Krepsiniofanai.lt 1 vs VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (61:51)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Tik ketvirtajame kėlinyje išaiškėjo, jog „Krepsiniofanai.lt 1“ šį vakarą stipresni

2024 kovo 20 d., Trečiadienis, 22:03 val., peržiūros: 102

Kovo 20 dieną, Trečiadienį, Kauno Technologijų mokymo centre įvyko III lygos rungtynės tarp Krepsiniofanai.lt 1 ir VšĮ "Gatvės vaikai"-2

Pirmoji rungtynių pusė nepasižymėjo rezultatyvumu, tačiau pačios atakos buvo gan greitos ir agresyvios. Pirmosiomis minutėmis priekyje laikėsi Krepsiniofanai.lt 1 visgi įpusėjus kėliniui VšĮ "Gatvės vaikai"-2 pasivijo varžovus ir kėlinys baigėsi rezultatu (5:11)

Antrojo kėlinio metu rezultatas beveik išsilygino, bet nedidele persvara VšĮ "Gatvės vaikai"-2 buvo priekyje. Paskutinėmis pirmosios rungtynių pusės minutėmis Krepsiniofanai.lt 1 taikliais tritaškiais vėl išsiveržė į priekį. Rezultatu (31:24) komandos užbaigė du kėlinius.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką vaizdas aikštelėje beveik nepakito. Tik prasidėjus ketvirtam kėliniui ėmė virti kova. Rezultatas tapo apylygis. Abi komandos turėjo šansą laimėti.

Rezultatu 61:51 (5:11, 26:13, 16:18, 14:9) Krepsiniofanai.lt 1 švenčia pergalę.

Mindaugas Petokaitis

Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2 (2024 vasario 20 d., antradienis, 00:25 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipa (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ įrodė savo pranašumą prieš „Consolius“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ užtikrintai įveikė ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)Antroje pusėje užstrigę BC „Rhino“ ‒ 2 iššvaistė dviženklį pranašumą ir nusileido „Krepsiniofanai.lt 1“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 turėjo pripažinti „Krepšiniofanai.lt“ 1 ekipos pranašumą (2024 vasario 23 d., penktadienis, 20:49 val.)3 lygoje ‒ „Krepsiniofanai.lt“ derbyje užtikrintai pergalę iškovojo pirmoji komanda. (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:55 val.)