AUTOTOJA & EKODORA vs KAUNO ŠVARA (92:83)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Vos keturiese likusi ''Kauno Švara'' pratesime neatsilaikė prieš ''Autotoja & Ekodora''

2013 vasario 05 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 2707

Šiandien, vasario 5d., "Kauno Švaros" sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos. ''Autotoja & Ekodora'' (kuri žaidė šeimininkų statusu) ir ''Kauno Švara'' (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje kur kas geriau žaidė šeimininkai, kurie po dviejų kėlinių turėjo aštuoniolikos taškų pranašumą (44-26). Trečiajame kėlinyje ''Kauno Švara'' deficitą sumažino iki penkiolikos. Užsivedusi ''Kauno Švara'' puikiai metusi tritaškus ketvirtajame ketvirtyje atkūrė intrigą ir net persvėrė rezultatą savo naudai, bet ketvirtasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 77-77. Pratęsimas prasidėjo labai atkakliai, bet neįpusėjus pratęsimui traumą gavo ''Kauno Švaros'' žaidėjas Rokas Rolis, taip palikdamas savo ekipą žaisti keturiese. ''Kauno Švarai'' likus vos keturiese nepavyko atsilaikyti prieš galingą šeimininkų puolimą. Rungtynes laimėjo ''Autotoja & Ekodora'' 92-83.

Rungtynės prasidėjo 8-2 šeimininkų spurtu. Kėlinio viduryje ''Autotoja & Ekodora'' jau pirmavo devyniais taškais (20-11). Tuomet ''Kauno Švara'' surengė mini tritaškių konkursą, ir savo ruožtu pataikė tris tritaškius, o šeimininkai atsakė vienu. Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo trimis taškais 23-20. Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo spurtu 9-3 (32-23). Ketvirtis buvo labai nesėkmingas svečiams, kurie per likusį laiką įmetė vos tris taškus, o tuo tarpu šeimininkai dar pridėjo dvylika. Po dviejų kėlinių ''Autotoja & Ekodora'' turėjo solidų aštuoniolikos taškų pranašumą 44-26.

Intriga pradėjo megztis jau trečiajame ketvirtyje, kuomet ''Kauno Švara'' ketvirtį pradėjo atkarpa 9-0 (44-35). Į tokį spurtą šeimininkai atsakė atkarpa 10-0 (54-35). Kėlinio pabaigoje ekipos apsikeitė dvitaškiais ir po trijų kėlinių priekyje buvo vis dar ''Autotoja & Ekodora'' 58-43.

Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų tritaškiu metimu. Tai neliko nepastebėta. Švečiai vis didino apsukas ir šeimininkams buvo sunku atsilaikyti. Kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų buvo trylika taškų (66-53). ''Kauno Švara'' sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą 12-0 ir tarp komandų beliko minimalus skirtumas (66-65). Intriga didėjo, o laikas vis mažėjo. Likus žaisti vos dvi minutes šeimininkai realizavo du baudos metimus ir buvo priekyje jau trimis taškais, bet tuomet iškart šią persvarą nubraukė R.Rolis, kuris taikliu tritaškiu metimu išlygino rezultatą (68-68). Sekančioje atakoje tritaškį metimą pataikė šeimininkai, bet į tai ''Kauno Švara'' atsakė dviem tritaškiais metimais ir įgijo trijų taškų persvarą (71-74). Šeimininkai bandė lyginti rezultatą tritaškiu metimu, bet jis skriejo pro šalį, kamuolį atkovojo A.Dedela kuris įmetė du taškus su pražangą ir rezultatas vėl tapo lygus. Likus žaisti mažiau nei 24s. tritaškį pataikė K.Bytautas taip išvesdamas savo komandą į priekį ir beveik nebepalikdamas laiko varžovam, bet to likusio laiko užteko E.Bacevičiui kuris išplėšė pratesimą taikliu tritaškiu metimu 77-77. Svečiai dar turėjo galimybę užbaigti pergalingai rungtynes, bet atakos rezultatyviai užbaigti nepavyko ir rezultatas po keturių kėlinių buvo lygus 77-77.

Pratesimą pradėjo ''Autotoja & Ekodora'', kurie įmetė du taškus su pražanga. Į tai R.Rolis atsakė tritaškiu, bet jau sekančioje atakoje jis patyrė traumą. ''Kauno Švara'' liko žaisti keturiese, nes dėl pražangų limito ketvirtajame ketvirtyje aikštę buvo priverstas palikti ''Kauno Švaros'' žaidėjas E.Abromavičius. Likus žaisti keturiese ''Kauno Švarai'' atsilaikyti nepavyko. Rungtynes laimėjo ''Autotoja & Ekodora'' 92-83.

Po rungtynių ''Autotoja & Ekodora'' treneris K.Masiulis sakė: „Keistos rungtynės buvo, teisėjavimas buvo keistas. O šiaip smagios rungtynės buvo, gaila, kad gavo traumą, bet nieko – jaunas greit pasveiks“.

''Kauno Švaros'' treneris tik paminėjo, jog ''Pralaimėdami, laimėdami — pralošėm“

''Autotoja & Ekodora'' naudingiausi buvo: E.Slabačiauskas ( 27 tšk. 15 atk.kam.) E.Bacevičius ( 19 tšk. 10 atk.kam.) E.Karpavičius ( 24 tšk.)

''Kauno Švaroje'' naudingausi buvo: R.Rolis ( 40 tšk.) D.Kazlauskas ( 15 tšk.) K.Bytautas ( 10 tšk.)

''Kauno Švara'' nugalėjo ''IT - Taškas.Lt'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 kovo 26 d., antradienis, 23:14 val.)"Kauno Švara" nesunkiai įveikė "Autotoją & Ekodorą" (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 00:29 val.)Banguotai žaidusiems ''Sabonio KC Admin'' pavyko iškovoti pergalę (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:38 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" nesulaukė pasipriešinimo iš "Autotojos & Ekodoros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 00:32 val.)"Lietuvos dujos" rungtynių pabaigoje išsaugojo pranašumą prieš "Autotoją & Ekodorą" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:26 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys "Kauno Švarai" leido pasiekti užtikrintą pergalę (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 16:58 val.)"Kauno Švara" nepasigailėjo "Elektromontuotojo" (2013 sausio 29 d., antradienis, 20:15 val.)''Autotoja & Ekodora'' vos išnešė sveiką kailį iš ''Dentist team'' gniaužtų (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)Du pratęsimus išplėšusi "Autotoja & Ekodora" palaužė "Rapalą" (2013 vasario 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Tik po pratęsimo "Autotoja & Ekodora" nugalėjo "Elektromontuotojus" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:18 val.)