KAUNO ENERGIJA vs IT-TAŠKAS.LT (36:53)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 25 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

''Kauno Energijai'' pritrūko energijos kovoje su ''IT-Taškas.lt''

2013 sausio 25 d., Penktadienis, 23:02 val., peržiūros: 1646

Šiandien, sausio 25d., Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko ''Kauno Energija'' (šeimininkai) ir ''IT-Taškas.lt'' (svečiai). Nerezultatyviose rungtynėse nuo pat pirmos minutės savo pranašumą įrodinėjo švečių ekipa. Jau po dviejų kėlinių ''IT-Taškas.lt'' turėjo susikrovęs dvylika taškų. Antroji rungtynių pusė buvo nerezultatyvi ir ''IT-Taškas.lt'' šventė pergalę rezultatu 36-53.

Pirmoji rungtynių pusė kur kas geriau susiklostė svečiams, kurie rungtynes pradėjo spurtu 8-0. Šeimininkai nesnaudė ir jau kėlinio viduryje sumažino skirtumą iki dviejų taškų (8:10). Kėlinio pabaigoje skirtumas vėl buvo padidėjes iki šešių, bet jį perpus sumažino taiklus K.Zolubos tritaškis metimas 13-16. Antrasis kėlinys ''Kauno Energijai'' buvo labai nesėkmingas, jie įmetė vos šešis taškus, tuo tarpu ''IT-Taškas.lt'' įmetė septyniolika. Po dviejų ketvirčių kur kas geresnės nuotaikos buvo svečių ekipa, kuri buvo priekyje jau keturiolika taškų 19-33.

Antroji rungtynių pusė taškais nelepino nei vienos ekipos. Trečio kėlinio pradžioje skirtumas buvo padidėjes iki aštuoniolikos taškų 23-41. Šeimininkai sužaidė atkarpą 5-0 ir sušvelnino atsilikimą iki trylikos taškų. Kėlinio galą geriau sužaidė svečių ekipa kuri po trijų kėlinių turėjo septyniolikos taškų persvarą 29-46. Paskutiniame ketvirtyje intrigos šeimininkams atkurti nepavyko. Paskutinį ketvirtį abi ekipos sužaidė draugiškai surinkdamos atitinkamai po 7 taškus. Rungtynės laimejo ''IT-Taškas.lt'' rezultatu 36-53.

Po rungtynių pralaimėjusių treneris S.Buknys sakė: „Šiandien nieks nesigavo, nei komandinis žaidimas, nei tie dvitaškiai. Atrodo, kad ir į greitą puolimą išeidavom, bet nepavykdavo pelnyt taškų, už tai toks ir skirtumas. Pagrindinis dalykas — neapsigynėm. Reik pradėt nuo gynybos. Varžovai, matėsi, labiau norėjo tos pergalės. Pelnytai laimėjo.“

Laimėjusios ekipos treneris E.Kumža sakė: „ Sunkios rungtynės buvo, ir mes žinojom, jog jie iš paskutiniųjų kovojo dėl tos penktos vietos, dėl to mes dvigubai stengėmės. Sunkiai, bet išvargom šią pergalę. Šią pergalę skiriam kolegoms, kurie yra išvykę į Vokietiją, kurie mus labai palaiko.“

''Kauno Energijoje'' pastebimiausi buvo: A.Vaivada (11 tšk.) K.Zoluba (10 tšk.) A.Iškauskas (8 tšk.)

''IT-Taškas.lt'' ekipoje naudingiausi buvo: R.Gasperavičius ( 18 tšk. 10 atk.kam.) E.Kumža ( 12 tšk.) T.Buzas ( 6 tšk.)

''Kauno Energijai'' pritūko energijos kovoje su ''Ryterna'' (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)''Kauno Švara'' nugalėjo ''IT - Taškas.Lt'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 kovo 26 d., antradienis, 23:14 val.)''Kauno Energija'' užtikrintai pradėjo aštuntfinalį įveikdami ''Ryternos'' ekipą (2013 kovo 22 d., penktadienis, 02:56 val.)''IT-Taškas.lt'' iškovojo ilgai lauktą pirmąją pergalę (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:42 val.)''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)"Rapala" po atkaklios kovos palaužė "IT-Taškas.lt" (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Autotoja & Ekodora" po atkaklios kovos palaužė "IT - Taškas.lt" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 17:03 val.)Puikiai antroje rungtynių pusėje žaidusi ''Ryterna'' palaužė ''Kauno Energiją'' (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)"Kauno Energija" susidorojo su "Viči" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Lietuvos Dujos" neturėjo vargo su "IT-taškas.lt" ekipa (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:14 val.)