SWECO HIDROPROJEKTAS & GeoNT PROJEKTAI vs KRASTA AUTO KAUNAS (68:71)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 25 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

"Krasta auto Kaunas" po atkaklios kovos išlygino seriją iki dviejų pergalių

2013 kovo 25 d., Pirmadienis, 22:28 val., peržiūros: 2506

Pirmadienį, kovo 25 dieną, LSMU sporto salėje įvyko "Sporto fėjos" įmonių lygos aštunfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Sweco hidroprojektas & GeoNT projektai" (šeimininkai) ir "Krasta auto Kaunas" (svečiai) ekipos. Nuo pat pirmųjų tarp ekipų vyko atkakli ir nervinga kova. Svečiams buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą, tačiau šeimininkai pademonstravo charakterį ir pavyko prisivyti "Krasta auto Kaunas" ekipą, bet rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidę svečiai iškovojo svarbią pergalę. Rezultatas – 68:71.

Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas lygus ( 1:1).

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Abiejų ekipų metimai skriedavo pro šalį ir sužaidus 6 minutes rezultatas 4:6 scečių naudai, tačiau A.Giedraičio pelnyti penki taškai be atsako leido šeimininkams įgyti 3 taškų pranašumą ( 9:6). Besibaigiant kėlinukui taiklus M.Narbuto tritaškis metimas išlygino rezultatą. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 11:11.

Antram ketvirčiui prasidėjus "Krasta auto Kaunas" spurtavo ir įgijo 4 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai užtikrintai sužaidė trijų minučių atkarpą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 25:18). Po minutės pertraukėlės svečių penketukas sugebėjo greitomis atakomis išlyginti rezultatą, o dar po keletos taiklių M.Narbuto tritaškių metimu įgijo 4 taškų pranašumą. Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkai laimėjo kėlinuko pabaigą 6:0 ir prieš antrąją pusę rungtynių turėjo 2 taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 33:31.

Po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo "sausai" 7:0 ir įgijo penkių taškų pranašumą, kur išlaikė didžiąją dalį kėlinuko. Likus žaisti apie keturias minutes šeimininkams pavyko prisivyti varžovus iki 3 taškų, tačiau "Krasta auto Kaunas" ekipa pataikė keletą svarbių metimų ir įgijo didžiausią pranašumą šios dienos rungtynėse – 8 taškus. Besibaigiant ketvirčiui šeimininkai sumažino skirtumą iki 5 taškų. Rezultatas - 46:53.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus svečiai laimėjo atkarpą 7:0 ir įgijo dviženklį pranašumą ( 48:61), tačiau "Sweco hidroprojektas & GeoNT projektai" ekipa parodė savo charakterį ir ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą, kur galiausia komandas skyrė tik du taškai ( 60:62). T.Petrošio pelnyti taškai atstatė svečiams pranašumą saugų ( 60:66), tačiau šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir toliau mynė ant kulnų varžovams. Besibaigiant rungtynėms šeimininkai dar turėjo keletą progų išlyginti rezultatą. tačiau "Krasta auto Kauno" ekipa pavyko apsiginti ir šventė svarbią pergalę rezultatu - 68:71.

Po laimėtų rungtynių "Krasta auto Kauno" ekipos treneris, G.Rinkevičius, kalbėjo:" Penkiese šiandien tik susirinkome. Smagu, kad laimėjome, nes pirmas rungtynes pralošėme ant 19 taškų. Didžiuojuosi savo žaidėjais, kurie parodė valią ir didelį norą laimėti. Tikiuosi, kad ir kitas varžybas laimėsime."

"Sweco hidroprojektas & GeoNT projektai": J.Jasaitis ( 28 tšk.), trigubą dublį surinko A.Giedraitis ( 23 tšk., 21 atk.kam., 11 išpr.praž.), R.Trepočka ( 10 tšk., 11 atk.kam.)

"Krasta auto Kaunas": T.Petrošius ( 29 tšk., 10 atk.kam., 7 išpr.praž.), M.Narbutas ( 20 tšk., 10 atk.kam.), J.Leitanas ( 10 tšk., 12 atk.kam.)

"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno stumbrą" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 20:43 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:52 val.)"Krasta Auto Kaunas" palaužė "Topo Centro" pasipriešinimą (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)''Krasta Auto Kaunas'' po atkaklios kovos įveikė ''Baubilas'' ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:50 val.)"Krasta Auto Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:45 val.)Varžovų spaudimą atlaikiusi "Krasta Auto Kaunas" ekipa, išsaugojo pergalę savo rankose (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:35 val.)Penkių ''Krasta Auto Kaunas'' ekipos narių užteko iškovoti užtikrintai pergalei (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)Puikų pataikymą pademonstravę "Krasta auto Kauno" ekipa sutriuškino "Omegą" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo antrą pergalę (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Sweco hidroprojektas & GeoNT Projektai" po atkaklios kovos nugalėjo "Kauno tiltus" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)