RAPALA vs KAUNO ŠVARA (84:74)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 07 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Po galingos tritaškių lavinos "Rapala" parklupdė "Kauno Švarą"

2013 kovo 07 d., Ketvirtadienis, 22:52 val., peržiūros: 2943

Ketvirtadienį (03.07) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Rapala" (šeimininkai) ir "Kauno Švara" (svečiai). Pirmajame kėlinyje kiek geriau atrodė "Rapala" ekipos žaidėjai, kurie sugebėjo kėlinio pabaigoje išsiveržti į priekį. Antrajame ketvirtyje komandos sužaidė beveik identiškai. Tuo tarpu skirtumas pakito vos 1 tašku. Trečiajame kėlinyje žaidimas daugiau mažiau stabilizavosi, tačiau galingas spurtas kėlinio viduryje leido svečiams priartėti prie varžovų per 2 taškus. Paskutiniajame kėlinyje "Rapala" parodė charakterį ir po kelių sėkmingų atakų perėmė iniciatyvą, bei išplėšę saldžią pergalę (84:74).

Pirmosios minutės labai sėkmingos buvo aikštelės šeimininkams, šie spurtavo rezultatu 8:2. Netrukus svečiai atsakė tuo pačiu ir rezultatas tapo lygus. Kėlinio pabaigoje "Rapala" sugebėjo išsiveržti į priekį, bei po sėkmingos paskutiniosios atkarpos, laimėti, pirmąjį ketvirtį (19:16).

Antrajame kėlinyje komandos žaidė labai nepastoviai. Ketvirtis tarsi buvo padalintas į dvi dalis. Pirmoji buvo itin sėkminga "Rapala" ekipai, kuri po įspūdingo spurto atitrūko per 15 taškų. Tuo tarpu antroji dalis buvo labai rezultatyvi "Kauno Švaros" komandai. Pastaroji surengė spurtą, po kurio skirtumas ištirpo iki 4 taškų (35:31).

Trečiasis ketvirtis klostėsi pakankamai panašiai abejoms ekipoms. Tik įsibėgėjus kėliniui, svečiai įrodė savo pranašumą, bei persvėrė rezultatą sau teigiama linkme. Pabaigoje aikštelės šeimininkai pademonstravo savo charakterį, o Luko Kotvickio, realizuoti, trys iš eilės tritaškiai metimai, leido ne tik išsiveržti į priekį, bet ir įsisiautėti gausioms sirgalių gretoms (55:53).

Paskutiniajame kėlinyje toliau virė bekompromisė kova tarp ekipų. Kėlinio pradžioje puikiai rungtyniavo "Rapala" komandos žaidėjai, šie sugebėjo turėtą dviejų taškų pranašumą padidinti iki 11 taškų. Kėlinio pabaigoje "Kauno Švara" sumažino deficitą iki 7 taškų, tačiau Luko Kotvickio, bei sienas drebinančių, "Rapala" sirgalių skandavimai, padėjo tašką rungtynių baigčiai (84:74).

"Rapala" ekipą į pergalę vedė Mindaugas Pažėra (31 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis), Lukas Kotvickis (27 tšk. 6 rez.perd. ir per.kam.) Raimundas Mickevičius (22 tšk. 6 atk.kam.)

"Kauno Švara" ekipoje išsiskyrė Andrius Gasiūnas (19 tšk. 22 atk.kam. dvigubas dublis) Mykolas Brusokas (10 tšk. 8 atk.kam) Kęstutis Bytautas (10 tšk. 5 rez.perd.)

Paklaustas kas lėmė pergalę „Rapalos“ ekipos treneris G.Mickevičius teigė, jog komanda buvo susikaupus, labai norėjo iškovoti lemtingą pergalę ir tą padarė. Dėkojo sirgaliams už puikų palaikymą, kuris taip pat prisidėjo prie šios pergalės. Taip pat pridūrė, kad siunčia draugiškus linkėjimus „Elektromontuotojo“ ekipai .

"Kauno Švaros" treneris teigė: "Mums šios rungtynės nieko nelėmė, o "Rapalai" tai labai svarbios. Taip pat norėtume mesti akmenį į organizatorių daržą, kad rungtynės neturėtu vykti tuo pačiu metu kaip ir "Žalgirio" rungtynės".

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

sportas2013 kovo 08 d., 13:52 val.

Matai skirtumas tarp gimtadinio ar zmonos gimtadienio yra tas, kad tai liecia tik 1 zmogu is abieju komandu. Tas tikrai neatrodo taip baisu.

Cia kaip sakatn, jei nori randi galimybe, jei nenori randi priezasti. Kiekvienas gyvenime skirtingai delioja prioritetus. Ir as nemanau, kad as cia tik vienas toks kuriam tas Zalgiris idomus.

Beje Valentino diena gimtadieni ar pirmojo sekso metines visada galima pamineti po rungtyniu grizus namo, arba pries rungtynes, o va Zalgiris eurolygoj zaidzia konkreciu laiku ir norint tikrai galima i tai atsizvelgti.

Beje pasiziurejus atidziau 3/4 vakar vykusiu rungtyniu treneriu komentaruose vienaip ar kitaip Zalgiris yra paminetas, tai reiskia, kad visgi bendruomenei nenusispjauti...

Tadas142013 kovo 08 d., 13:32 val.

Sportai, kodėl varžybos turi būti per mano gimtadieni, kodėl varžybos turi būti per žmonos gimtadieni, vardadieni, metines, valentino diena ir t.t. O todėl, kad yra grafikas yra nustatyta kada turi baigtis sezonas ir yra salės laikas. Baikit verkti

Linas2013 kovo 08 d., 10:36 val.

mes tai rungtynėse Akademija vs Korys turėjome progą rezultatą stebėti gyvai per kompą...

Noro laimėti nerodžiusi "Ryterna" įveikė "Kauno švarą" (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 22:40 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:34 val.)"Ekskomisarų biuras" suklupo prieš "Kauno švarą" (2013 vasario 12 d., antradienis, 22:41 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo ir "Kauno Švaros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:23 val.)Po atkaklios kovos "Rapala" iškovojo pirmąją pergalę (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" lengvai įveikė "Kauno Švara" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Dentist Team" paskutinėmis sekundėmis pralaimėjo "Kauno Švarai" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)"Rapala" po atkaklios kovos palaužė "IT-Taškas.lt" (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė labai svarbią pergalę (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:23 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Dentist Team" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:05 val.)