OMEGA vs KRASTA AUTO KAUNAS (77:59)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 25 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Omega" nugalėjo "Krastos auto Kauno" penketuką

2013 sausio 25 d., Penktadienis, 20:35 val., peržiūros: 1593

Penktadienį, sausio 25 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėjė įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Omega" ( šeimininkai) ir "Krasta auto Kaunas" ( svečiai). Pirmajame kėlinyje susikrovę dviženklį pranašumą "Omegos" ekipa išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – 77:59.

Sužaidus pirmajame kėlinyje pora minučių rezultatas buvo lygus ( 5:5), tačiau ataka po atakos "Omega" pradėjo didinti savo pranašumą ir dar po vieno taiklaus A.Matusevičiaus tritaškio metimo pranašumas išaugo iki 7 taškų ( 17:10). Svečiams pavyko apmažinti skirtumą iki 5 taškų. Likus žaisti apie minutę R.Brovka pelnė 5 taškųs iš eilės ir "Omega" įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas – 25:15.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus ekipos apsikeisdavo taikliais metimais ( 29:19), tačiau po keletos minučių šeimininkai po truputį pradėjo didinti savo pranašumą ( 39:23). Per likusias keturias minutes tarp šeimininkų ir svečių rezultatas nepakito. Rezultatas – 47:31.

Trečiam kėlinukui prasidėjus svečiai apmažino skirtumą iki 13 taškų, tačiau po dviejų taiklių D.Šliogerio tritaškių metimų pranašumas išaugo iki 19 taškų. ( 55:36). Dėka T.Petrošiaus iš eilės pelnytų taškų "Krasta auto Kaunas" ekipa šeimininkus prisivijo iki 16 taškų ( 57:41). Per likusias dvi minutes šeimininkams pavyko padidinti dviems taškais savo persvarą. Rezultatas - 62:44.

Paskutiniame ketvirtyje penki iš eilės pelnyti A.Matusevičiaus taškai padidino pranšumą iki rekordinio – 22 taškų ( 66:44). Svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir per keletą minučių atžaidė 7 taškus ir komandas skyrė 15 taškų, tačiau "Omegos" ekipa neleido daugiau svečiams vytis ir užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą, kur šventė pergalę , rezultatu – 77:59.

Po laimėtų rungtynių "Omegos" treneris, D.Šliogeris, tradiciškai pasisakė:" VIskas gerai. Esame patenkinti."

Po pralaimėtų rungtynių "Krastos auto Kauno" ekipos treneris, J.Leitanas, teigė:" Susirinkome tik penkiese. Nusprendėme, kad reikia nesibauduoti, leidom jiems lengvai mesti, įmetė tritaškių metimų pirmame kėlinyje. Atsiplėšė jie ir paskui jau tokio nusiteikimo nebuvo. Atrodė, kad norim žaisti, bet nesigauna. Energijos pritrūko, ugnelės akyse, nes visi liūdnais veidais žaidėme."

"Omega": A.Matusevičius ( 25 tšk., 6 rez.perd.), R.Brovka ( 20 tšk., 8 rez.perd.), G.Naikauskas ( 14 tšk., 13 atk.kam.)

"Krasta auto Kaunas": Š.Petraitis ( 21 tšk., 7 išpr.praž.), T.Petrošius ( 18 tšk.), M.Vilimas ( 9 tšk.)

"Best 4 You" neprilygo "Krasta Aunto Kaunas" ekipai (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Omega" turėjo pripažinti "Kauno grūdų" pranašumą (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:00 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno stumbrą" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 20:43 val.)"Krasta Auto Kaunas" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:25 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:52 val.)Puikų pataikymą pademonstravę "Krasta auto Kauno" ekipa sutriuškino "Omegą" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 22:29 val.)Antroje rungtynių pusėje "Kauno grūdai" įveikė "Krasta Auto Kauną" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)"Krasta Auto Kaunas" palaužė "Topo Centro" pasipriešinimą (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Omega" tik po atkaklios kovos įveikė "Autotoją & Ekodorą" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 22:05 val.)Varžovų spaudimą atlaikiusi "Krasta Auto Kaunas" ekipa, išsaugojo pergalę savo rankose (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:35 val.)