HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC vs CHEMCENTRAS (53:37)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 24 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Hidraulinės sistemos & Kompiutera- PLŽMMC“ be didesnio vargo įveikė „Chemcentrą“

2012 spalio 24 d., Trečiadienis, 21:44 val., peržiūros: 3183

Trečiadienį (10.24), Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio Įmonių lygos „Sporto fėja“ rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos & Kompiutera“ – PLŽMMC (šeimininkai) ir „Chemcentras“ (svečiai) ekipos. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmė „Hidraulinės sistemos & Kompiutera“ – PLŽMMC ekpa, kuri laimėjo rungtynių pradžios atkarpą rezultatu 15:0, o pirmąjį kėlinį rezultatu 17:2. Per antrąjį ir trečiajį kėlinį „Chemcentro“ ekipos žaidėjams pavyko sušvelninti skirtumą iki 8 taškų (39:31), tačiau labiau priartėti nepavyko ir pergalę rezultatu 53:37 šventė „Hidraulinės sistemos & Kompiutera“ – PLŽMMC ekipa.

Jau pirmasis kėlinys nieko gero nežadėjo svečiams, „Chemcentro“ ekipai, kurie bevilitškai pralaimėjo pirmųjų 8 minučių atkarpą rezultatu 0:15. Vis dėlto svečiams pavyko pelnyti savo pirmuosius taškus sužaidus kiek daugiau nei 8 minutes, o tai padarė „Chemcentro“ komandos kapitonas Marius Montvydas. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 17:2 „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ komandos naudai.

Kiek geriau „Chemcentro“ ekipai klostėsi antrasis kėlinys, kuriame jie sugebėji sumažinti savo komandos deficitą iki 13 taškų ir netgi laimėti antrąjį ketvirtį rezultatu 15:13. Po dviejų kėlinių rezultatu 30:17 priekyje „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ ekipa.

Įsibėgėję „Chemcentro“ ekipos žaidėjai neketino sustoti ir trečiajame kėlinyje ir sužaidus 5 minutes trečiajame ketvirtyje sumažino skirtumą iki 3 taškų (34:31). Vis dėlto per likusį kėlinio laiką taškus pelnė tik „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ ekipos žaidėjai, kurie po trijų kėlinių turėjo 8 taškų pranašumą (39:31).

Ketvirtajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ komandos žaidėjai sugebėjo išlaikyti savo pergalingą pranašumą ir laimėti rungtynes rezultatu 53:37.

Po laimėtų rungtynių „Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC“ komandos treneris kalbėjo: „Pirmosios rungtynės šį sezoną, susirinkome lyg į tokią pirmąją treniruotę, vos kvapą atgaunam po visos vasaros, visi nebuvom dar vienoj krūvoj susirinkę. Varžovas mums buvo naujas, nematytas, vertas pagarbos, bet mes šiandien galbūt turėjom daugiau jėgų, esame fiziškai stipresni ir greitesni ir tas mus išvedė į priekį, stengsimės, kad mūsų žaidimas ir toliau gerėtų. Po reguliaraus sezono pamatysime ko tikėtis, o ko nesitikėti, nes dabar komanda dar yra šalta, neįsivažiavusi, matysim kokie rezultatai, tuomet bus galima kažką daugiau pasakyti“.

Po pralaimėtų rungtynių „Chemcentro“ komandos treneris kalbėjo: „Į komandą šiemet atėjau kaip naujas žmogus, kaip treneris, nes jie prašė pagalbos ir buvo pirmasis krikštas su šia komanda, jiems tai buvo debiutas „Švyturio“ – Kauno krepšinio Įmonių lygoje. Žaidėm prieš praeitų metų vicečempionus, kurie žaidė „Didžiosios taurės“ finale. Iš tikrųjų tikėjausi, kad bus blogiau lyginant su tuo, kokia šiandien buvo komandos sudėtis ir kokias galimybes turėjom, tad vertinti galima tikrai neblogai. Mūsų komanda dar nėra pasirengusi žaisti su „Didžiosios taurės“ komandomis Įmonių lygoje, ypač finalininkėm tad įvertinimą galima parašyti visai neblogą šios rungtynėse. Pradžioje buvome kiek pasimetę ir pralaimėjome rungtynių pradžią rezultatu 0:15 ir tai nulėmė mūsų tokį pralaimėjimą, galbūt trūko šiek tiek drąsos, sužaidėm kaip tikri naujokai, bet kuo toliau, tuo tikimės geresnės žaidimo kokybės ir įgavę patirties nebepaleisim varžovų taip toli kaip šiandien. Komandai ir keliamas uždavinys šį sezoną – išlaikyti kuo kokybiškesnį žaidimą, nes komanda dar nėra pasirengusi didelėms pergalėms, tad ir norisi, kad komandos žaidimas gerėtų su kiekvienomis rungtynėmis“.

„Hidraulinės sistemos & Kompiutera- PLŽMMC“: Tadas Vasiliauskas (24 tšk., 8 atk. kam., 5 išpr. praž., 33 naud. bal.), Marius Markevičius (9 tšk.), Martynas Kudakas (9 tšk.).

„Chemcentras“: Justas Eitmanavičius (15 tšk., 8 atk. kam., 15 naud. bal.), Marius Montvydas (8 tšk.), Modestas Baltramaitis (2 tšk.).

„Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 07:59 val.)„Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ antrą kartą įveikė „Kauno Orouostą & Lana Lecta“ (2013 balandžio 09 d., antradienis, 23:32 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Dentist team" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:58 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" lengvai įveikė "Kauno Švara" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" užtikrintai įveikė "Viči" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:38 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtame kėlinuke įveikė "Kauno Orouostą & Lana Lecta" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 00:15 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitikimo pabaigoje išsaugojo daugiau jėgų (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:45 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovo palaužė "Kauno orouostą & Lana Lecta" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 00:53 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" - bronzinė "Įmonių" lygos komanda (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 00:58 val.)