KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (45:69)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo užtikrintą pergalę

2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 1658

Sekmadienį, Kovo 24 dieną, A. Sabonio KC sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, tarp „Kauno Orouosto & Lana Lecta“ (šeimininkai) ir „Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros – PLŽMMC“ (svečiai) ekipų. Susitikimą geriau pradėję šeimininkai vėliau tarsi sustojo ir leido sąlygas diktuoti savo varžovams. Svečiai tuo pasinaudojo ir iškovojo užtikrintą pergalę, taip išsiverždami į priekį šioje serijoje. Rungtynių rezultatas – 45:69 (10:23, 11:14, 7:19, 17:13).

Pirmą ketvirtį dviem iš eilės tritaškiais pradėjo šeimininkai ir kurį laiką laikė persvarą savo pusėje. Tačiau netrukus svečiai perėmė žaidimo vadžias į savo rankas. Kėlinį jie užbaigė spurtu 0:18 ir įgijo jau dviženklę 13 taškų persvarą. Daugiausiai prie to prisidėjo M.Markevičius pelnęs aštuonis taškus. Rezultatas po kėlinio – 10:23.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai tęsė gerą savo žaidimą ir pelnė dar septynis taškus be atsako bei įgijo triuškinantį pranašumą. Antroje kėlinio pusėje žaidimas išsilygino ir šeimininkai nebeleido savo varžovams didinti pranašumo. Rezultatas po dviejų kėlinių – 21:37.

Trečio ketvirčio pradžioje šeimininkai gavo dar vieną smūgi iš savo varžovų. Svečiai pelnė 12 taškų iš eilės ir skirtumas pasiekė 26 taškų ribą. Kėlinio pabaigoje jie dar šiek tiek padidino savo pranašumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė 28 taškai. Rezultatas po trijų kėlinių – 28:56.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai šiek tiek atsipalaidavo ir leido savo varžovams mažinti skirtumą. Tačiau jis buvo toks didelis, kad jie neturėjo dėl ko pergyventi. Šeimininkai laimėjo šį ketvirtį 17:13, bet iki pergalės dar buvo toli. Rezultatas po keturių kėlinių – 45:69.

Svečių komandos žaidėjas K.Šabūnas sakė: „Varžovas mums žinomas ir žaidėme su juo jau ne pirmą kartą šiame sezone. Buvo aiškūs varžovų lyderiai, kurie šiandien, manau, buvo sėkmingai uždengti. Jiems galbūt nelabai sekėsi mėtyti iš pozicijų. Tačiau manau tokį rezultatą įtakojo mūsų gera gynyba. Džiaugiamės pergale."

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Henrikas Butkus pelnę 18 taškų, Karolis Čepononis pridėjo 14 taškų, Mantas Gelažnikas 6 taškus.

Svečius į pergalę vedė Marius Markevičius pelnęs 17 taškų, Martynas Kudakas ir Saulius Klimkevičius pridėjo po 15 taškų.

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" užtikrintai įveikė "Viči" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 21:50 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Dentist team" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:58 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovo palaužė "Kauno orouostą & Lana Lecta" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 00:53 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" lengvai įveikė "Kauno Švara" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" - bronzinė "Įmonių" lygos komanda (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 00:58 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" susitikimo pabaigoje išsaugojo daugiau jėgų (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 21:45 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:38 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtame kėlinuke įveikė "Kauno Orouostą & Lana Lecta" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 07:59 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiuterna - PLŽMMC" nesunkiai laimėjo prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:09 val.)