SABONIO KC ADMIN vs IT-TAŠKAS.LT (106:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Sabonio KC Admin" šventė įtikinamą pergalę

2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 00:03 val., peržiūros: 3043

Trečiadienį, Lapkričio 21 dieną, A.Sabonio KC sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, D pogrupio, rungtynės, tarp "Sabonio KC Admin" (šeimininkai) ir "IT-Taškas.lt" (svečiai) ekipų. Intriga šiose rungtynėse išsilaikė tik pirmajame kėlinuke. Vėliau šeimininkai įrodė užtikrintą savo pranatumą ir iškovojo triuškinamą pergalę, rezultatas po rungtynių – 106:63 (20:16, 30:15, 21:8, 25:24).

Pirmą kėlinuką septyniais taškais iš eilės pradėjo šeimininkų komanda. Tačiau vėliau svečiai po truputį vijosi savo varžovus ir neleido jiem per toli pabėgti. Šeimininkų komandoje šiame kėlinuke geriausia pasirodė I.Birbalas pelnęs šešis taškus, o svečių komandoje E.Kumža smeigė du tritaškius ir taip pat surinko šešis taškus. Rezultatas po kėlinio – 20:16.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo pelnydami keturis taškus be atsako ir taip jie sugebėjo išlyginti rezultatą. Tačiau tada šeimininkai vėl atitrūko pelnydami šešis taškus iš eilės, daugiausiai prie to prisidėjo keturis taškus pelnęs D.Lubys. O po kelių minučių šeimininkai sugebėjo ir dar toliau atitrūkti. Rezultatą kėlinio pabaigoje šiek tiek sušvelnino dar vienas E. Kumžos tritaškis. Rezultatas po dviejų kėlinių – 50:31.

Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo fantastišku spurtu 21:2. Prie jo daugiausiai prisidėjo M.Masilionis pelnęs šešis taškus ir R. Barkauskas pelnęs penkis. Šis spurtas galutinai nusprendė šių rungtynių nugalėtoją. Svečiai šiame ketvirtyje sugebėjo sukrapštyti vos aštuonis taškus. Rezultatas po trijų kėlinių – 81:39.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje D.Lubys smeigė dar du tritaškius ir taip dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau vėliau žaidimas išsilygino ir svečiai šį kėlinuką sugebėjo pralošti tik vienu tašku. Šeimininkų komandoje šiame kėlinuke geriausiai pasirodė E.Voronovas pelnęs aštuonis taškus, svečių komandoje – šešis taškus pelnė K.Jasaitis. Rezultatas po rungtynių – 106:63.

Po rungtynių svečių komandos treneris, Egidijus Kumža kalbėjo : "Pritrūkom ištvermės ir susižaidimo. Šiandien mūsų labai mažai susirinko, pora žaidėjų yra išvažiavę, todėl mes ir pavargom, taip jie mus ir palaužė“

Šeimininkų komandos treneris Algimantas Žukauskas sakė: „ Visiem davėm pasižaisti, todėl pradžioje šiek tiek suniau sekėsi. O paskui jie pavargo ir mūsiškiai juos paibėgo.“

" Sabonio KC Admin: į pergalę vedė Dalius Lubys 21 tšk., Irmantas Birbalas 17 tšk. ( 35 naud. balai, 17 atk. kamuolių), Edgaras Voronovas 13 tš.

"IT – Taškas.lt" komandoje geriausiai pasirodė Tautvydas Buzas 18 tšk., Rytis Gasparavičius 14 tšk., Karolis Jasaitis 10 tšk.

Dar viena "Sabonio KC Admin" komandos pergalė (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:17 val.)"Sabonio KC Admin" nesustabdė ir "Baubilas" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Sabonio KC Admin" atsirevanšavo "Celsiui" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)Du puikūs kėliniai lėmė "Sabonio KC Admin" pergalę (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:22 val.)"Sabonio KC Admin" neturėjo problemų su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)Sunkiai įsibėgėję "Sabonio KC Admin" įveikė "Omegos" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:32 val.)„Sabonio KC Admin“ namuose įveikė „Rapala“ ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas įveikė "Detus H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 00:06 val.)Po "Celsis" kojomis krito "Sabonio KC Admin" ekipa (2013 sausio 31 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)