KAUNO TILTAI vs BAUBILAS (67:76)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

"Baubilas" po atkaklios kovos palaužė "Kauno tiltus"

2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 00:08 val., peržiūros: 3368

Trečiadienį, lapkričio 21 dieną, KMU sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno tiltai" ( šeimininkai) ir "Baubilas" (svečiai). Jau pirmajame kėlinukyje šeimininkai įgavo dviženklė pranašumą, tačiau "Baubilui" pavyko per antrąjį ketvirtį apmažinti skirtumą, o trečiajame ketvirtyje taikliais metimais perėmė lyderio vaidmenį ir įgijo dviženklį pranašumą. Per paskutinį ketvirtį išsaugojo saugų pranašumą ir šventė pergalę, rezultatu – 67:76.

Rungtynėms prasidėjus šeimininkai iškart pradėjo dominuoti aikštelėje, ataka po atakos didino pranašumą, o "Baubilos" ekipos metimai skriedavo pro šalį. Per pirmą ketvirtį svečiai sugebėjo surinkti tik 4 taškus, o šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas – 16:4.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus pranašumas išaugo ir iki 15 taškų, tačiau svečiai sugebėjo spurtuoti 8:0 ir apmažino skirtumą iki 7 taškų ( 21:14). Toliau "Kauno tiltams" sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o svečiai taikliais metimais sumažino skirtumą ir iki 3 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 26:23.

Po ilgosios pertraukos "Baubilas" aktyviai pradėjo gintis ir spurtavo 8:0, kur jiems leido pirmą kartą įsiveržti šios dienos rungtynėse ( 31:33). Svečiai neketino toliau sustoti ir didino pranašumą, o "Kauno tiltams" sunkiai sekėsi apsiginti ( 33:41). Likus žaisti apie 3 minutes svečiai laimėjo atkarpą 8:2 ir skirtumas tarp komandų užaugo iki dviženklio. Rezultatas – 43:57.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai dar bandė spurtuoti ir sumažinti skirtumą, tačiau svečiai iškart atsakydavo taikliomis atakomis. Likus žaisti 6 minutes po V.Škėmos tolimo metimo skirtumas išaugo iki 18 taškų ( 51:69), tačiau šeimininkai nežadėjo lengvai pasiduoti ir spurtavo atkarpą 8:0, kur skirtumas sumažejo iki 10 taškų. Likus žaisti dvi minutes "Baubilas" išsaugojo saugų pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 67:76.

Po laimėtų rungtynių "Baubilo" komandos direktorius kalbėjo:" Pradžia buvo labai sunki. Smagu, kad komandos žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir laimėjo."

"Kauno tiltai": A.Čekanauskas ( 17 tšk.), M.Mažeika ( 16tšk., 10 atk., 9 rez.perd.), M.Urbonavičius ( 15tšk.)

"Baubilas": V.Škėma ( 29tšk.), R.Babilevas ( 12tšk.), G.Jevstignejevas ( 11tšk.)

Kauno Tiltai po atkaklios kovos palaužė Kauno Stumbrą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:50 val.)"Sweco hidroprojektas & GeoNT Projektai" po atkaklios kovos nugalėjo "Kauno tiltus" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)"Baubilas" po sunkios kovos įveikė "Elektromontuotoją" (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:37 val.)Agava & Automatinių sistemų servisas" po pratesimo palaužė "Kauno Tiltus" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)"ESS Santremita - ĮSP DNC" palaužė "Kauno tiltus" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 23:36 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" po atkaklios kovos pranoko "Baubilą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Baubilas" atsirevanšavo "Kauno Grūdams" (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:18 val.)Kauno Tiltai po pratęsimo palaužė Topo Centrą (2012 lapkričio 01 d., ketvirtadienis, 03:54 val.)Gražiose ir atkakliose rungtynėse "Kauno grūdai" palaužė "Baubilą" (2013 kovo 20 d., trečiadienis, 23:08 val.)"Baubilas" ketvirtame kėlinyje palaužė "Juozo Vitkaus inžinerijos batalioną" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 20:54 val.)