BC „Rhino“ ‒ 2 vs Consolius (83:65)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 14 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Sėkminga BC “Rhino“-2 pergalė namų salėje

2024 vasario 14 d., Trečiadienis, 20:29 val., peržiūros: 106

Vasario 14 dieną, trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje, įvyko III lygos rungtynės tarp namų komandos BC "Rhino" -2 (1:3) ir svečių komandos Consolius (2:5)

Pirmojo kėlinio metu taiklių tritaškių seka pradėjęs žaidimą M.Maslennikovas, užtikrino tvirtą žaidimą savo atstovaujamos komandos BC "Rhino"- 2 startą. Kėlinio eigoje taiklius tritaškius taip pat pradėjo demonstruoti Consolius žaidėjas T.Bendikas. Svečių komanda išlaikė žaidimą rankose ir kėlinį užbaigė rezultatu (26:17)

Antrojo kėlinio metu vaizdas aikštelėje labai nepakito, BC "Rhino" – 2 išsilaikė priekyje. Consolius komanda nepasidavė, tačiau šeimininkai jiems nesiruošė nusileisti. Pirmoji rungtynių pusė buvo sužaista rezultatu (49:30)

Po ilgosios pertraukos kiek pailsėjusi Consolius komanda gana sparčiai ėmė vytis varžovus, po ilgo laiko komandas skyrė tik 10 taškų. Lemiamojo kėlinio metu taškų skirtumas dar labiau sumažėjo. Visgi, Šeimininkams patyko atitrūkti, M.Maslennikovas pratęsė savo tritaškių seriją.

Šį vakarą rungtynes rezultatu 83:65 (26:17, 23:13, 11:19, 23:16) laimėjo BC "Rhino" -2

Gustas Kvašys

III lygos pusfinalio akistata ir BC „Rhino“ ‒ 2 pergalė (2024 balandžio 14 d., sekmadienis, 21:10 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 21:16 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“ (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 keliauja į „III“ lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 22:49 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)BC „Rhino-2“ pasiekė revanšą prieš „Krepšiniofainai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:25 val.)Antroje pusėje užstrigę BC „Rhino“ ‒ 2 iššvaistė dviženklį pranašumą ir nusileido „Krepsiniofanai.lt 1“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:30 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)„Consolius“ pergalingai pradėjo pirmenybes (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:01 val.)