VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 vs Krepsiniofanai.lt 2 (49:34)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 namų salėje iškovojo pergalę

2024 kovo 14 d., Ketvirtadienis, 21:58 val., peržiūros: 57

Kovo 14 dieną, Ketvirtadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje, įvyko rungtynės tarp VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (0-8) ir Krepsiniofanai.lt 2 (2-9) ekipų.

Pirmasis kėlinys nepasižymėjo rezultatyvumu. Visgi, komandos žaidė gana apylygiai. Kėlinys pasižymėjo greitomis atakomis, tačiau buvo nemažai ir klaidų. (9-6)

Antrąjį kėlinį namų komanda startavo taikliu tritaškiu, šiek tiek išsiverždami į priekį. Akimirkai Krepsiniofanai.lt 2 komandai pavyko išsiveržti, bet K. Ruočkaus tritaškis vėl išvedė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 komandą į priekį. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo (18-17)

Trečiasis kėlinys taip pat prasidėjo nuo taiklaus K. Ruočkaus tritaškio. Po šio metimo, VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 komanda iš tiesų pasikūrė ir išsiveržė dviženkle taškų suma. (36-25)

Ketvirtojo kėlinio metu, vaizdas aikštelėje beveik nepakito. VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 išsilaikė priekyje.

Rezultatu 49:34 (9:6, 9:11, 18:8, 13:9) VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 iškovojo pergalę.

5 taškai

Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Consolius“ pranašumą (2024 kovo 19 d., antradienis, 21:28 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Krepšiniofanai.lt“ 1 ekipos pranašumą (2024 vasario 23 d., penktadienis, 20:49 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:32 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Meistro kodas“ nesudėtingai palaužė VŠĮ „Gatvės vaikai“-2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:30 val.)Ketvirtfinalį Krepsiniofanai.lt pradėjo pergale prieš VŠĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 21:59 val.)