KAUNO GRŪDAI vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (71:85)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 23 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Kauno Grūdai nepasipriešino Hidraulinėms Sistemoms & Kompiuterai PLŽMMC

2013 sausio 23 d., Trečiadienis, 23:33 val., peržiūros: 1858

2012-01-23 dieną, įmonių lygos rungtynėse, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA – PLŽMMC (svečiai) ir KAUNO GRŪDAI (šeimininkai). Rungtynes, kuriose visą jų laiką Kauno Grūdai vijosi savo varžovus laimėjo Hidraulinės sistemos ir iškovojo trečiąją pergalę antrąjame etape. Galutinis rungtynių rezultatas – 71:85 (14:17, 20:31, 28:16, 11:21).

Rungtynės prasidėjo svečių septyniais taškais iš eilės, į kuriuos Grūdai atsakė šešiais ir sužaidus tris minutes – 6:7. Du baudos metimus pelnė po keitimo pasirodęs Povilas Čižauskas, o keturiais taškais atsakė Rytis Vainikevičius ir Kauno Grūdai pirmą kartą priekyje – 10:9. Keturis taškus surinko Hidraulinės Sistemos, o dviem atsakė Grūdai ir svečiai vėl priekyje – 12:13. Iki ketvirčio pabaigos Hidraulinės Šistemos padidino pranašumą dar dviem taškais ir po pirmo ketvirčio – 14:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais, į kuriuos septyniais atsakė šeimininkai ir rezultatas tapo lygus – 21:21. Šešis taškus sumetė svečiai, vos dviem atsakė šeimininkai ir Hidraulinės vėl priekyje keturiais taškais – 23:27.Lygiai tokia pat atkarpa atsakė Kauno Grūdai ir rezultatas vėl tapo lygus – 29:29. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet devynis be atsako surinko Hidraulinės Sistemos ir nutolo – 31:40. Per likusias dvi minutes Grūdai pelnė vos tris taškus, o svečiai atsakė aštuoniais ir po dviejų kėlinių jau keturiolikos taškų skirtumas – 34:48.

Trečią kėlinį keturiais taškais pradėjo Sistemos, o Grūdai į tai atsakė atkarpa 9:2 ir skirtumą nukirpo iki 43:54. Tris taškus pelnė šeimininkai, o keturiais atsakė svečiai ir skirtumas dvylika taškų. Grūdai dar kartą spurtavo, šį kart 10:2 ir skirtumas staiga ištirpo iki keturių – 56:60. Po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko keturi taškai, o iki kėlinio pabaigos tas skirtumas ištirpo iki dviejų – 62:64.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tuomet per kitą minutę Grūdai sumažino atsilikimą iki minimumo – 67:68. Per keturias minutes taškus rinko tik Hidraulinės Sistemos ir tik baudų metimai ir ksirtumas išaugo iki šešių – 67:73. Du baudos metimus pataikė Naglis Dunčikas, o penkiais taškais atsakė varžovai ir skirtumas šoktelėjo iki devynių – 69:78. Tuomet rungtynėse viskas tapo aišku ir galutinis rungtynių rezultatas – 71:85.

Nugalėtojų atstovas po rungtynių sakė - Neturėjome šiose rungtynėse aukštaūgių, sunkiai sekėsi tvarkytis su priešininkų priekine linija. Šiaip neblogai gynėmės ir puolėm, tad rungtynėmis patenkinti.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė – Martynas Kudakas (40, 43 naud. bal.), Saulius Klimkevičius (18, 18 naud. bal.), Povilas Čižauskas (11) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Naglis Dunčikas (18, 17 naud. bal., 11 atk. kam., 7 ispr. pr.), Andrius Praninskas (18, 17 naud. bal., 11 atk. kam., 5 rez. perd.), Rytis Vainikevičius (14, 21 naud. bal., 12 atk. kam.), Marius Balčiūnaitis (13) taškų.

Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Hidraulinės sistemos & kompiutera PLŽMMC (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 01:06 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" užtikrintai įveikė "Viči" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:02 val.)Dėka įspūdingai sužaisto trečiojo kėlinio "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" pasiekė revanšą prieš "Omegą" (2013 vasario 22 d., penktadienis, 22:27 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" - bronzinė "Įmonių" lygos komanda (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 00:58 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Dentist team" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:58 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" lengvai įveikė "Kauno Švara" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitikimo pabaigoje išsaugojo daugiau jėgų (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera- PLŽMMC“ be didesnio vargo įveikė „Chemcentrą“ (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 07:59 val.)