ELEKTROMONTUOTOJAS vs BAUBILAS (64:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 30 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Baubilas" po sunkios kovos įveikė "Elektromontuotoją"

2012 spalio 30 d., Antradienis, 23:37 val., peržiūros: 2882

Antradienį, spalio 30 dieną, "Kauno technikos kolegijos" sporto salėję vykusiose "Įmonių lygos – Sporto fėjos" pirmenybėse susitiko "Elektromontuotojas" (šaimininkai) ir "Baubilas". Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje vyravo įnirtinga kova, tiek viena tiek kita ekipa atkakliai siekė pergalės. Vis dėl to šiek tiek ilgiau pranašumą savo pusėj laikę "Baubilo" žaidėjai sugebėjo tai padaryti svarbiauiu momentu – rungtynių gale, ir iškovojo sunkią pergalę rezutlatu 64:67.

Rungtynes dviem rezultatyviom atakom pradėję „Baubilo“ žaidėjai įgijo persvarą, tačiau šeimininkai, atsakę tuo pačiu, surinko vienu tašku daugiau (5:4). Kelias minutes aikštėje vyravo apylygė kova, tačiau likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutėm svečiai išnaudojo dvi savo priešininkų klaidas, juos pasivijo ir „atėmė“ 3 taškų pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje sėmė nusišypsojo „Elektromontuotojų“ ekipai, tad po atkarpos 8:0 jie buvo priekyje 19:14.

Antras ketvirtis, prasidėjęs 7 „sausais“ „Baubilo“ taškais žadėjo intrigą, ir ne be reikalo – praktiškai viso kėlinio metu aikštėje vyravusi apylygė kova, suteikė vilčių abiems ekipoms kovoti iš visų jėgų. Ir nors likus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus (35:35), svečiai dar du kartus sėkmingai užpuolė varžovų krepšį ir atitrūko nuo priešininkų rezultatu 35:39.

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai bemat pasivijo varžovus (41:41), bet nepajėgė išlaikyti stabilaus tempo, ir pralošę atkarpą 0:8 vėl grįžo į besivejančių vaidmenį. Per likusias kelias minutes „Elektromontuotojas“ dar surengė kelias gražias atakas, kurių dėka skirtumas aptirpo iki 5 taškų (47:52).

Ketvirtą kėlinį vėlgi sėkmingai pradėję „Baubilo“ žaidėjai susigrąžino 8 taškų pranašumą (51:59), tačiau, pradėję klysti, jo ilgai neišlaikė – kas minutę vis pamažindami skirtumą šeimininkai, likus žaisti mažiau nei pusei minutės, priartėjo prie svečių iki 3 taškų, ir turėjo kamuolį savo rankose, tačiau skubotu metimu taškų nepelnė, ir bemat prasižengė. Abi ekipos dar apsikeitė vienu taikliu baudos metimu, bet skirtumas nebepakito – rezultatu 64:67 pirmają pergalę iškovojo „Baubilas“.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų kapitonas Rokas Kabašinskas neslėpė džiaugsmo : "Šį kartą sekės geriau, nes pažinojom vieni kitus. Pirmose varžybose nežinojom kas kaip žaidžia, šiandien jau jautėsi susižaidimas, buvome užsivedę ir siekėmė pergalės. Be to komandos sponsorius pažadėjo alaus pergalės atveju, tad motyvacija buvo didelė".

Nugalėtojus į pergalę vedė 24 taškus bei 31 naudingumo balą surinkęs R.Babilevas. Atitinkamai 14 ir 9 taškus pridėjo A.Cibulskis ir R.Kabašinskas.

"Elektromontuotojas" gretose išsiskyrė M.Nenartavičius (18 taškų, 29 naudingumo balai, 15 atkovotų kamuolių), 13 taškų pridėjo K.Kupaila, 11 taškų ir 12 kamuolių surinko M.Ivaškevičius.

"Krasta Auto Kaunas" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:25 val.)"Kauno švara" įveikė "Elektromontuotojo" ekipą (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:55 val.)"Elektromontuotojas" po nesunkios kovos įveikė "Best 4 You" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 00:21 val.)"Autotoja & Ekodora" nesunkiai įveikė "Elektromontuotojo" komandą (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:54 val.)"Baubilas" po atkaklios kovos palaužė "Kauno tiltus" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)Kauno Tiltai nubloškė Elektromontuotoją (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:17 val.)Tik po pratęsimo "Autotoja & Ekodora" nugalėjo "Elektromontuotojus" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:18 val.)"Topo Centras" po pratesimo įveikė "Baubilą" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Kauno Švara" nepasigailėjo "Elektromontuotojo" (2013 sausio 29 d., antradienis, 20:15 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Dentist Team" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 20:52 val.)