 taškų pranašumą (8:25). ''Vijorai'' sėkmingai sužaisti nesisekė , klaidos , pramesti lengvi metimai , trukdė priartėti prie varžovų , negana to , ''Kauno Stumbras'' dar kartą surengė sausą atkarpą 4:0 , kuri jiems leido įgyti didžiausią 19 taškų pranašumą (10:29). Vis gi kėlinio gale šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą pelnydami 8 taškus , o svečiai 4 taškus. Rezultatu 18:33 po dviejų kėlinių įtikinamai pirmavo ''Kauno Stumbras''.

Po ilgosios pertraukos susiėmę šeimininkai per septynias minutes sužaidė sėkmingą atkarpą 17:8 , po kurios rezultatas ištirpo iki 6 taškų (35:41) , bet tai viskas ką sugebėjo padaryti ''Vijoros'' ekipa , nes po to sekė eilinis ''Kauno Stumbro'' spurtas 7:0 , po jo pranašumas išaugo iki 13 taškų. Rezultatas po kėlinio 35:48.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo atkakliu abiejų ekipų žaidimu , sužaidus pirmąją kėlinio pusę rezultatu (42:55) tuo pačiu skirtumu priekyje tebuvo svečiai. Antroje kėlinio pusėje ''Kauno Stumbras'' dominavo abiejuose aikštelės pusėse ir likus žaisti 15 sekundžių įgijo didžiausią šiose rungtynėse 20-ties taškų pranašumą , kuris ir išliko toks pats iki rungtynių pabaigos. Rezultatu 44:64 lengvą pergalę iškovojo ''Kauno Stumbro'' ekipa.

Po rungtynių ''Kauno Stumbro'' ekipos žaidėjas Ramūnas Lenkus teigė : ''Gražios rungtynės , lengvą pergalę iškovojom. Varžovai geri , neblogai žaidė , protingai atakas organizavo , svarbiausią nežaidė grubiai ir nesimušė'' – juokavo Ramūnas Lenkus.

''Vijora'' : A.Pusvaškis (15 tšk.) , A.Karlikauskas (9 tšk.) , P.Antanaitis (6 tšk.) , A.Vansevičius (4 tšk.18 atk.kam.)

''Kauno Stumbras'' : V.Piešinas (19 tšk. 11 atk.kam. 5 rez.perd.) , R.Lenkus (10 tšk. 4 per.kam.) , E.Blauzdžiūnas (8 tšk. 7 rez.perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2013 kovo 02 d., 19:59 val.

To statistui - jaučiasi autorinių teisių pažeidimas! Jei paskaitytume antraštę, tai rastume daug panašumų. :-)      http://kkl.lt/index.phtml?Lyga=0&s=rungtynes&i=511b1a164cbd5392117ac079911a262d&d=naujiena

''Vijora'' nugalėjo ''Ekskomisarų biuras'' ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 00:24 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" lengvai įveikė ''Vijoros'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 01:54 val.)''LSMU VA - Statybų Vizija'' sutriuškino ''Kauno Stumbras'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 00:19 val.)"Kauno grūdai" lengvai įveikė "Vijorą" (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 18:14 val.)Kauno Stumbras antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2013 vasario 01 d., penktadienis, 21:52 val.)''Vijora'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Chemcentro'' ekipą (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 19:39 val.)"Kauno Stumbras" patyrė pralaimėjimą (2013 vasario 15 d., penktadienis, 20:50 val.) ''Vijora'' nepajėgė pasipriešinti ''Detas Hoptransa & BRGroup - D'' ekipai (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 23:55 val.)"Kautra&Cukrus ir Dariaus Baldai" po sunkios kovos palaužė "Vijora" ekipą (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Kauno stumbras" iškovojo saldžią pergalę (2013 sausio 29 d., antradienis, 00:17 val.)