DETAS HOPTRANSA & BRGroup - D vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (70:80)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 29 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Permainingoje kovoje "Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Detas H & Freolitus - Doremus" ekipą

2012 spalio 29 d., Pirmadienis, 23:41 val., peržiūros: 3093

Pirmadienį, spalio 29 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Švyturio“ – Kauno krepšinio Įmonių lygos „Sporto fėja“ rungtynės, kuriose susitiko "Detas H & Freolitus – Doremus" (šeimininkai) ir "Vėjų linija & Garliavos duona" (svečiai) ekipos.Nuo pirmųjų minučių kova vyko apyligiai tarp ekipų, tačiau svečiai antrajame ketvirtyje sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą ( 32:47). Po ilgosios pertraukos šeimininkai parodė charakterį ir persvėrė rezultatą savo naudai, bet paskutinįjį ketvirtį sėkmingiau sužaidė "Vėjų linija & Garliavos duonos" ekipa ir laimėjo rezultatu – 70:80.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, nė vienai ekipao nepavykdavo įgyti didesnės persvaros. Likus žaisti apie tris minutes svečiai spurtavo 6:0 atkarpa ir įgijo 4 taškų pranšumą, kurį išsaugojo iki kėlinuko pabaigos. Rezultatas po pirmo ketvirčio - 21:25.

Antrajame kėlinyje šeimininkams vis pavykdavo prisivyti svečius, tačiau vėl jie atstatydavo 5 taškų pranašumą. Likus žaisti 5 minutes svečių ekipa pradėjo demonstruoti savo pranašumą ir laimėjo atkarpą net 13:0, kur tai jiems leido įgyti 16 taškų pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką "Vėjų linija & Garliavos duona" susikrovė 15 taškų pranašumą – 32:47.

Trečias kėlinukas prasidėjo įspūdingu "Vėjų linijos & Garliavos duonos" žaidėjo, M.Varnio, dėjimu, o dar sekančią ataką tritaškiu metimu svečiai padidino pranašumą iki 20 taškų ( 32:52), tačiau "Detas H & Freolitus – Doremus" ekipa nenuleido rankų ir ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą. Svečiams sunkiai sekėsi užpulti prieš šeimininkų zoninę gynybą ir besibaigiant trečiajam kėlinukui komandas skyrė tik vienas taškas. Rezultas po ketvirčio – 58:59.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 61:59), tačiau svečiai sugebėjo laimėti atkarpą 9:2, kur tai jiems leido įgyti 7 taškų pranašumą. Dar šeimininkai bandė tolimais metimais prisivyti varžovus, bet skriejo pro šalį. Kėlinuko pabaigoje taikliais tolimais metimais "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipa padidino persvarą iki 10 taškų, rezultatas galutinis – 70:80.

Po laimėtų rungtynių "Vėjų linijos & Garliavos duonos" žaidėjas, A.Raila, teigė:" Sunku buvo, pirmos rungtynės po vasaros , kalojiros padėjo. Nervingos rungtynės , tiesiog, pasisekė."

"Detas H & Freolitus – Doremus": M.Kvedaras ( 27 tšk., 5 rez.perd.), R.Buinevičius ( 13tšk., 5 išpr.praž.), A.Nutautas ( 10 tšk., 14 atk.kam.)

Vėjų linija & Garliavos duona": L.Varmas ( 24 tšk.), M.Varnas ( 15 tšk., 5 rez.perd.), V.Vaškevičius ( 14 tšk., 15 atk.kam., 5 rez.perd.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 spalio 30 d., 09:32 val.

Staigmena.

Zekas2012 spalio 30 d., 09:26 val.

Graži pergalė, nors ir nervingos rungtynės.

Šaunuoliai, sveikinu!

"Sabonio KC Admin" penketukas įveikė "Detus H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 00:06 val.)Permainingoje kovoje pergalę iškovojo "Detas hoptransa & BRGroup - D" ekipa (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 23:21 val.)Ketvirtąjame kėlinyje nutolę Lietuvos Dujos palaužė Detas H & Freolitus - Doremus (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 00:37 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Detas H & Freolitus - Doremus“ ekipą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 22:06 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" šventė pergalę išvykoje (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Tik penkiese rungtyniavę "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" krepšininkai nusileido "Autotoja & Ekodora" ekipai (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" neturėjo vargo su "Detas H & Freolitus - Doremus" (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 00:00 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys leido "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" iškovoti kiek netikėtą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:05 val.)Trečias kartas nemelavo ir "Vėjų Linija & Garliavos Duona'' įveikė ''Omegą'' (2013 kovo 08 d., penktadienis, 21:37 val.)