KAUNO ENERGIJA vs RYTERNA (52:73)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Kauno Energijai'' pritūko energijos kovoje su ''Ryterna''

2013 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 19:59 val., peržiūros: 1547

Šiandien, Santaros gimnazijos sporto salėje, vyko KKL ''Įmonių'' lygos trečiosios aštunfinalio rungtynės tarp vietos ''Ryternos'' ir ''Kauno Energijos''. Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje užvirė kova dėl vietos ketvirfinalyje. Tris kėlinius ekipos žengė koja kojon, nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti. Ketvirtojo ketvirčio pradžioje ''Ryterna'' ''nokautavo'' ''Kauno Energiją'' ir iškovojo kelialapį į ketvirfinalį, kur jų jau laukia ''Eolto'' ekipa.

Susitikimą geriau pradėjo ''Kauno Energija'', kuri iškart išsiveržė į priekį (4-8). Antroje ketvirtčio pusėje šeimininkai persverė rezultatą į savo pusę, bet jo ilgai išlaikyti nepavyko. ''Kauno Energija'' įmetė tris tritaškius iš eilės ir po pirmojo ketvirčio priekyje buvo trimis taškais 14-17. Antrasis ketvirtis nesiskyrė nuo pirmojo, ekipoms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Žaidimo tempas sulėtėjo ir po dviejų kėlinių priekyje minimaliu skirtumu buvo ''Kauno Energija'' 28-29.

Po ilgosios pertraukos pailsėjusios ekipos degė noru išplėšti šiandien pergalę, to pasekoje žaidimas tapo padrikas. Šaltakraujiškai ketvirtąjį ketvirtį pradėjo ''Ryternos'' ekipa, kurie šaudė taiklius tritaškius metimus ir privertė nervintis svečių ekipos narius. Ketvirtis prasidėjo 13-0 atrodė, jog ''Ryterna'' pataiko kiekvieną savo metimą, tuo tarpu ''Kauno Energijai'' krepšys buvo užsirišęs. ''Ryterna'' sužaidė fantastišką ketvirtąjį ketvirį, per kurį surinko 28 taškus, tuo tarpu ''Kauno Energija'' vos aštuonis. Svarbią pergalę iškovojo ''Ryterna'' rezultatu 73-52 ir keliauja į ''Iššūkio'' taurės ketvirfinalį, kuriame surems ginklus su ''Eolto'' ekipa.

Po susitikimo ''Ryternos'' ekipos treneris G.Kamarauskas sakė : „ Na šiandien toks planas ir buvo pirmoje pusėje juos pavaikyti, o jau antroje pabandyt juos užspaust. Trečiam kėliny pavyko greitom atakom sužaist, o ketvirtajame prasidėjo jau ir tritaškiai metimai, tai turbūt ir nulėmė mūsų pergalę.“

Sekančiame etape laukia ''Eolto'' ekipa kaip vertinate savo šansus: „ Penkiasdešimt ant penkiasdešimt, kamuolys apvalus.“

Pralaimėjusių, ''Kauno Energijos'' treneris S.Buknys sakė: „ Šiandien žaidėme tik tris kėlinius. Palūžome ketvirtame kėlinyje, jie pradėjo pataikyti tritaškius, o musm nieks nekrito, subyrėjo komandinis žaidimas.“

Paklaustas, kaip vertina savo ekipos sezoną, treneris atsakė: „ Jokių tikslų prieš sezoną nekėlėme, o šiaip tai toks vidutiniškas, galėjo būt ir geresnis.“

Naudingiausi žaidėjai:

''Ryterna'': M.Gilius ( 25 tšk.) G.Rinkevičius ( 17 tšk. 10 atk.k.) N.Zikas ( 11 tšk.)

''Kauno Energija'': K.Zoluba ( 8 tšk. 11 atk.k.) J.Sarapas ( 16 tšk.) A.Iškauskas ( 9 tšk.)

''Kauno Energijai'' pritrūko energijos kovoje su ''IT-Taškas.lt'' (2013 sausio 25 d., penktadienis, 23:02 val.)''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' po įtemptos kovos nugalėjo ''Ryterna'' ekipą (2012 lapkričio 23 d., penktadienis, 02:30 val.)''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)''Kauno Energija'' užtikrintai pradėjo aštuntfinalį įveikdami ''Ryternos'' ekipą (2013 kovo 22 d., penktadienis, 02:56 val.)Puikiai antroje rungtynių pusėje žaidusi ''Ryterna'' palaužė ''Kauno Energiją'' (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Kauno Energija" susidorojo su "Viči" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)