CELSIS vs BAUBILAS (55:52)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 08 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

Šaltus nervus pademonstravęs ''Celsis'' išplėšė pergalę

2013 sausio 08 d., Antradienis, 21:33 val., peržiūros: 1620

Šiandien, sausio 8d., vyko KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybės. ''Celsis'' savo aikštėje priėmė ''Baubilo'' krepšininkus. Pirmąjį kėlinį komandos žaidė labai nervingai. Nei vienai komandai nesisekė rinkt taškų. ''Celsis'' visas rungtynes turėjo keletos taškų pranašumą, bet lemiamame ketvirtyje komandos žengė lygiai. Likus žaisti vos minutę iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus. Baudų metimų trileryje šaltesnius nervus pademonstravo ''Celsio'' krepšininkai ir laimėjo rungtynes 55-52.

Rungtynės pradėjo ''Baubilo'' krepšininkai atkovodami pirmąjį ginčo kamuolį. Tačiau pirmojoje atakoje pasižymėti nepavyko. Abi komandos demonstravo kietą, greitą krepšinį, bet kamuolys vis išsisukdavo iš lanko. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė ''Celsio'' krepšininkai. Prie baudų metimo linijos buvo nusiųstas A.Šukys kuris iš trijų baudos metimų realizavo vieną. Prabėgus 4-ms pirmojo kėlinio minutėms rezultatas buvo vis dar 1-0. Antroje kėlinio pusėje savo taškų kraitį atidarė ir ''Baubilo'' ekipa. Vieną iš dviejų baudos metimų pataikęs A.Cibulskis išlygino rezultatą (1-1). Šiek tiek geriau pirmąjį ketvirtį užbaigė ''Baubilo'' ekipa, kuri po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 3-mis taškais (5-8).

Jau antrojo ketvirčio pradžioje ''Celsio'' ekipa išsiveržė į priekį (10-9). Tuomet svečiai pataikė du tritaškius iš eilės, bet ''Celsio'' krepšininkai į tai atsakė 5-iais taškais be atsako ir kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 15-15. Lygus skirtumas tarp ekipų išsilaikė beveik iki ketvirčio pabaigos. Likus žaisti vos dvi minutes iki antrojo ketvirčio pabaigos rezultatas buvo 20-20, bet paskutines dvi minutes svečiams taškų pelnyti nepavyko, tuo tarpu ''Celsis'' pridėjo šešis ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 26-20.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštėje beveik nepasikeitė. Kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų buvo išaugęs iki 12-kos taškų (41-29). Antroje pusėje svečiai atsigriebė ir jų deficitas beliko vos 7-ni taškai (42-35).

Lemiamame ketvirtyje ''Celsis'' iškart padidino skirtumą iki 10-ties taškų (45-35). Po ''Baubilo'' žaidėjo D.Mikalausko 7-nių taškų iš eilės skirtumas tarp komandų beliko vos 3 taškai 45-42. Likus žaisti minutę iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo 51-50 ''Celsio'' naudai. Individualiais veiksmais A.Cibulskis persvėrė rezultatą ''Baubilo'' naudai 51-52. Iki rungtynių pabaigos likus 40 sekundžių kamuolys buvo patikėtas A.Šukiui, kuris sudeginęs brangų laiką veržėsi link krepšio ir buvo prieš jį prasižengta. A.Šukys šaltakraujiškai sumetė abu baudos metimus. Rezultatas buvo 53-52. Svečiams buvo likę 10-mt sekundžių suregzti paskutinei atakai. Link krepšio galingai veržėsi G.Ratkevičius, kuris buvo sustabdytas tik prieš jį prasižengus. Iki rungtynių pabaigos buvo belikę vos 2 sekundės ir viskas buvo G.Ratkevičiaus rankose, bet jo abu baudos metimai skriejo pro šalį. J.Svirka atkovojo kamuolį, prieš kurį ir prasižengė, bet tai jau įtakos nebeturėjo, jis sumetė abu baudos metimus ir ''Celsis'' laimėjo 55-52.

Po rungtynių Liutauras Pečkaitis ''Celsio'' treneris sake: '' Na matot, per šventes matosi, kad visi tik valgė ir gėrė, pataikymo procentas kritinis tiek mūsų, tiek varžovų. Noro laimėti buvo labai daug pas abi komandas, tas labai džiugina. Šį nervų karą laimėjo, manyčiau, patirtis. Pas varžovus jauna ir galinga komanda, jie matyt nesusirinkdavo ar kas yra, kad jų turnyrinė vieta keistoka, na o mes sieksime tik auksčiausių tikslų.''

''Celsio'' ekipoje išsiskyrė: '' A.Šukys (23 pts. 8 išp.praž.) V.Raudonis (9 pts ) J.Svirka ( 9 pts )

''Baubilo'' ekipoje rezultatyviausi buvo: D.Mikalauskas (22 pts, 15 reb), G.Ratkevičius (14 pts, 8 rez.perd. ), A.Cibulskis (6 pts)

''Celsis'' įveikė ir ''Topo Centro'' ekipą (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:07 val.)''Topo Centras'' sezoną užbaigę pralaimėjimu (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:13 val.)''Jaunalietuvių Sporto Organizacija'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 30 d., antradienis, 21:58 val.)"Celsis" šventė lengvą pergalę (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:02 val.)''Krasta Auto Kaunas'' po atkaklios kovos įveikė ''Baubilas'' ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:50 val.)Pusfinalio seriją "Celsis" pradėjo pergalingai (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:52 val.)"Kauno grūdai" nutraukė "Celsio" pergalių seriją (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)Jaunalietuvių Sporto Organizacija po atkaklios kovos palaužė Celsį ir žengė į finalą (2013 gegužės 05 d., sekmadienis, 21:00 val.)"Celsis" iššvaistė pranašumą, tačiau išsaugojo pergalę ir žengė toliau (2013 balandžio 09 d., antradienis, 23:19 val.)Įspūdingą šou surengęs Andrius Šukys atvedė "Celsį" į užtikrintą pergalę (2012 spalio 27 d., šeštadienis, 16:39 val.)